Лакове за нокти- 75

  • 45 269
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 556
Специално за Ивчето и Ради, пускам снимка на ChinaGlaze Pool Party.

Как ли не се мъчих, но не мога да уловя красотата на цвета. На снимката изглежда по-оранжев, а реално е сочно червено-розово  Heart Eyes Вижда се от километри. Като изгрее слънце, ще пробвам пак да го щракна.

Скрит текст:

 Hug  bouquet
Като гледам какъв е цвета на снимката, предполагам как свети на живо. Mr. Green Crazy
Направо! Crazy Много мерси за фотото, Луbouquet

# 691
  • Мнения: 1 547
Днес си получих серията OPI Oz  Party

Фантастични. Всички до един. И понеже не мога да направя прилична лична демонстрация, колкото и да искам, намерих ревю в блога на една дама, чиито снимки според мен отразяват напълно автентично цветовете и текстурите на тези сладки пиленца. И тук също.

Този ми ти пясък е тъй очебиен, че направо вади очи  Mr. Green

# 692
  • София
  • Мнения: 1 914

Вчера с много мъка и половин шише лакочистител свалих червения глитър на "Перфект" Heart Eyes

Кой номер е червеният глитър? Аз вчера купих един S32, но май не е това новият.  Thinking

Моят е S 43, слагам го върху червено или черно на два слоя за по - плътен ефект и по - голяма мъка при триене  Laughing Laughing Laughing

http://prikachi.com/images/793/6038793q.jpg
http://prikachi.com/images/794/6038794x.jpg
Сега съм така. Тази моя глитър - мания край няма Laughing Laughing Laughing

Благодаря.  Simple Smile

И аз така с глитърите, ноо май си надрах плочките и напоследък почнаха по-често да се чупят.

# 693
  • Казанлък
  • Мнения: 589
  Laughing

# 694
  • Мнения: 303
Лу, а може ли да пуснеш снимка от нета, която да е най-близка до China Glaze Pool Party.   bouquet

А Тази чайна и Color club Jackie Oh дали могат да минат за близначета  Thinking

# 695
# 696
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Радиии, smile3511
Ужасна си, да знаеш. Как можеш да пускаш само такива труднооткриваеми красоти? ooooh!

# 697
  • Мнения: 556
Радиии, smile3511
Ужасна си, да знаеш. Как можеш да пускаш само такива труднооткриваеми красоти? ooooh!
хахаха що бе Ивче, не са толко труднооткриваеми- ето тук ги продават и шипват и до БГ Wink
Скрит текст:
А пък са ми дали и код за 8% отстъпка, ако някой реши да си поръчва от там- RADI-8 Peace

# 698
  • МАРС
  • Мнения: 1 122
A, много скъпо. Mr. Green
Аз съм решила да си го сглобя сама, като сложа Zoya Valerie и мина отгоре с Catrice Return of the space cowboys. Grinning

# 699
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
О, като сложиш и шипинга - егати Флормарите, колкото една Чайна ще ми дойдат. Mr. Green
На мен ми ги купиха по 2 лв. Whistling

Сложих един слой Nfu-oh 52 върху St. George

# 700
  • Мнения: 38
Според мен този Флормар може да се докара 1 към 1 с черен лак и отгоре 2 пласта ефекта на CND-Saphire sparkle. Дори съм го тествала, но не успях да го снимам много добре. Ето и снимка :

Тук е само с един слой от ефекта

# 701
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
peperuda333 ще пусна снимка, само да стигна до лакиране с този лак  Laughing

Ив, може би тази и пак не е 1:1:

Скрит текст:

И една шегичка  Grinning

# 702
  • Велико Търново
  • Мнения: 57
Направо си мисля че china glaze  са близнаци с models own и наистина е като светофар всеки ме пита за лака отдалеко се вижда  Mr. Green

# 703
  • Казанлък
  • Мнения: 589
Ето ме и мен  Sunglasses:

# 704
  • София
  • Мнения: 1 510
Аз все повече се навивам за пясъците на Чайна Глейз. Оранжевото и розовото много ми харесват, но ако трябва да се огранича само с едно, се опасявам, че ще е розово. Wink
kati_kz, стархотен маникюр, като от списание. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт