Отговори
# 60
  • Мнения: 20
Честит 3-ти Март !!!!!!!

Да се запиша набързо в новата тема, че целия уикенд миткаме на разходки, навън, на слънце, верно леко хладно, но нас студа не ни плаши.

Прочетах назад страниците диагонално, но нищо не запомних  Embarassed

Да дам отчет от петък консултацията - 7980 гр / +400гр /, 69 см / +2см/ и получихме направление за изследване кръв и урина. Да видим как ще стане работата с колекторчето  newsm78  hahaha Нашата лекарка обаче не ни даде направление за ехографията на бъбреците, не и го били спуснали още в програмата  #2gunfire , не че ще чакам на нея де, ама хич не ми се разправяше, аз ли да и обяснявам - тя е лекарката, пък ме успокоява, че каквото трябвало за детето да се направи щели сме да го направим.  ooooh! Е, как ще стане, като не са и го спуснали, кой я знае, разбрала - неразбрала, както и да е.
Поне имахме страхотни слънчеви 2 дни и ги използвахме на макс.

Марги К, правилата за бабите много ми харесаха  Mr. Green Разпечатвайте момичета  Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 370
Бюти, мерси за темата   bouquet

ДБС, дано оздравеете бързо и да излизаме по разходки  Hug

Бюти, дано да ми няма нищо на Анди и да не се налага лекар  Hug


# 62
  • Мнения: 577
Ааа  Гунди, останало ми е в главата, че си падате по историята и го свързвам с твой рожден ден, а днес като видях и честитките и викам не съм се объркала, ама на заблуда е станала Simple Smile

# 63
  • Мнения: 393
Ха здравейте сега  Mr. Green Отпуснаха ми малко време да се разпиша.

Принцеске, Месечинке, благодаря за отговорите  Hug Hug  Бях ви писала, че Михаил се разболя и се оправи за 5 дена без антибиотик. Четири дена по-късно обаче лекичко се разкашля и на другия ден вече си беше с бронхеолит. Сега е с инхалации и АБ. Когато започна да изкарва секретите си беше направо страшно. Толкова страшно, че ходихме до пулмологията. Успокоиха ни, че това е начина за изкарване на секрети и казаха, че хриповете не са страшни и дълбоки.  Ще е на такава терапия поне 5 дена. Само нямам идея колко време ще изчиства секретите.

Видях, че обущета обсъждате. Емка проходи колкото боса, толкова и с обущета на К§К. Сега все още не сме обсъждали нищо в тази посока въпреки желанието му да стои прав.

Захранването - хмммм. Педиатърката каза, че лично тя ще захрани Михаил направо  с пържола. Все още си е млечно бебе, въпреки петте си зъбчета и шесто на прорязване. Дано другата седмица да е добре и да започнем.

Софи и не само - когато Емка беше бебе наша много близка ми каза, че никой няма да ми гледа детето, така както ще го гледам аз и ще е добре да свикна с идеята. Стана ми криво, но си е чиста истина. Въпрос на компромиси е - с кое можеш да се съгасиш и с кое не.  Hug Казвай си нещата в прав текст и не се ядосвай!

Тринти - Маги, ти, Николчето  Heart Eyes Видях и на Захариева момченцето. Много напред е бил човека.

Доста неща съм поизпуснала, но си признавам, че няма да се върна и да изчета нещатат подробно, за което моля да ме извините.

Фридъмче, много ще се радвам да ви видя  Hug

Хубава ви вечер  Hug

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 400
dbs с какво сте на инхалации? Важно е че сте взели мерки,ще се оправите,ама чак се чудя какво е това чудо тази година-толкова бебета с бронхити и бронхеолити. Thinking

# 65
  • Варна
  • Мнения: 25 255
Направо е ужас някакъв Tired Милото Мишоче, ще се оправи, ама доста се е напатило. Мен направо ме е страх да излезем на разходка, искам вече да става топло и тези вируси да се разкарват, много и най-разнообразни бяха тази зима Close

# 66
  • София
  • Мнения: 482
Месечинке, да, това отзад на обувката е най-важно да е твърдо Simple Smile
Лино, аз винаги слагам мляко, значи не съм заместила, не съм слагала може би 2 пъти, защото съм забравяла. Embarassed
Ауу, дбс, и вие с бронхеолит, ух да минава тая гадна зима, хич не я обичам. Оздравявайте бързо!  Hug Ама ти не беше ли захранила???
Днес дадох на Сашонката бананова каша, абе хареса я ама нещо тия зеленчукови пюрета и всякаквите каши много не ги обича май. Най-много си обича плодовите пюрета. Също му настъргах ябълка, че ме гледаше как ям и си я осмукваше, после плюеше, така съм му се смяла.
Блонди, ще ти кажа нещо ама да не ми се сърдиш: Пепи застанал тук до мен и чете, гледа твой пост и чете
"Блонди
хохи
Ветеран
26 000 поста..."
и вика "лелеее колко пише, е кога си гледа бебето тая хохи?"  hahaha  Hug

# 67
  • Мнения: 76
Честит Празник мили момичета!!!

Ние днес ударихме една разходка извън града и на гости ходихме, да си покажем магариите. Иначе се разболява нещо малкия. Сега викахме док у нас да прегледа и му изписа един куп неща Sad . Изписа ни и капки калции да пие, че по-лесно да му избиели зъбките.

# 68
  • Мнения: 2 052
и вика "лелеее колко пише, е кога си гледа бебето тая хохи?"  hahaha  Hug
rotfImao
Много болни бебчета, бързо да се оправят всички  Hug
Аз днес май малко простудих Ина. Едно хубаво слънце грееше, а като излязохме един студен вятър, а аз си я бях облякла като за слънце  Embarassed Краката и бяха ледени като се прибрахме  Confused
Това за бабите е супер, и аз ще взема да го принтирам  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 1 961
Лино, ако ти е само за кашата, може да си вземеш направо млечна или пък едно АМ да слагаш вътре..това не си е работа до годинката само да опитва детето  Crazy Crazy

Бюти точно Peace. А за кашите не знам още. Аз разказвах на една приятелка тук, която много внимава какво ядат, все здравословно готви, дъщеря и е на 3 годинки и оща яде каша за вечеря. Та обяснявам аз за незаместено хранене до годинката, че млечните каши готовите за тях им е рано и още други неща дето тук си ги обсъждаме и тя ме слуша, слуша и вика я не се втилясвай Joy Joy.
Принцеска мерси за отговора, те бурканчетата от лютеница са с винт, ще пробвам Hug
Дбс, Еличка да се оправят малките
Аз какво направих днес. Диди като писа, че  Теа вече си ака редовно, а преди това като пластелин и аз се замислих. Ами на бебо акото е все като пластелин, а е захранен от месец вече Sad. Явно не е нормално да е такова. какво трябва да бъде?
Аз мислех да вкарвам днес моркова. Сложих 5-6 моркова да се върят и ги загорих ooooh!. Обелих нови 5-6 моркова и този път станаха, пасирах ги в бойна готовност да давам като стане и какво направих...дадох круша hahaha. Реших го без да го мисля много, че нали моркова затягал. Днес не е свършил работата, да видим

# 70
  • Мнения: 41
Привет мамчета Simple Smile
Какъв хубав уикееееенд Simple Smile
Разхождахме се в града на липите и тооолкотва много бебета и деца, направо ми се напълни сърцето, а прабаба беше много щастлива да види малчо Simple Smile
Разбира се веднага като й го показахме почна с градивната критика: това бебе ще го простудите така, дай да му сложим терлици, вълнени, не му махай шапката тук е студено (при две включени на макс печки) и после понеже той много се движи и обича да подскача в мен, каза че ще развие сърдечен проблем, да не му давам да скача Simple Smile)))) имаше и още уникални бисери, но понеже не слушах внимателно ги забравих Simple Smile както обикновено при баба важи правилото - колкото и да си ял, не е достатъчно, та като казахме че не сме гладни, ни сложи всичко което беше приготвила за вкъщи Simple Smile
ММ въобще не яде манджи, на него му дай кашкавалки и таратор, така че всичко е за менннн Simple Smile

Бюти, честито ти отбиване, не е чак толкова гадно да не ти висят често и задълго на циците Simple Smile ще ти хареса ще видиш, а и толкова времего кърми, ти си една от многото героите нук Simple Smile

 Кашпи, наистина ли хомеопатията помага за депресия? Оправяй се бързо Simple Smile

# 71
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Лино, като пластелин е пак, понякога и идея по-рядко, а преди това беше всеки  ден по бадемче пластелин, около 10 дни така и се оправи вчера-4 пъти ака  Mr. Green. Обаче сега от време на време на дупето й се появяват кървави рагади, мажа с ланолин и се оправят, но при следващо акане пак.  newsm78 Утре на консултация ще питам.
Дбс, да оздравявате! Hug Тази година самият вирус е такъв, слиза бързо надолу.
Бюти, не се коси за кърменето!!! Измъчи се и въпреки това даде много на Панди!  Hug А за кашлицата, и Теа постоянно покашля, водя я казват, че е здрава, само ме шашка!  ooooh! Интересно ли й е да се слуша, слюнки ли са, основно го прави като си бърка в устата, ама се шашкам, утре пак ще тръпна да не е болна.   Crossing Arms
Вг, аз по-пълен с бебета и мами град от СЗ не съм виждала! Може да сме се засякли по разходките!  Grinning

# 72
  • Мнения: 0
И аз да се разпиша на пета страница.

Бюти, страхотно заглавие   bouquet
Блонди, и твоите заглавия бяха мнооого хубави.  Peace
Направо Ви се чудя кога Ви остава време, не само да четете и пишете, ами и заглавия да измисляте - то за това си трябва и акъл, пък като знам, че моята глава напоследък е изпразнена откъм съдържание и ....

Чета Ви, но нещо не ми се пише, че вкъщи през уикенда е един малък цирк - БАТКИ като разбеснели се бизони, нон стоп ревяща Дея и.......в Неделя вечер ми идва да се гръмна. За капак пералнята ми дава фира, лаптопът изгоря  ooooh! и още един куп дреболии, дето вече не ги помня.
Хайде, оплаках се.
Ааааа и Дея не хареса бънджито - нали да подскачаш в ръцете на мама е по-хубаво. Много е крива, не ще да яде, не ще да спи, не ще да играе - само реееев. Зъбчето отгоре се е показало, дано да е от него.

# 73
  • Мнения: 41
Диди, не сме се засякли, аз се оглеждах за теб и за Иво, но не ви видях Simple Smile но следващият път, ако имаш желание може да се уговорим и да се засечем Simple Smile а иначе да, разногледа станах от майки и бебета Simple Smile))))
Ние бяхме в хотел уникато, много близо до главната и ни беше прекрасно за разходки до баба и обратно.

# 74
  • София
  • Мнения: 29
А Месечинке, виждам ,че се е оправило положението при вас, Сега видях, че си ме питала на кой ден, но аз четях назад и в миналата тема имах да дочитам, та извинявай Blush Важното е, че е свършил голямата работа Борето Hug
Лино, при нас, от както захраних е като мармалад Mr. Green, не бих казала пластелин, но мармалад - да Mr. Green
Дбс, много съжалявам че се е случило така с Мишко и малко се е забавило захранването ви Confused Дано бързо се оправя детето Hug
Софи, страхотни сте на аватара Peace Не обръщай внимание, колкото се може, макар че е доста трудно, това, което те съветвам  Whistling Няма ли да става по-бързо апартамента ви? Confused Аз не мога да си представя да живея на едно място с нея, изобщо не мога да се сетя за вариант, при който е възможно това да стане Mr. Green
Блонди, страхотни заглавия имаше в предната тема и трите бяха върхът Laughing
За обувки - и мен сега ме объркахте, аз не се бях и замисляла де. За сега имам едни само за фаца, те дори бяха за зимата, че са ботинки на некст - и отделно имам едни оригинални Адидас - 19 ти номер за по-натам, но не знам дали стават за прохождане, с твърда подметка са Rolling Eyes
Дафи, ти беше питала за зеленчуците, аз кисна всички, дори да са био, за 10-15 мин, и заедно. Hug
Софиаа, не се притеснявай, ще ги стопиш сега с хубавото време и отделно за другото чудо - вече съм ти го пожелала  Heart Eyes  Hug
Би-би, аз пък съм останала с впечатление, че Сашето всичко си харесва и яде, като си казвала количествата ви Simple Smile Ние все още сме макс на 50-60гр. Tired
Но пък оризовата каша толкова много я хареса, правя му я с кърма, обожава я, дори по-гъста - по-лесно я яде и за мен е по-лесно Mr. Green
Марги, това е супер наистина Peace Рош какво прави, как е? На теб браво на зумбата - каза и отиде Flutter
Принцеске, сигурно ти е много трудно и на теб, струпаха ти се доста неща Confused Никита не можеш ли да я прилъжите някак да отиде при баба си Flutter
За глутена - и аз мисля, че между 7-ми и 8-ми мес. е хубаво да се вкара Peace
А за млечните каши (Лино, Месечинке) и аз мисля да давам такива, не само да не цедя толкова много, и да развалям регулацията, а защото и има доста по-разнообразни. А и все пак и в Ам има доста полезни съставки, поне в минимални количества няма лошо да даваме с кашите, но нали знаете - само каши с преходно мляко, както каза Блонди, т.е. марките Милупа, Тьопфер и Хип.
Бюти, достатъчно кърми и при достатъчно жертви Naughty Подписа ти е уникален и между другото ти готвя изненада - скоро ще разбереш каква е Hug Видях едно нещо, естествено - веднага се сетих за теб и го купих, ще ти го пратя тези дни Crazy Сетила си се какво може да е, то не е трудно Laughing
Сами, каква е тази фобия с котки? Разкажи повече, че ми стана интересно Flutter Те са мили животинки (повечето де) Hug
Фери, вие как сте, Криско оправи ли се?
Зафира, умори ме от смях с циците Flutter
Койчева, послушай Аничка Hug
Това запомних, сигурно пропускам нещо, но ако се присетя - пак ще пиша Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт