Фамилията - нов сериал по Бтв

  • 48 525
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 936
и майката - Лидия ходи в бели дрехи - забелязахте ли?

# 706
  • Мнения: 1 107
и майката - Лидия ходи в бели дрехи - забелязахте ли?
Затова предпожих, че може и тя да е дъновист Thinking и истината да е много по-дълбока и завъртяна от това просто да са станали свидетели на нещо. От друга страна, обаче, говорим за бг сериал и може да е нещо съвсем обикновено.

# 707
  • Мнения: 2 114
Освен това дано да е и нещо реалистично все пак, че да не стане фантастика. Наистина Лидия също ходи в бяло. Не се бях замисляла и за възможността, която някой спомена да крият Ива някъде в този дом, ако е жива. И затова да е била там 1 ден след изчезването си. Макар че ако говорим реално... 5 години е прекалено много време за да е жива, но кой знае.
Има ли ги вече във войо епизодите?

# 708
  • Мнения: 931
Освен това дано да е и нещо реалистично все пак, че да не стане фантастика. Наистина Лидия също ходи в бяло. Не се бях замисляла и за възможността, която някой спомена да крият Ива някъде в този дом, ако е жива. И затова да е била там 1 ден след изчезването си. Макар че ако говорим реално... 5 години е прекалено много време за да е жива, но кой знае.
Има ли ги вече във войо епизодите?

На записа Ива нямаше вид на пленничка, а точно на журналист, който разследва случая си. Peace Иначе е интересна идеята да я крият там, но наистина пет години... че и бременна...
Дъновистката линия за мен ще е интересна, ако развият нещо по нея, но може и да е "кьорфишек", просто така за цвят.
На войо - ни вест, ни кост.

# 709
  • Мнения: 2 114
Ей, къде се загубихте  Grinning
Някакво инфо за епизодите? Още ли ги няма на войо?

# 710
  • София
  • Мнения: 16 212
Няма ги, току що проверих.
Чакаме.  Crossing Arms

# 711
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Аз вчера се карах цял ден с тия от Войо, но не мисля че им пука особено. Вероятно като ми изтече абонамента повече няма да го подновя.

# 712
  • España
  • Мнения: 1 311
Като се отвори темата за Войо и за некоректното отношение на bTV груп ,като цяло към българския зрител си позволявам да помрънкам и аз- За нас ,българските тв-зрители зад граница има доста малко варианти за гледане,в частност на въпросната телевизия,един такъв е чрез neterra- един изключително коректен  и с традиции онлайн телевизионен сайт. Та от близо седмица време "вездесъщата" bTV груп по своя самоволна преценка е прекратила без всякакво логично обяснение договора си с нетера #Cussing out и ....съответно за пореден път доказва ,че не им дреме за нас обикновените зрители!!! Аз и без това гледах само  2 -та сериала и Шампионската Лига,но....що за криворазбрана стратегия имат не ми е ясно,а вълнува ли ме ... newsm78...и трябва ли....се питам   Thinking
Така,след мрънкането ,само да питам,за да не е спам-Виктор с кого се целуваше,когато му звънна баща му..със секретарката или с масажистката? newsm78

# 713
  • Berlin
  • Мнения: 11 341
Според мен с някаква си там девойка. Simple Smile

# 714
  • Мнения: 2 545
Според мен с някаква си там девойка. Simple Smile

С една доста хубава девойка. Според мен Виктор колекционира "мис"-ки  Laughing.
И разработва поредната  Wink.
Диана ще се окаже права - има друга жена.

# 715
  • Мнения: 931
На мен пък даже на Ива ми заприлича тази красавица. Но след като никой друг не направи подобна аналогия, си замълчах.

# 716
  • Мнения: 0
Покушение и руска рулетка очакват "Фамилията"

На 28 април от 20 ч. в седмия епизод на „Фамилията” по bTV в стаята на Лидия малката Никол ще попадне на опасна следа, която може да погуби живота на някого. Търсенето на истината ще доведе до нови улики и съпричастни свидетели. Тони е доста изнервен, с което притеснява както съпругата си, така и зет си. Но проблемите му „в работата” няма да намерят бързо решение. Найлон в багажника ще постави религиозната мутра в полезрението на Стефан. Каква ли ще се окаже мисията на Тони и какво могат да означават 11 вощеници в  църква? Журналистът ще прибегне до помощта на кирка и лопата в търсенето на неоспорими доказателства за престъпление.

Лора ще разкрие аферата на Стефан и Диана и това ще разклати позицията на Мис България в семейството. Дали „дясната ръка” на „Фамилията” ще издаде авантюрата или ще предпочете да запази „коза”си за по-късно?

Виктор, от своя страна, ще изпълни дълга към семейството и ще докладва развитието по случая „Маджаров”. Той ще предизвика мафиотска война с един от най-големите конкуренти на „Фамилията”. А потърпевши ще се окажат близки до семейния кръг, напълно неспособни да оцелеят в заговора на мутрите.

Във втория епизод за вечерта охраната в имението на Арнаудови ще се увеличи драстично

Опит за покушение на Борис ще нагнети още повече обстановката в дома на Арнаудови. Всеки обитател на къщата – от членовете на семейството до персонала, ще бъде заподозрян и подложен на щателна проверка.  Игра на руска рулетка и смъртни случаи очакват мъжете от семейството. Какъв ще бъде изходът, кой ще оцелее и кой ще умре - ще разберем в неделя от 20 ч.

Под влиянието на алкохол и наркотични вещества Тони и Лора ще покажат другите си лица и ще разкрият някои от най-дълбоко пазените си тайни. Свидетел на това ще бъде самият  Стефан. А студентката Габи ще докаже за пореден път, че е готова на всичко, за да задържи вниманието на журналиста. В какво ще я забърка той обаче? Едно заплашително предупреждение ще промени коренно отношенията им в осмия епизод на „Фамилията” – в неделя от 21:00 часа по bTV.

# 717
  • Мнения: 19
Cruela, благодаря за описанията   bouquet
Много интересно ми звучат. Heart Eyes Сякаш доста неща ще се случат. Чакам да ги видя Simple Smile

# 718
  • Мнения: 1 417
Да не би да писнаха новите епизоди във войо?

# 719
  • Мнения: 6
7 епизод е на ВОЙО !! Чакаме 8-ми..

Общи условия

Активация на акаунт