Щастливи заедно след "Aşka Sürgün" с проектите на Махсун Кърмъзъгюл и колеги

  • 56 469
  • 750
  •   1
Отговори
# 735
# 736
  • Мнения: 0
Таня, съжалявам, че сериалът се е разминал с музикалните награди Sad.
А МК накрая на надписите като главен режисьор ли го изписват? Аз си мислех, че като автор на историята.

http://www.facebook.com/photo.php?v=326856977353363&set=vb.1 … ype=2&theater

Последна редакция: пн, 08 апр 2013, 23:13 от Iva49

# 737
  • Мнения: 188
Иве статията в горния ми пост е на българси може да подразбереш нещо.
Милена
Скрит текст:
абсолютно съм сигурна че имаше такъв коментар беше един от първите.Не че е толкова важно.
Явно е изтрит коментара,помолих да ми го преведат-ако мен са излъгали и аз съм излъгала.За което се извинявам.
Спокойна нощ на всички.

# 738
  • Мнения: 0
И от мен до утре! Hug



Последна редакция: пн, 08 апр 2013, 23:22 от Iva49

# 739
  • Мнения: 3 436
Вили, напълно ти вярвам, че си видяла такъв коментар. И ще ти кажа защо.
Ива беше помолила Милена да преведе реплики към МК по случая Ахмед Кая, когато има такива в Туитър. Е, днес с очите си видях два такива поста: в единия ясно се виждаше името на А. Кая. И когато след няколко часа ги потърсих, за да ги сложа в темата за превод, бяха изчезнали ... Запитах се технически възможно ли е премахването на "неудобни" постове в Туитър? Ами възможно е, значи ... Ето, че е изчезнала и закачката за побеляващите коси на МК. Той да не излезе суетен нашият патрон? Laughing

Последна редакция: вт, 09 апр 2013, 09:52 от Tania M.

# 740
  • Мнения: 141
Лека нощ и от мен и .... smile3524

Последна редакция: пн, 08 апр 2013, 23:42 от vousetmoi

# 741
  • Мнения: 3 436
Таня, съжалявам, че сериалът се е разминал с музикалните награди Sad.
А МК накрая на надписите като главен режисьор ли го изписват? Аз си мислех, че като автор на историята.

Иве, и в 22. еп. М. Кърмъзъгюл фигурира след Серкан Биринджи като "genel yönetmen & hikaye" - главен режисьор и автор на историята. Което за мен е леко подвеждащо - след превода на Милена на днешния му пост в Туитър, че е участвал само в първите три епизода. Не че е толкова важно, но в "Животът продължава" след 4. еп. и до края фигурираше само като "hikaye Mahsun Kırmızıgül" - автор на историята.
А с награди или без - саундтракът на НИЗМ си е хубав и го чакаме да излезе. А и сериалът е от този сезон, вероятно всички номинирани са отпреди това.

Забелязах лека преработка в подписа на Тара: Керим Ългаз е заменен от Мустафа Булут. Сигурно "бурето с барут" Мустафа по-добре стои до срамежливото "лошо момче" Габриел Гарко.  Wink

Последна редакция: вт, 09 апр 2013, 08:59 от Tania M.

# 742
  • Мнения: 1 117
Едни казват " лека нощ", други като мен сега "пристигат". Wink
Таня, вчера постнах колажчето и ето днес се появяваш. Heart EyesСамо незнам чия е заслугата, на Том или на Джери. Grinning
Скрит текст:
Забелязах лека преработка в подписа на Тара: Керим Ългаз е заменен от Мустафа Булут. Сигурно "бурето с барут" Мустафа по-добре стои до срамежливото "лошо момче" Габриел Гарко.  Wink
Скрит текст:
Винаги съм харесвала играта на Енгин като Мустафа повече.Такъв маратон направих с Облака, когато го загледах, докато настигна другите, които чакаха следващия епизод...не е за вярване!!! Laughing
Сега повтарям маратона със " Съла" и отново съм из познатите ни Мидятски конаци!
От вчера сте изписали 4 страници и дано успея да ги изчета и "изслушам". Heart Eyes

# 743
  • Мнения: 3 436
Тара, твоето колажче много ме развесели, пропуснах да го отбележа. Обаче
Скрит текст:
си спомням, че не харесваше визията на Енгин като Булут, макар че с превръщането на Облака в мълниеносен си престанала да я забелязваш. На мен пък на сърце ми легна Керим, откакто наваксах пропуска неотдавна и изгледах с удоволствие "Каква е вината на Фатмагюл". С Мустафа се възхищавам на Енгин, докато Керим го обикнах преди Фатмагюл. Simple Smile
Колкото до"Съла", не ми се потъва в трети сериал за убийства на честта и кръвни вражди. Но пък ми предстои да изгледам втори сезон на "Чест и уважение", но днес нещо се затрудних с изтеглянето.

Последна редакция: вт, 09 апр 2013, 00:53 от Tania M.

# 744
  • Мнения: 1 117
Таня,
Скрит текст:
така е , доста време отлагах гледането на Облака именно заради визията на "бурето с барут". Laughing Но от коментарите на момичетата от КВФ, реших да видя 1 епизоди... после не можах да спра, докато не ги настигнах. Разбира се, че всеки би предпочел до себе си един любящ Керим, а не обсебващия Булут, а може би една комбинация от нежен и любящ Керим и страстен, горещ, но не обсебващ Булут няма да е никак лоша! Wink Много силна роля на Енгин е Мустафа Булут.Абе и в двете роли е много добър. Hug
Аз чакам с нетърпение трети сезон  на "Чест и уважение".
" Съла" ,също като КВФ, има своето послание. На фона на тези жестоки и уродливи убийства на честта и кръвни вражди, борбата на младите срещу тях.

# 745
  • Мнения: 3 436
Тара,
Скрит текст:
и образът на Керим не е еднозначен, а и не е чак толкова лесен - просто ЕА прави и него да изглежда такъв.
И аз чакам превода на трети сезон на "Чест и уважение", четох изцяло положителни отзиви и за втори сезон. Благодаря за идеята. Отдавна ми се гледаше отново италианско кино, било то и сериал.  Hug

Последна редакция: вт, 09 апр 2013, 09:50 от Tania M.

# 746
  • Мнения: 1 117
Таня, ако още си тук, лека нощ!

# 747
  • София
  • Мнения: 440
Добро утро и най-добри пожелания от мен!

И .... вторият фрагман  на 23-ти еп. от Черноморската драма:
"Не се измъчвай заради мен" с 23-ти еп., който няма да се заличи от паметта, тази вечер от 20:00 ч. по ATV!
http://www.youtube.com/watch?v=1rBAObYDNwU
и http://www.atv.com.tr/webtv/benim-icin-uzulme/fragman/23?id=dda7 … 8f3e-b88bb51cf56f

# 748
  • Мнения: 0
Добрутро и хубав ден! Hug



Скрит текст:
Отиде си една голяма личност - Маргарет Тачър. Светла й памет!

# 749

Общи условия

Активация на акаунт