Посрещаме бебчета в захлас, че месец МАРТ изисква го от нас! Тема №14

  • 32 214
  • 729
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Здравейте,момичета и честито на всички,сдобили се с прекрасна рожба.Включвам се след доста дълго отсъствие,за да се похваля и аз,че на 17.03.2013г. в 01.36ч. се роди нашият първороден син Николай с размери 3,450;52 см. секцио.Това е най-големият подарък,който животът може да поднесе и най-голямото щастие.Пожелавам на всички живи и здрави бебчета и безпроблемно раждане на тези,които още са в очакване.

# 721
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета! Честито на всички мами  bouquet! Да са им живи и здрави дечицата и много да ги радват, така както моето момиче мен. Моето слънчице Дария се роди на 26.02, 48 см. с тегло 2800 гр. Не съм писала досега тъй като минахме през доста трудности, но вече всичко е наред и се възстановяваме. Благодарни сме много на нашия АГ д-р Лазаров и д-р Хаджирадев от АГО Велико Търново.

# 722
  • Мнения: 20
Здравйте момичета, не съм чела назад темата, но да напиша и тук, че на 20.03 се роди моето бебенце Александър, 3.600, 53 см., много съм щастлива. Честито на всички родили майчета, много да ви радват малките бебчета .
Приятен ден !

# 723
  • Мнения: 81
Здравейте майчета! Хайде и от мен един запис тук...При термин 2.05.след тежка бременност в 34 г.с.на 24.03.се роди нашата принцеска Кристияна 2300 гр.,45 см. ! Стискайте палци всичко да е наред,тъй като бебка е интубирана,трудно диша сама и е преведена в института по детска педиатрия... Hug

# 724
  • sofia
  • Мнения: 5
Да пиша и тук че се забравям моята принцеса се роди на 19.03 в 2:40 3350 50см казва се Михаела Simple Smile Имаме си и  страшно много коса Simple Smile) Честито на всички нови мами   bouquet

# 725
  • Мнения: 15
Здравейте и от мен. Честито на всички майчета за мъничетата вкъщи и успех на бебчетата, които не са се прибрали . Нашата Анита се роди на 17.03 в Майчин дом. Всичко мина успешно, сега растем и вече се борим с коликите Simple Smile)).

# 726
  • Мнения: 374
Честито на родилите! Simple Smile shawty_babe, специални поздравления за избора на име! Обожавам го и ми е много скъпо на сърцето.

# 727
  • Мнения: 6
Момичета има нова темичка, заповядайте там Wink))

# 728
  • Стара Загора
  • Мнения: 40
Здравейте мамчета... Hug Честито на новите мами.

Имам въпрос към ЛЛЛ консултанта:
От вчера моя маник отказва да суче усилено.Щом допра гърдата до устата му я засуква 2-а пъти и почва да реве или се дърпа.Така бяхме цял ден и вечерта му дадох АМ.На какво може да се дължи това?Как да го накарам да суче преди да ми спре кърмата?

# 729
  • Мнения: 2 843
Момичета, има нова тема  Simple Smile
НОВА ТЕМА - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=710536.0

Общи условия

Активация на акаунт