От "Искам бебе" се преместихме, в бременен отчетен се наместихме

  • 22 515
  • 746
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 8 160
Пони, то май става дума за днес.  newsm78

# 346
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
bbb,  fingerscrossed

# 347
  • Мнения: 329
Здравейте мацки,
Кокоске живо и здраво да ти е момиченцето, и дано да ти остави време
да поразкажеш малко за раждането, че тук нали знаеш, чакаме истории  Mr. Green

Понъо на теб стискам палци за леко раждане  Praynig Praynig

Аз искам да ви питам дали е нормално, че посред нощ се събудих с много силни
болки долу ниско ( като при менструация), ама доста силни, завъртях се малко
по гръб и след това сигурно са минали, защото съм заспала. Та сигурно е
нормално де, то не може пък и никви неразположения да няма  Crazy.

Лек четвъртък на всички  Hug

# 348
  • Мнения: 2 843
Душички  Hug
Леле, днес се разписах много   Mr. Green
Ще разкажа, само да намеря повече време, изживяване огромно си е раждането  Mr. Green
Честита рожба на Рози   bouquet

# 349
  • Мнения: 1 073
bbb, как мина прегледа?

 Момичета, абе я да ви питам. Някоя от вас отглеждала ли си е киста с бременността? Аз имах задържан фоликул преди забременяването и на прегледа се видя, че вече е киста 31/29мм .Док. каза, че единственото, което може да направим е да я следим и да се надяваме, че до към 17г.с. ще изчезне сама.
Другата "екстра" към точицата е гъбички... моря ги с кисело мляко и лимони, тъй като е ясно, че сега ще си съжителствам с тях. Някакви други предложения. И могат ли да навредят на беб  Rolling Eyes

# 350
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 11 043
а на бас, че "кистата" е жълто тяло, а на бас!!!!

# 351
  • София
  • Мнения: 652
а на бас, че "кистата" е жълто тяло, а на бас!!!!
  202uu

# 352
  • София
  • Мнения: 8 160
Ама тя я има от преди или искате да кажете, че от преден месец е останала, защото ако правилно съм запомнила е там доста отдавна.

# 353
  • Мнения: 1 073
Меци, дано си права. Но док. каза, че до кистата( която е двукамерна, каквото и да значи това) има нещо което  по-скоро  прилича на ЖТ. За мен са си 2 черни петна, едно до друго  Rolling Eyes Имам фотоси, ако някой ги разбира ще кача.
Вес, това май е онзи задържан фоликул, който сега нараства "подхранван" от бременността.

# 354
  • София
  • Мнения: 8 160
Е да де, но понеже предположиха, че е ЖТ, та затова ми стана интересно, тъй като знам че е стар този фолукул.

# 355
  • В провинцията ..
  • Мнения: 193
Здравейте мами, прегледа беше много добре! Доки каза ,че всичко е наред ,видяхме сакче и сърдечна дейност  Grinning Grinning Но съм в 5 седмица и 3 дена , а не 8. О. е настъпила по късно, даде ми Утрогестан да пия и на 22 април пак на преглед  Praynig Praynig Вече купихме първия подарък ,шапчица и дай Боже всичко бъде наред до края  Praynig Praynig Grinning

# 356
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 11 043
ако е киста, то тя трябва да се вижда от поне 1-2 цикъла, а не да се види сега, осен това е възможно да има някой все още неабсорбиран фоликул, който се е борил за доминантност, който в никакъв случай не е киста и освен това има голямо значение как е разположено въпросното нещо .. ама като му гледам размерите си е чисто ЖТ Peace

# 357
  • Мнения: 329
Здравейте,
Тоничка и аз имах 2 фоликула освен ЖТ, които стояха известно време,
но до 12 г.с. изчезнаха, трябва само да ги следиш да не растат  Peace

# 358
  • Мнения: 706
 bbb- честито ти сърчице  Heart Eyes, безпроблемно бременеене ти желая  Hug.
 Нашата госпожица за никъде не бърза , разпъва си крака , ръце , уж се посмъква , ама дотам  Thinking. Вече започвам да си мисля , че може да има някава пречка , ама се старая да не се филмирам излишно де  Confused. Снощи имах доста силни болки ниско долу , но сутринта бяха изчезнали . Та продължаваме да чакаме  Crazy.

# 359
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 11 043
Пони без излишни филми!!!

Общи условия

Активация на акаунт