Фамилията - нов сериал по Бтв

  • 48 357
  • 737
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 347
Йей, това къде го видя не знам, явно на мен като ми е тоооолкова неприятен Тони като цяло просто не намирам нищо положително в него Simple Smile Просто принуден от обстоятелствата е оправдание, съшито с бели конци, не понасям такива хора, явно затова и ме дразни страшно много като персонаж.

# 616
  • Мнения: 8 228
Йей, това къде го видя не знам, явно на мен като ми е тоооолкова неприятен Тони като цяло просто не намирам нищо положително в него Simple Smile Просто принуден от обстоятелствата е оправдание, съшито с бели конци, не понасям такива хора, явно затова и ме дразни страшно много като персонаж.

Нали сме различни хората, затова виждаме различни неща. За мен злодея е Виктор.  Simple Smile

# 617
  • Пловдив
  • Мнения: 40 796
Аз не разбрах само как майкато излиза от стаята и ходи където си иска Rolling Eyes Че и в колата се качи и до дома я закараха,а и кой я закара???Нали я наблюдават и я държат под ключ?

А и кавгата м/у двете етърви нараства...всяка си защитава децата.

# 618
  • Мнения: 347
Ами не я държат под ключ, мисля. Друг вариант е някой да ѝ помага, например човекът, който помага на Стефан. А за Тони - да, това си е лично мое вътрешно усещане, предубедена съм, когато някой ми е неприятен много трудно може да ме накара да си променя мнението Simple Smile
Виктор е абсолютно влечуго, много подходящ актьор са избрали, между другото.

# 619
  • Мнения: 2 114
Съгласна съм с Мрън. Виктор наистина влечуго е точната дума, която го описва !
Лора ме издразни с интригите си и подмятанията към Диана, на фона на собствената и връзка с адвоката. Както се казва.. 'Не хвърляй камък по къщата на съседа, когато твоята е от стъкло!'  Whistling
Иначе между Диана и Стефан са ми забавни моментите  Mr. Green "От Хелоуин имам една перука, ако искаш ще ти я дам за другия път"  Mr. Green
Ваня Цветкова има нещо, което ми е неприятно в самата жена, не знам защо. Самата актриса ми изглежда злобна и надута , не мога да кажа че и чак толкова добре си изпълнява ролята, все пак досега е била само да бъде "луда", а не виждам ежедневно хора с точно такива симптоми, затова не мога да преценя.
Стефан, както винаги ми харесва. Стори ми се, че сцената с хотела и паячето, което взе Ива беше снимана в хотел "Шипка"  Simple Smile

# 620
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Ами не я държат под ключ, мисля. Друг вариант е някой да ѝ помага, например човекът, който помага на Стефан.
Виктор е абсолютно влечуго, много подходящ актьор са избрали, между другото.
Не я държат под ключ.тя се разхожда из къщата,дори Лора знаеше,че е ходила в дома и нямаше такъв проблем с това,докато не почна да говори за Сашо.
И на мен Виктор ми е най-противен

# 621
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
И аз нищо добро не виждам в Тони и съвсем не ми се струва, че има някакви вътрешни терзания. Той си е с психиката на един обикновен мутрафон и както знаем те винаги са много "вярващи", строят параклиси, дават дарения и т.н. Смятам, че търси контакт със Стефан за да си направи реклама. Това е което му липсва и го блазни и в лицето на Стефан вижда шанса си да се прочуе и да блесне. Тони се чуства пренебрегнат и иска да изпъкне по някакъв начин.
А Виктор много добре са го измислили сценаристите /и актьора се справя чудесно/, абсолютно
влечуго /това наистина му подхожда най-много/. В него е събрано всичко което мразя в един мъж, просто уникален образ.

# 622
  • Мнения: 61
Филмчето ми допада. Ваня е толкова изразителна!
Асен е добър в ролята си. Всеки е на мястото си мисля.
Засега го следя.

# 623
  • Мнения: 625
Всичко живо е затаило дъх и чака... Mr. Green

# 624
  • Мнения: 4 936
Всичко живо е затаило дъх и чака... Mr. Green
данеби да пуснаха новите епизоди на Войо?

# 625
  • Мнения: 1 382
Всичко живо е затаило дъх и чака... Mr. Green
данеби да пуснаха новите епизоди на Войо?

The Family Епизоди 7 и 8 :
Войо: Нямаме тази информация.  има забавяне в предоставяне на епизодите от продуцентите на сериала към нас.

# 626
  • Мнения: 1 402
И аз станах фен на филма и с нетърпение очаквам следващите две серии.
Спомена ли се някъде във филма кога е умрял Сашо, преди или след изчезването на Ива?

# 627
  • Мнения: 4 936
Всичко живо е затаило дъх и чака... Mr. Green
данеби да пуснаха новите епизоди на Войо?

The Family Епизоди 7 и 8 :
Войо: Нямаме тази информация.  има забавяне в предоставяне на епизодите от продуцентите на сериала към нас.
Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Добре, ама за забавянето те ще си направят удръжки от продуцентите, а платилите за Войо няма да получат обезщетение! Mr. Green

# 628
  • Мнения: 17 987
И аз станах фен на филма и с нетърпение очаквам следващите две серии.
Спомена ли се някъде във филма кога е умрял Сашо, преди или след изчезването на Ива?

Ох, нещо не съм в час, той е, като гледам и Дървото на живота  Mr. Green
Кой е този Сашо  newsm78

# 629
  • Мнения: 931
Ако онзи ден като стана дума, продуцентите са снимали 10ти епизод, не е учудващо, че епизоди 7 и 8 още не са предоставени на БТВ... ooooh!

Сашо е мъртвият син на Арнаудови, когото до момента сме видели само на една снимка, слушаме похвални слова за него от Арнаудов старши, пред които Виктор само преглъща, а майката от време на време го вика да дойде да я види.

Интересен момент е дали той е загинал преди или след изчезването на Ива, но аз нямам спомени да са споменавали нещо за това той от кога липсва. Чудя се също така и с датите - защо Стефан в началото каза, че Ива е изчезнала на 11 април, а после се оказа, че е изчезнала на 5 март. Дали толкова сценаристите са забравили какво са писали преди 2 епизода или имаше някаква идея в това? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт