Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 44 ~

  • 37 794
  • 720
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
в размирна къща-размирна душа....хубава турска поговорка

Гледам 25ти епизод със субове ЗА СЕФТЕ ooooh!...много съм зле ,не бях го видяла досега #Crazy

аз пък съм зацилкила на 40 и 41 със суб от първата страница и на ща да мръдна от тях  #Crazy

# 16
  • Мнения: 5 138
Ренка твоя човек ти праща поздрави
  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 4
Запис  :peace

Рени - Снежи вие си знаете

клипчето е срахотно  Heart Eyes

 много е приятно сред вас,но напоследък нямам мн време да пиша и  само ви чета 

Успешна седмица на всички  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 314
Честита нова темичка Simple Smile))))!!!
Мерси за нея на всички мацки  Hug Hug Hug от мен Simple Smile
Хубав и слънчев ден!

# 19
  • Мнения: 0
момичета ,да ви питам в края на 36 епизод преди да у целуне какво вика Ферията .Някои ако ми каже ще съм чок щастлива.

# 20
  • Мнения: 659

Рени,  newsm51 newsm10 newsm51за темата.

# 21
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 511
 Two Hearts Two Hearts Two Hearts  благодарско Рени за темичката,че сме големи машинописки smile3525 smile3525 smile3525

Последна редакция: вт, 05 мар 2013, 16:31 от Ирка.84

# 22
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Искам да ви поздравя с една песен от един стар сериал който преди време ме беше завладял Simple Smile Ако някой се сети от къде е песента значи го е гледал Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3
Здравейте!Аз за първи път пиша,но отдавна ви следя.Не искам да нахалствам,но дали ще пуснете линкове към сериите, които превеждате,като изключим тези от 1ва страница.На мен ми предстои пътуване след около месец и бих искала да си ги запиша и взема с мен.Също така мога да превеждам от английски,ако мислите че може да съм полезна ми кажете.Благодаря предварително!

# 24
  • Мнения: 16 938
И аз да се запиша в новата темичка. Много сте се постарали. newsm51 smile3525 smile3525 smile3525 newsm51

# 25
  • Мнения: 11 820
Супер яката тема   bouquet колажи молажи на ниво  Peace благодаря за сладичкото Лудостче,за сефте я чувам тази песен от кои сериал е  newsm78

# 26
  • Мнения: 22
Здравейте всички!
На създателките на темата - голямо благодаря, ама и то е малко, щото вече гоним рекорда - по една нова тема на всеки час!
Надуфчето и Снежи  newsm51 newsm51

Айде вече е официално май, Чаатай и Селин абла няма да се снимат заедно повече, ура!!!!!
Доколкото разбирам "Уважаемият Чаатай" и "Уважаемата Селин" си разделят пътищата, а ай япъм ни го съобщава.
М/у другото новото сериалче на Чаги вече няма да се казва "Любовна история", щото това име го грабна друг сериал, римейк на корейски, чийто режисьор ще е Баръш аби. Боже, а те вече репетирали май хихихи

AY YAPIM BASIN AÇIKLAMASI
 

Ay Yapım gelecek sezon ekrana gelecek bir proje için Çağatay Ulusoy'la anlaştığını açıklayarak, başarılı oyuncunun Selin Boronkay’ın şirketiyle de yolları ayırdığını duyurdu.
 Yapılan açıklamada şöyle denildi;
 
"Ay Yapım ile Sayın Çağatay Ulusoy gelecek sezon Eylül ayında ekrana gelecek bir proje için anlaşmıştır.
 
Sayın Çağatay Ulusoy bundan önceki projelerinde Sayın Selin Boronkay’ın şirketi S Management tarafından temsil edilmişti, Ay Yapım’ın da dahil olduğu taraflar arasında alınan ortak profesyonel karar uyarınca bu temsil sona ermiştir.
 
Bu kararın Sayın Ulusoy’a da Sayın Boronkay’a da hayırlı olmasını dileriz."
 
Ay Yapım


Понеже не се казва кой ще го представлява Чаги, мога аз да се жертвам и ще ви имам всички предвид като раздава Чаги автографи  Joy
И да помоля да не прекалявате с тортите, а да наблегнете на плодовете! Лятото ей сега ще дойде!
 

# 27
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Супер яката тема   bouquet колажи молажи на ниво  Peace благодаря за сладичкото Лудостче,за сефте я чувам тази песен от кои сериал е  newsm78

Песента е от един сериал преди време го даваха по българската телевизия " Клонинг" Само че оригиналната версия не латино измислиците от там е...  Peace
Ето кадър от филма от тук научих много са техните нрави,обичаи и какво ли не тук се запалих по тяхните храни и танци  Simple Smile

Скрит текст:

# 28
  • Мнения: 22
Лудосче, не се сещам хич. Дай жокер моля, песничката е готина.

# 29
  • Мнения: 5 138
Ооооо Лудостчее Жадииии, как да не съм го гледала голям рев с този филм и нещастната любов на Жади  Sad

Общи условия

Активация на акаунт