Черен списък на ясновидци, врачки и ходжи в България

  • 280 701
  • 274
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 376
Двете широко рекламирани персони не са за наша радост в анкетния списък (засега), но все пак за инфо споделям негативния си опит с:

 1. Мария Асенова
 2. Божидара Христова

 Нямат ясновидски и/или лечителски способности.

В рекламите по Интернет, Мария Асенова дори беше описвана като "Наследницата на Ванга". А и не само тя. Нещо много наследници станаха. Но нормално - това е стратегия, всеки знае името ВАНГА синоним на какво е. И хората се подлъгват. Жалко само, че се използва паметта на тази свята жена за подобни шарлатании...

Ванга е просто една вещица, на която изобщо не й завиждам за мястото, на което се намира в момента....
всички, които се занимават с магии - правене и разваляне и всички допитващи се до сатана чрез служителите му, са надеждни кандидати да последват вещицата Ванга в нерадостния й задгробен път...

# 136
  • София
  • Мнения: 4 714
iskrena 888,моля спри да пишеш тук. И без туй Tatti ще те трийне.

# 137
  • Мнения: 35
МНОГО СИЛНО СВИДЕТЕЛСТВО ЗА ДЕМОНИТЕ И СЪЩНОСТТА НА ЕКСТРАСЕНСИТЕ, ВРАЧКИ И ГАДАТЕЛИ!

# 138
  • Мнения: 3
Двете широко рекламирани персони не са за наша радост в анкетния списък (засега), но все пак за инфо споделям негативния си опит с:

 1. Мария Асенова
 2. Божидара Христова

 Нямат ясновидски и/или лечителски способности.

# 139
  • Мнения: 3
Двете широко рекламирани персони не са за наша радост в анкетния списък (засега), но все пак за инфо споделям негативния си опит с:

 1. Мария Асенова
 2. Божидара Христова

 Нямат ясновидски и/или лечителски способности.

# 140
  • Мнения: 3
Към списъка могат да бъдат добавени Соня Щерева от Горна Оряховица, Величка от Катуница, Айтен /Ани/ от Велико Търново, Санка от Полски Тръмбеш и да уточним за кой Исмаил от Краище става въпрос, младия или стария?
Като стана въпрос за този район,някой може ли да изкаже мнение за Дияна от Джулюница?

# 141
  • Мнения: 2
Гюкчен, Катя до Пирогов, Николета от Червен бряг - абсолютни шарлатанки

# 142
  • Мнения: 1
Здравейте , моля не ходете при маг Живин и съпругата му маг Селена от квартал банишора. Взеха ми много пари за един камък с нещо написано на него за да ми развалят черна магия и да върнат любимия ми при мен. Гарантираха ми че ще има ефект , но вече мина една година и няма ефект даже нещата се влошиха.
Моля пазете се от тях.

# 143
  • София
  • Мнения: 4 714
Здравейте , моля не ходете при маг Живин и съпругата му маг Селена от квартал банишора. Взеха ми много пари за един камък с нещо написано на него за да ми развалят черна магия и да върнат любимия ми при мен. Гарантираха ми че ще има ефект , но вече мина една година и няма ефект даже нещата се влошиха.
Моля пазете се от тях.

Благодаря!!! Но, мисля, че е писано доста за "маг" Селена. Сега се изявява във ф.б. с някаква newsm78 кауза.
 Hug

# 144
  • Мнения: 106
Привет и от мен . Аз бих включила Вени от Овча купел Simple Smile

# 145
  • Мнения: 14
Преди седем месеца ходих при гадателката Лаура в София, тя гледа с рождена дата и снимка ако искате да питате за някой. Не мога да ви кажа колко по 20 лева ми е взела и отделно за пречиства на аурата на сестра ми още 150лв. След което повечето от това което ми каза, не се случи, тръгна да ми обеснява за човека на жовота ми, ще е един кой си, после ми каза че няма да е той, после я попитах за човека до мен и ми каза че е той и накрая ми каза...че може да не е той Grinning разбира се на сестра ми аурата се затвори и започнаха да я урочасват постояно. И мисля че тази жена е за черния списък!

# 146
  • Мнения: 305
Здравейте ,аз съм от Пловдив и искам да попитам някой има ли телефонния номер на ясновидката ,за която споменава  brahmakurti тук в тази тема през м.Април 2014г  ,благодаря ако ми го предоставите .

# 147
  • Мнения: 2
Какво мислите за Цветанка Рангелова? Определя се като "нумероложка",
Една позната като че ли е доволна, но още е рано, а и ми се стори, че приказките са общи. Приемала ги всички заедно и чакащите изслушват какво ти казва.

Голям пропуск от моя страна  ooooh! Тя ми е една от любимките, а съм я забравила  ooooh!

Цветанка Рангелова една нещастна възрастна женица, дето се опитва да си изкара старините на гърба на страдащи и отчаяни хора!

# 148
  • Мнения: 50
Има един човек в изгрев, който уж е радиестезист - ако сметне, че може да събере повече пари от вас, ще ви вика всяка седмица.Ммисля, че се казваше Ангелов. Освен това се оказа, че не е конфиденциален, няма да спази тайната ви.

# 149
  • Мнения: 6 417
Ама Цветанка Рангелова умря миналата година.

Общи условия

Активация на акаунт