Направих си перманентен грим на веждите - Тема 3

  • 156 674
  • 769
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 7 690
След падане на отока и коричките веждите се "свиват". Щом си гледала снимки на току-що направени вежди значи няма как да не си забелязала разликата. В противен случай снимките не са били на "пресни" вежди.
Сегашната форма и дебелина ми допада. Имаш големи изразителни очи и можеш да си позволиш такъв тип вежди, които най-малкото ти подчертават погледа много, за разлика от естествените ти и нарисувани такива.

# 706
  • Мнения: 237
Аз още не съм ходила на ретуш а минаха 20 дена. чудя се да ходя ли ...... формата ми харесва но не е  качествена работата на жената. гледам едни http://www.ebay.com/itm/201227802780 чудя се да си купя ли и да си ги правя сама? имате ли отзиви за тази писалка ?
Чудех се на петна ли изсветляват след време или равномерно на всякъде?

# 707
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
След падане на отока и коричките веждите се "свиват". Щом си гледала снимки на току-що направени вежди значи няма как да не си забелязала разликата. В противен случай снимките не са били на "пресни" вежди.
Сегашната форма и дебелина ми допада. Имаш големи изразителни очи и можеш да си позволиш такъв тип вежди, които най-малкото ти подчертават погледа много, за разлика от естествените ти и нарисувани такива.

Свиват се, но едва ли ще има чак толкова голяма разлика.
При мен веднага след процедурата и после нямаше фрапираща разлика в дебелината.

На мен ми харесват веждите на втората снимка, третата .....  newsm78  дано да се свият   bouquet

# 708
  • Мнения: 140
Честно казано, очите ми изобщо не са толкова големи в съотношение със скулите и винаги съм ги углолемявала оптически с издължен в края грим. Сега с тези големи вежди, които в момента за мен са мъжки размер вежди, съвсем се смалиха оптически,  т.е. на фона на тези дебели вежди очите ми изглеждат още по-малки. Обаче се поуспокоих, защото днес говорих с една от служителките и тя ми каза, че според нея ще се свият значително след спадането на отока и обелването, но ако все още не съм доволна от резултата, след месец при корекцията като краен вариант може да се премахне част от пигмента с някакъв неинвазивен способ. Само трябва да видя как ще организирам всичко, защото в края на другия месец съм на сватба и искам да изглеждам прилично.

# 709
  • Мнения: 518
Честно казано, очите ми изобщо не са толкова големи в съотношение със скулите и винаги съм ги углолемявала оптически с издължен в края грим. Сега с тези големи вежди, които в момента за мен са мъжки размер вежди, съвсем се смалиха оптически,  т.е. на фона на тези дебели вежди очите ми изглеждат още по-малки. Обаче се поуспокоих, защото днес говорих с една от служителките и тя ми каза, че според нея ще се свият значително след спадането на отока и обелването, но ако все още не съм доволна от резултата, след месец при корекцията като краен вариант може да се премахне част от пигмента с някакъв неинвазивен способ. Само трябва да видя как ще организирам всичко, защото в края на другия месец съм на сватба и искам да изглеждам прилично.
И все пак може ли да споделиш кой и къде ги прави .Гледах Fb перманентен грим Варна и много ми харесаха.Някой да си е правил пише салон Дивине  newsm78

# 710
  • Мнения: 140
Аз си ги правих в София, но засега няма да споделям координати, защото наистина е едва втори ден и размера може значително да се промени след спадане на отока, както всички отбелязват. Ще пиша пак като паднат коричките и дойде време за корекциите, и ще кача снимки за сравнение след това.

# 711
  • Мнения: 2 035
П.П. Ето ги моите преди:


Търсен ефект с молив:



И резултат веднага след процедурата:


Хммм  newsm78 наистина са доста дебели - да не ги прави при Бисерка, че на нейно творение ми приличат?

Да, и аз като ги видях и веднага си казах Бисерка ги е правила.
Моите са абсолютно същата форма и дебелина. След ретуша оптически станаха по-тънки, защото вкара и по-тъмни нюанси. Но дефакто са си същата дебелина, която и ти ще видиш, като ти се обелят. Когато нямам грим все едно съм се нарисувала дебело с молив. Тогава и често пъти ме питат познати, абе ти какво ти има на веждите, един вид стоят супер неестествено и аз го виждам това. С фон дьо тен и грим вече е по-добре. Но в последно време се чудя съжалявам или не, че си ги направих.....

# 712
  • Мнения: 237
Моите напоследък ми се струват много тъмни, на ретуш ако ида могат ли да се изсветлят малко?

# 713
  • Мнения: 29
Момичета, най накрая се престраших и си направих вежди и трябва да ви кажа че е чудесно, много съм доволна. Явно прагът на болка е различен-мен въобще не ме боля. Направих ги при Денис, за който мога да кажа че е страхотен професионалист и препоръчвам с две ръце.
Сменихме тотално формата и най-голямото ми притеснение че няма да мога да се възприема изчезна, чак се чудя защо толкова време отлагах Grinning Аз определено не исках да бъдат много дебели, за да не е много фрапираща промяната. Понеже никога не съм качвала снимки във форума, дано да успея  Embarassed

Последна редакция: ср, 29 апр 2015, 21:43 от roxana78

# 714
  • Мнения: 237
На мен ми харесват.
Моя проблем май е, че не ми хвана цвета на всякъде и ми е малко тъмен освен това...

# 715
  • Мнения: 237
Виждам, че никой не ми отговаря за писалката, за която питах и си я поръчах да разбера сама Simple Smile Писалката е 20 лв а боичката 40лв хах Simple Smile Гледах клипове, става доста добре, доста по-естествено седи.Ще кача снимки, но има доста време до тогава Simple Smile

# 716
  • Мнения: 161
Виждам, че никой не ми отговаря за писалката, за която питах и си я поръчах да разбера сама Simple Smile Писалката е 20 лв а боичката 40лв хах Simple Smile Гледах клипове, става доста добре, доста по-естествено седи.Ще кача снимки, но има доста време до тогава Simple Smile

замисляш ме и мен да си купя...  Blush

# 717
  • Мнения: 29
Момичета тази идея за непроверени бои и писалки ми е малко плашеща, знаете ли какво има в тези бои, да не направите някоя алергия, особено ако са китайски, по медиите пишеше колко са опасни някои китайски стоки. Не искам да ви се меся, но ми се вижда рисковано.  Hug
Иначе при мен люспичките паднаха съвсем още преди няколко дни  Grinning, имаше моменти в които доста ме сърбяха и едвам се сдържах да не ги почеша Laughing Вас сърбяли ли са ви така?

# 718
  • Мнения: 518
Здравейте има ли момичета от Варна.Интересувам се някой посещавал ли е скоро салон Дивине
в бизнес парк Пикадили и по точно се интересувам за перманентен грим Нина.От Бургас ще пътувам
неможах да намеря точен адрес,не познавам много града. newsm78

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Здравейте, красавици!
Искам веждиииии!
Но проблема е, че естеството ми на работа много ме ограничава и немога да ида до София.По тази причина МОЛЯ, някой от личен опит да препоръча човек от Пловдив, на който мога да се доверя.Също и за цените се интересувам.
Много разчитам на вас, че иначе нямам идея при кой да ида, за да не съжалявам....
Иначе преди 6м дори имах час за Еми, в София.По ред причини, се наложи да го отложа....и ето ме пак,но този път няма мърдане от Пловдив.... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт