Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 44 ~

  • 37 790
  • 720
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Бел Hug  bouquetИлда Hug

# 46
  • Мнения: 1 117
Привет в новата тема.  wavey

Рени,  newsm51 темата е супер както винаги. Heart Eyes

Снежи,   bouquet

Еей, тези от страницата на ОС са уникални. Хазал специално за тях е дала интервю. Браво, браво.  Mr. Green

Дано клюката за Иън и Нина е вярна.  Heart Eyes Много са ми сладки двамата. И ако имат дечица ще бъдe направо прекрасно.

Скрит текст:

# 47
  • Мнения: 1 117
Информация от последния час:
Уважаеми фенове на сериала Огледален Свят утре /06.03.2013 год./ от 20:00 час няма да се излъчи филма Огледален Свят.Причината е обявения утре ден на национален траур епизод 39 ще се излъчи в четвъртък.
Моля да приемите нашите извинения целия екип на филма Огледален Свят направихме всичко възможно утре да се излъчи филма.Но това е окончателното решение на БТВ.

 
Oт страницата на ОС във фейса.  Mr. Green
Обаче този път май не си измислят. Погледнах програмата на бтв и утре от 20:00 до 22:00 часа  ще дават някакъв филм. ooooh!

 Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 0
Информация от последния час:
Уважаеми фенове на сериала Огледален Свят утре /06.03.2013 год./ от 20:00 час няма да се излъчи филма Огледален Свят.Причината е обявения утре ден на национален траур епизод 39 ще се излъчи в четвъртък.
Моля да приемите нашите извинения целия екип на филма Огледален Свят направихме всичко възможно утре да се излъчи филма.Но това е окончателното решение на БТВ.

 
Oт страницата на ОС във фейса.  Mr. Green
Обаче този път май не си измислят. Погледнах програмата на бтв и утре от 20:00 до 22:00 часа  ще дават някакъв филм. ooooh!

 Heart Eyes

Няма да има утре Peace

# 49
  • Мнения: 16 938
Аз пък ще ви постна едно клипче. И така значи Хазал дала интервю брей или по скоро вай бе. Аз се чудя защо между Чаги и Хазал нямало нищо видяхте ли сега.
http://www.youtube.com/watch?v=5lbefWRygwA

# 50
  • Мнения: 1 117
Галя,   bouquet клипчето е прекрасно.  Heart Eyes Как се гледат само..   loveuuu

С песента от саундтрака на Здрач. Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 11 820
ми то как да има нещо между тях като тя заспива и той я ръчка ,ама йок да се сабуди  Mr. Green на клюки аз не вярвам докато не вися с очите си иначе ще се радвам за тях супер много са сладки Нина и Иан  хем ще го доведе в БГ  да го види баба и Mr. Green

# 52
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 511
грипът обикаля навън с романтични предложения: Виж ся две седмици в леглото ,само ти и аз.... Joy Joy Joy

# 53
  • Мнения: 16 938
ХМ тъкмо да се топлите двама в легло или да те изпоти. Че може и да се оправиш. Joy

# 54
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Клоди Simple Smile Виж за теб



# 55
  • Мнения: 0
Joy Joy Joy  bouquet

Цитат
грипът обикаля навън с романтични предложения: Виж ся две седмици в леглото ,само ти и аз....
hahaha hahahaС халил Mr. Green

# 56
  • Мнения: 11 820
 Joy мани тея малки хапчици буташ цялата в устету за по сигурно  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 1 117
Скрит текст:

 Joy Joy Joy

# 58
  • Мнения: 22
Момичета привет отново.
Не разбрах защо има обявен траур?
Ми то на Йън вярно му е време, но нашето момиче е много младо, може още да си поживее. Той какво бърза да я върже, ааа.
Момичета пак много готини коментари и в старата тема.
Ирка, за ПЕ и аз мисля като теб. И също така голяма част от половината свят Joy
То вярно Чаатай бая се напъна, дето се вика даде всичко от себе си, ама като не става - не става.
За съжаление аз трябва да присъствам на фирмена сбирка и няма да мога да гледам епизода, а и утре ако няма, ехеее...
Приятно гледане ви пожелавам, а за минутите в темата съм сигурна, че ще са такива и заредени с настроение на макс. До скоро.

# 59
  • Мнения: 1 117
Неви, здравей.  Hug
Траурът утре е заради момчето, което се самозапали - Пламен.  Rolling Eyes



Общи условия

Активация на акаунт