Фамилията - нов сериал по Бтв

  • 48 524
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 517
 newsm68 най- после

# 721
  • Мнения: 311
Нямам търпение. Моля при първа възможност някой да даде линк към епизодите( предполагам не са качени още никъде).......

# 722
  • Мнения: 348
Всички нямаме търпение. Но след толкова много споменавания къде се качват епизодите не може ли там да ги търсим вместо да питаме в темата? Сега ще следват пак 2-3 страници молби за новите епизоди... Сами не можете ли да проверите на местата, на които много пъти сме писали, че ги качват?

# 723
  • Мнения: 4 607
Всички нямаме търпение. Но след толкова много споменавания къде се качват епизодите не може ли там да ги търсим вместо да питаме в темата? Сега ще следват пак 2-3 страници молби за новите епизоди... Сами не можете ли да проверите на местата, на които много пъти сме писали, че ги качват?

Очевидно не. Tired

# 724
  • Мнения: 2 114
Лора щом ще разкрива за аферата на Диана със Стефан най-добре да си мълчи, защото той нали я разкри за връзката и с адвокат Маджаров. Тъкмо ще са квит.  Mr. Green А Лора и Тони честно казано са ми много странни като двойка. Да не говорим, че изглежда много по-млад, а и са ми някакси несъвместими, интересно ми е как ще се развият отношенията им, както и между Диана и Стефан интригата  Mr. Green

Епизодите, за съжаление, и на двете места, където аз гледам ги няма. Миналата седмица Мрън прояви страхотна любезност да ми прати линкове на ЛС, за което още веднъж благодаря !  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 725
  • Мнения: 348
Няма ги, да, ще чакаме Simple Smile

# 726
  • Мнения: 931
Епизод 7 е свирепо психарски.... Shocked, но е интересен.

Само продуктовото позициониране ме дразни безумно, много нескопосано, (както беше и в Под прикритие).

Скрит текст:
Чудя се дали всички старци са свидетели, оказаха се доста повече от трима, но явно са били ликвидирани едновременно. Същевременно разбрахме, че Сашо е умрял преди 9 години (както и разбрахме, че Никол е на 9 години - дали това няма някаква връзка newsm78 ), тоест вариантът да са станали свидетели на неговата смърт отпада.

Тони дали запали свещи за тях? Или за всички, които е пратил.... в по-добрите светове? Ама тоя Тони все повече показва някакъв "морал", много интересно. Както и Арнаудов, все повече прилича на жертва, вместо да отива към играч главен злодей....

# 727
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Гадовете пуснаха само 7ми.
Скрит текст:
Теорията, че дъновистите са станали свидетели на смъртта на Сашо и затова са ги убили отпада. Сашо бил мъртъв от 9 години. Нещо друго е станало в този дом. Оказа се, че и гробовете на убитите страци са празни. Защо? Това вече е супер странно.

# 728
  • Мнения: 931
Гадовете пуснаха само 7ми.
Скрит текст:
Теорията, че дъновистите са станали свидетели на смъртта на Сашо и затова са ги убили отпада. Сашо бил мъртъв от 9 години. Нещо друго е станало в този дом. Оказа се, че и гробовете на убитите страци са празни. Защо? Това вече е супер странно.

Скрит текст:
Аз засега приемам обяснението на Стефан - че всички старци са били ликвидирани едновременно и погребани другаде, но за да бъде прикрито това, са принудили доктора да подпише фалшиви смъртни актове, които са разпилени в половин година и са ги "погребали" в Клисура. Все още обаче не мога да се сетя за друга причина така масово да ги ликвиридират, освен ако са станали свидетели на нещо.

# 729
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Гадовете пуснаха само 7ми.
Скрит текст:
Теорията, че дъновистите са станали свидетели на смъртта на Сашо и затова са ги убили отпада. Сашо бил мъртъв от 9 години. Нещо друго е станало в този дом. Оказа се, че и гробовете на убитите страци са празни. Защо? Това вече е супер странно.

Скрит текст:
Аз засега приемам обяснението на Стефан - че всички старци са били ликвидирани едновременно и погребани другаде, но за да бъде прикрито това, са принудили доктора да подпише фалшиви смъртни актове, които са разпилени в половин година и са ги "погребали" в Клисура. Все още обаче не мога да се сетя за друга причина така масово да ги ликвиридират, освен ако са станали свидетели на нещо.

Скрит текст:
Колкото повече епизоди гледам толкова повече ми се изчерпват идеите. Аз си мислех, че ще ни подскажат с нещо на къде отиват нещата, а те точно обратното, показват ни как всичко което сме си мислели е в грешна насока. Wink

# 730
  • Мнения: 1 107
Прочетох скрития текст и нетърпението ми се засили още повече. Искам и аз да гледам новия епизод Crossing Arms

# 731
# 732
  • Мнения: 1 417
Скрит текст:
Виктор се оказа по голямо лайно, отколкот предполагахме. За да прикрие себе си, ще вкара цялата фамилия във война.

# 733
  • Мнения: 931
И още любопитни неща има по епизода, но ще коментирам детайлнокато гледат повече хора. За съжаление, аз специално не мога за споделя друг начин, освен войо, за гледането на епизода.
Скрит текст:
Например, андрейчо беше супер писхо, особено при разминаването с Виктор, а и после с очите... Брр ще взема да ги сънувам тия очи.  Twisted Evil
Виктор пък изглеждаше искрено изненадан от обвинението на Тони...
Никол нали няма да я жертват Shocked, че тя май налапа вече пържолата....
Диана направо я ожалих милата - отвсякъде отхвърлена и недооценена...

  А :гледам и че време за нова тема става....

# 734

Общи условия

Активация на акаунт