Фамилията - нов сериал по Бтв

  • 48 515
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 402
Ами какво друго да е...друго престъпление свързано с възрастни хора не ми идва наум. Другият вариант е Сашо да е убил без да иска някой от тях, по време на лов примерно, или го е блъснал с колата, дъновистите стават свидетели. За да оттърват Сашо инсценират катастрофа и смъртта му, купуват му нова самоличност и го изпращат далече далече да си живее, а свидетелите ги убиват. Ама на мен това ми е много плоско, всеки може да се досети. От друг ъгъл ще ни изненадат. Със смъртта на Сашо ни подмамват да мислим в грешната насока.

# 691
  • Мнения: 931
За да убият тримата старци едновременно, в един ден, трябва да са били много застрашени от тях, за да ги ликвидират толкова подозрително. Ако е за търговия с органи - нищо не налага бързо и едновременно, че и само дъновисти да са... Отделно колко им струват органите на тази възраст. Аз съм по-склонна за теорията, че те са станали свидетели на нещо и като такива са били моментално унищожени.

За смъртта на Сашо, пак се връщам към първоначалния анонс, който твърдеше, че ще ни покаже на какво е способен един "мафиот", дори да убие собствения си син/ да прикрие убийството му (как пък не го помня точно). Много ми се връзва теорията Виктор и/или Тони да са ликвидирали Сашо, на Арнаудов да са представили малко по-различна версия, а той пък - за да не му пропадне цялата империя -умишлено да е оставил нещата така. Във всеки случай, сигурна съм, че смъртта на Сашо не е нещастен случай.

А относно убийството на Маджаров, аз се чудя дали самият Арнаудов не разиграва някакво театро със сина си и зет си. Видяхме, че им няма доверие, едва ли ще остави само на тях толкова важна задача, много е вероятно той да знае за какво става въпрос...

# 692
  • Бургас
  • Мнения: 7 045
Не се бъркам! Ръката, която прибра картата не е на Лидия.

Определено беше женска ръката... с маникюр.

Де го маникюра?!

Ами изпилени нокти с топ лак пак си е маникюр.
Може би когато са снимали сцената с ръката Ваня Цветкова не е била на снимачната площадка и за да не я викат само за това да са ползвали дубльорка. Но ръката беше доста слабичка, като на жена.
Имаше предположение, че някой от персонала на старческия дом е взел картата, защото след това набиха истинския журналист. Все пак Стефан на няколко пъти казва кой е и от къде е и те са го запомнили. Ако бяха взели картата определено щяха да видят, че не е той на снимката.

# 693
  • Мнения: 1 107
Лъки мама, не е лошо.Аз тайничко се надявам Ива да е жива.Ръката, която взе картата да е на Ива, която "държат" някъде в този дом...
Ха, интересно! Не ми беше хрумвало, но е доста възможен вариант. Може би тя е насочила Лидия към Стефан, а тя посредством Андрей е насочила Борис именно той да напише автобиографията newsm78

Като се замислих, ние от анонсите знаем, че Сашо е мъртъв, досега във филма нищо деректно не са казаки, нали?

# 694
  • España
  • Мнения: 1 310
Малката Никол каза, че са страшни и помоли дядо си да му каже "да си смени очите". Има си нещо свирепо в тях. А Андрей, както знаем, обича да подменя очи Simple Smile



То е ясно,че слага "страшни " лещи,но се питам ЗАЩО ЛИ... newsm78 ...даже и в анонса има една сцена ,в която си оглежда странно очите в един зъболекарски инструмент....май... Thinking
А и тези изрязани по снимките във офиса очи.... newsm78 newsm78 newsm78 ...."избождането на очи" е древно наказание за предателите и за  отстъпниците Thinking Андрей пък "сменя" своите.....и ги прави "страшни"....! А очите са,за да "видят истината"- един вид да се отворят  или затворят завинаги!
На мен най-интересен ми е именно образът на Андрей....има нещо диаболично в него...! А и актьорът се справя блестящо по мое скромно мнение!

# 695
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Очите на Андрей- на мен ми изглеждат като на вампир:

Последна редакция: вт, 23 апр 2013, 18:14 от Marsia

# 696
  • Мнения: 1 107
Само аз ли виждам черен екран и никакви очи newsm78

# 697
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Само аз ли виждам черен екран и никакви очи newsm78
и аз

# 698
  • Berlin
  • Мнения: 11 340
Само аз ли виждам черен екран и никакви очи newsm78
Не Simple Smile

# 699
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
И аз и аз Wink

# 700
  • Мнения: 1 517
и аз Wink
Чак сега гледах промото Crazy няма ли я още серията?

# 701
  • София
  • Мнения: 16 203
За да убият тримата старци едновременно, в един ден,
Дъновистите в живота имат много завещани от последователи апетитни имоти. При опитите за реституция на терени поне в София срещнаха много спънки. Може за това да са ликвидирани, след като не са ги прехвърлили на Сашо доброволно, срещу гледане. На ясно съм, че не е обяснение за сериал, но пък може и да излезе нещо от там.

# 702
  • Мнения: 931
Aisha, това е напълно вярно, но завещанията са към Бялото братство, а не на отделни хора, затова и ще е малко странно, ако точно от тези хора е зависело да ги прехвърлят newsm78 Но те подкрепям в това, че вероятно ще излезе нещо точно от това, че са дъновисти, а не просто трима стареца, които са се разхождали в полето и са видяли една катастрофа, например.

# 703
  • Мнения: 2 114
А казаха ли някъде, че всички старци са били дъновисти ? Или аз съм пропуснала този момент, или доколкото разбрах просто са били в една компания с дъновистката?

# 704
  • Мнения: 31 396
Дъновисти са били.

Общи условия

Активация на акаунт