Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Черен списък на ясновидци, врачки и ходжи в България

• 215 097
  • 227
  •   2
Отговори
# 225
Ина от гр.София ми търси по 20 лв първия път познавашер, после свободни съчинения!

# 226
Знае ли някои информация за Елмаз ходжа?

# 227
Може ли телефон за връзка със жената

Ами да,всеки който взема пари за нещо дадено му даром от "горе"е шарлатанин.Ако имаш истинска дарба да помагаш няма да ламтиш като просяк за пари,ако човек е доволен от теб ще даде колкото поиска,и да не даде здраве да е.Ходих на младини при една жена.Тя гледаше на кафе вижда ме за първи път и ми скри шапката.Като попитах колко да платя каза цитирам"Тук не се плаща чедо,даром ми е дадено-даром да давам иначе Бог ще си го вземе че и ще ме накаже."И ми помогна,много,спаси ми живота дето се вика.И след време се върнах и пуснах в пощенската кутия плик с някаква сума и бележка"Похарчи ги за здраве за каквото искаш.Бог да те поживи."Без име.
Искам заради интереса към жената и въпросите ви да поясня-Не съм ходила след това там,минавала съм само и къщите където живееше ги няма,не знам къде е,нямам връзка.

Общи условия

Активация на акаунт