Д-р Петра Семерджиева IVF специалист

  • 22 459
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Здравейте,
Искам да споделя с вас , и евентуално да бъда полезна на тези жени, които търсят добър IVF специалист .
Тъй като година и половина се опитвахме да имаме бебе с моя съпруг, решихме да отидем на лекар. Първата клиника , в която отидохме беше Щерев.Останах адски разочарована от отношение, от организация , от всичко. Отиваш там и чакаш - чакаш докато се изнервиш до безкрайност/Естествено като преди това си си запазил час/ .Не искам да навлизам в много подробности , но там всичко е на конвейрн.Отношението , което получих там, не съм получавала и от най-големия си враг.Казах на мъжът ми, че какът ми няма да стъпи там. Така случайно чухме за Д-р Петра Семерджиева от една негова колежка и решихме да опитаме. Е, какво да ви кажа Simple SmileОще първия път като отидохме , разбрах , че това е човека , който ще ни помогне. Усмихната , самия и вид вдъхва надежда, спокойствие и те кара да се отпуснеш и оставиш в ръцете й.Обясни ни всичко.Направихме изследванията /които между другото бяхме направили за около 6месеца/за две седмици.Взехме решение , че ще пробваме метода ИМСИ. Така след още две седмици ни беше първия опит /неуспешен/.Решихме, че няма да си почиваме и продължаваме с опитите. Така вече мога гордо да кажа , че ще ставам МАЙКА - живот и здраве.
Това е накратко. И искам да кажа на всички, жени, който имат някакви проблеми да не притесняват и да отидат при Д-р Семерджиева.Сигурна съм , че ще останат не само доволни  ,а и ще има резултат.НА всеки се обръща нужното внимение и се подхожда към всеки индивидуално.

Това е Д-р Петра Семерджиева - блестяща Жена, Доктор, Човек, Специалист и мога още много да изброявам.Не на последно място и нейния екип и разбира се целия персонал от Клиника Малинов.Всички са невероятни.
БЛАГОДАРЯ, че ви има , и че ви открих:)Simple SmileSimple Smile

# 1
  • Мнения: 48
Зрънчо, здравей! Би ли споделила, моля те, от кой опит се получи, какъв беше проблемът, при кого, стимулирана ли си, кога и по какъв начин забременя и в кой месец си?

Поздрави и благодаря предварително

# 2
  • София
  • Мнения: 328
Sonette мила, това си е с цел реклама на докторката. Авторката има един единствен коментар във форума, регистрирала се е в същия ден, в който го е пуснала и не е влизала повече  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 48
а бе и аз това си помислих, но реших да бъда бяла и добра и да попитам меко Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1
Здравейте,
Относно горните мнения просто искам да ви кажа, че аз съм приятеля на колежката на мъжа на очарованата от д-р Семержиева читателка. Стана сложно, нали Simple Smile. Но с второ четене ще се изясни Simple Smile.
Е, и ние сме нейни пациенти и имаме успешен първи опит на естествен цикъл.
Не е реклама, вярвайте ми.
Сега приятелката ми е в пети месец и горещо се надявам да си имаме след няколко месеца здрав бебок.

Успех на всички!!!

# 5
  • СОФИЯ
  • Мнения: 179
Здравейте,
Относно горните мнения просто искам да ви кажа, че аз съм приятеля на колежката на мъжа на очарованата от д-р Семержиева читателка. Стана сложно, нали Simple Smile. Но с второ четене ще се изясни Simple Smile.
Е, и ние сме нейни пациенти и имаме успешен първи опит на естествен цикъл.
Не е реклама, вярвайте ми.
Сега приятелката ми е в пети месец и горещо се надявам да си имаме след няколко месеца здрав бебок.

Успех на всички!!!
Така е,оперирана съм от ендометриоза и незнам дали сте наясно колко трудно се забременява след такава операция. След като ми се възстанови цикъла отидохме при докторката,защото нещо не се получаваше и за да не се изнервяме решихме да отидем да се изследваме. Отидохме в края на октомври в Малинов, проследихме един цикъл за фоликули и след това изследвания,предложиха ни ИМСИ на естествен цикъл.Искам да подчертая,че нямам поставяни абсолютно никакви инжекции. Забременях от първи път, един фоликул, едно ембрионче. Имам подадени документи към фонда,но нека се роди бебето живо и здраво пък тогава ще се отписвам или ще решим какво ще правим. Засега бременността ми протича с известни рискове,но важното е че напредва. Следя си бременността в Малинов пак при д-р Семерджиева,а в Майчин дом по здравна каса. А зрънчо наистина е бременна,за което много се радвам че и при тях се получиха нещата.

# 6
  • София
  • Мнения: 10 698
Sonette мила, това си е с цел реклама на докторката. Авторката има един единствен коментар във форума, регистрирала се е в същия ден, в който го е пуснала и не е влизала повече  Simple Smile
Peace ooooh!

# 7
  • Мнения: 4 761
Здравейте,
Относно горните мнения просто искам да ви кажа, че аз съм приятеля на колежката на мъжа на очарованата от д-р Семержиева читателка. Стана сложно, нали Simple Smile. Но с второ четене ще се изясни Simple Smile.
Е, и ние сме нейни пациенти и имаме успешен първи опит на естествен цикъл.
Не е реклама, вярвайте ми.
Сега приятелката ми е в пети месец и горещо се надявам да си имаме след няколко месеца здрав бебок.

Успех на всички!!!
Така е,оперирана съм от ендометриоза и незнам дали сте наясно колко трудно се забременява след такава операция. След като ми се възстанови цикъла отидохме при докторката,защото нещо не се получаваше и за да не се изнервяме решихме да отидем да се изследваме. Отидохме в края на октомври в Малинов, проследихме един цикъл за фоликули и след това изследвания,предложиха ни ИМСИ на естествен цикъл.Искам да подчертая,че нямам поставяни абсолютно никакви инжекции. Забременях от първи път, един фоликул, едно ембрионче. Имам подадени документи към фонда,но нека се роди бебето живо и здраво пък тогава ще се отписвам или ще решим какво ще правим. Засега бременността ми протича с известни рискове,но важното е че напредва. Следя си бременността в Малинов пак при д-р Семерджиева,а в Майчин дом по здравна каса. А зрънчо наистина е бременна,за което много се радвам че и при тях се получиха нещата.

Шамандурке, а ти коя си? Въпросната бременна приятелка в петия месец ли?

И вЕрвай ми, много сме наясно колко трудно се забременява с проблемите, посочени от теб! Успешна бременност до края!

# 8
  • СОФИЯ
  • Мнения: 179
Здравейте,
Относно горните мнения просто искам да ви кажа, че аз съм приятеля на колежката на мъжа на очарованата от д-р Семержиева читателка. Стана сложно, нали Simple Smile. Но с второ четене ще се изясни Simple Smile.
Е, и ние сме нейни пациенти и имаме успешен първи опит на естествен цикъл.
Не е реклама, вярвайте ми.
Сега приятелката ми е в пети месец и горещо се надявам да си имаме след няколко месеца здрав бебок.

Успех на всички!!!
Така е,оперирана съм от ендометриоза и незнам дали сте наясно колко трудно се забременява след такава операция. След като ми се възстанови цикъла отидохме при докторката,защото нещо не се получаваше и за да не се изнервяме решихме да отидем да се изследваме. Отидохме в края на октомври в Малинов, проследихме един цикъл за фоликули и след това изследвания,предложиха ни ИМСИ на естествен цикъл.Искам да подчертая,че нямам поставяни абсолютно никакви инжекции. Забременях от първи път, един фоликул, едно ембрионче. Имам подадени документи към фонда,но нека се роди бебето живо и здраво пък тогава ще се отписвам или ще решим какво ще правим. Засега бременността ми протича с известни рискове,но важното е че напредва. Следя си бременността в Малинов пак при д-р Семерджиева,а в Майчин дом по здравна каса. А зрънчо наистина е бременна,за което много се радвам че и при тях се получиха нещата.

Шамандурке, а ти коя си? Въпросната бременна приятелка в петия месец ли?

И вЕрвай ми, много сме наясно колко трудно се забременява с проблемите, посочени от теб! Успешна бременност до края!
Да,аз съм.Не мога да се съглася с момичетата по горе,че правим реклама на докторката.Нито ми е роднина,нито преди това съм я познавала,за да и правя реклама ако наистина не съм доволна.Факт е че след ендометриозата съм бременна в 5 м. след ин витро на ЕЦ.

# 9
  • София
  • Мнения: 10 698
ЦЦЦ как само сте се сбрааале в една тема абсолютно случайно да я хвалите Outta Joint

# 10
  • Мнения: 2
Благодаря Ви д-р Семерджиева!
 smile3504

# 11
  • Мнения: 97
Здравейте  от мен!
Искам да кажа на тези ЧЕРНОГЛЕДИ мами изказали се не толкова "мило" преди това ДА СИ ГЛЕДАТ РАБОАТА!!!!!
След 4 години напразни опити се обърнахме към клиника Димитров. Бяхме изплашени, защото не знаехме какво ни очаква и какво да правим. Бяхме точно като гърмяни зайци! Направихме 2 опита като вторият беше направо смешен: с мноооого лека стимулация и по бързата процедура, защото предстоеше лятната отпуска на лекарите.Естествено резултата беше кръгла НУЛА.
Бях отчаяна, но твърдо решена да сменя клиниката. Случайно попадах в клина Малинов, а още по-случайно попаднах на д-р Петра Семердиева. И знаете ли: ако сте се срещали с тази жена ще знаете, че тя е страхотен лекар, който те третира като човек, имащ глава на раменете си и чувства. Наистина имахме много емоции е нея и най-важното е, че след 20 дни чакам своите две бебета да се появят на бял свят.  Тя  е не само лекар, но е и човек.Знаете ли че целият екип те познават и ти знаят всички препятствия и като отидеш при тях , все едно отиваш на среща с приятели , а не на лекар!!! ТАКА, ЧЕ ПРЕДИ ДА НАПИШЕТЕ НЯКОЯ КЛЕВЕТА ИЛИ ГЛУПОСТ ТУК МАЛКО СЕ ЗАМИСЛЕТЕ ПРЕДИ ТОВА!!!!!

# 12
  • Мнения: 4 954
Е, не издържах и реших да се включа в темата. Имала съм не една среща с д-р Семерджиева и в началото бях супер обнадждена, че съм попаднала на правилния човек. Но какво се случи. Два месеца следене на ултразвук с пуснати само едни хормони и спермограма, които според нея бяха перфектни. Без очевидна причина, щом според нея са перфектни, поиска да ме стимулира с клостилбегит, за да измести овулацията ми по-рано, защото беше на 27-ми ден, отново без да ми каже защо според нея е така, защо като всичко ми е идеално, се налага и защо стимулира без проверка на тръби. Помолих я за проверка на тръбите, тя ми отказа, нямало нужда, щом пробваме естествено, това се правело само, ако предстои инсеминация. Това последното ме притесняваше най-много, защото имах болки, които игнорира с цитирам "няма как да те боли". Още същия ден след назначената терапия отидох на втора консултация, където ми назначиха цветна снимка и се откриха две запушени тръби, започнахме обстойни изследвания, оправихме де що проблемче имаше, за да сме готови за инвитро от следващ цикъл и вече чакам след успешен трансфер да се тествам. Благодарна съм на лекаря, който ми помогна да стигна до тук. Колкото до болките, които бяха отдадени на лигавщини, е един час са ме пунктирали заради сраствания, които са били причината за болките ми. А за перфектната сперограма на мъжа ми, какво да кажа, наложи се ИКСИ заради лошо качество на спермата. Кажете ми сега какво да мисля за д-р Семерджиева. Който не вярва, че говоря истината, може да прочете постовете ми назад, за да види как историята се е развивала в реално време. Дотук с човека и специалиста. Може и да върши страхотна работа на някои момичета, но твърде много подценява симптомите на пациентите си, отказва да отговаря на въпроси, имахме тежка комуникация, и всичко определяще като "идеално". Сега сигурно още щяхме да чакаме резултат с клостилче месец след месец на запушени тръби. Вместо това се надявам вече да съм бременна, благодаря.

# 13
  • Мнения: 97
В отговор на Estlar ще кажа следното:
-що се отнася до спермограмата:"А за перфектната сперограма на мъжа ми, какво да кажа, наложи се ИКСИ заради лошо качество на спермата"-ИКСИ-ТО е най-добрият вариант. Ако твоята половинка има проблем например разширени вени на половата система, то може да даде двете крайности на спермограмата. Казвам го от опит. Кога състоянието на ММ е добро дава фантастична спермограма, ако малко се влоши положението е просто критично. Но това състояние при мъжа не се установява от Семерджиева, а от друг лекар.
-що се отнася до тръбите правилно ти е казала т.е. аз съм със запушени тръби и двете, но когато правихме на естествен цикъл те реално ти вадят яйцеклетката, оплождат я и пак я връщат, т.е тръбите не играят никаква роля.
И съм далече от мисълта, че това е най,най, най лекарката, и едва ли ще излекува всички проблеми на всички жени, но на фона на отношението на повечето лекари, отношението на тази лекарка и екипът и е просто страхотно.
И за мен лично е грозно и обидно , когато искаш да изразиш благодарността си към някого в пространството и да споделиш своят опит и преживявания, то винаги да се намери някого като Пърпълче или Sonette да се изкажат негативно за човек който дори не познават. важното е да сме черногледи и винаги да търсим меркантилното в ситуацията.

# 14
  • Мнения: 4 954
-що се отнася до тръбите правилно ти е казала т.е. аз съм със запушени тръби и двете, но когато правихме на естествен цикъл те реално ти вадят яйцеклетката, оплождат я и пак я връщат, т.е тръбите не играят никаква роля.
Говорим за естествено забременяване, не за инвитро на естествен цикъл. Искаше да ме стимулира (с киста) с клостил бегит, за да пробваме естествено зачеване без да е проверила тръбите дали са проходими. Не е ставало и дума за инвитро. Спермограмата на мъжа ми я коментира тя, нищо, че не е специалист, нищо че имаше диагноза тератозооспермия и хиповолемия отдолу ни каза, че нямало нужда от консултация, но ние се консултирахме на своя глава със специалист, та пихме лекарства и подобрихме картинката до инвитрото, тогава, разбира се, още не знаехме, че ще стигнем до него. Но по щастливо стечение на обстоятелствата не послушах експертното мнение, че тератозооспермия и хиповолемия = идеална спермограма. Освен това, един IVF специалист би трябвало да е наясно и със спермограмите, нали не е просто АГ. Спирам да пиша, че се ядосвам всеки път като се сетя и излизам от кожата си. Дано успее да помогне на много други момичета, но нека имат едно наум, че понякога прави и горните неща.

Последна редакция: пн, 02 дек 2013, 12:42 от Estlar

Общи условия

Активация на акаунт