Направих си перманентен грим на веждите - Тема 3

  • 156 636
  • 769
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 541
Аз бих ти препоръчала ето тази мацка , https://m.facebook.com/pages/Permanent-Make-Up-Reni-Uzuni/1668795930015784
Може да разгледаш профила и , има доста интерсни неща.

# 721
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Здравейте, красавици!
Искам веждиииии!
Но проблема е, че естеството ми на работа много ме ограничава и немога да ида до София.По тази причина МОЛЯ, някой от личен опит да препоръча човек от Пловдив, на който мога да се доверя.Също и за цените се интересувам.
Много разчитам на вас, че иначе нямам идея при кой да ида, за да не съжалявам....
Иначе преди 6м дори имах час за Еми, в София.По ред причини, се наложи да го отложа....и ето ме пак,но този път няма мърдане от Пловдив.... Crazy

Ако харесваш веждите правени от Бисерка /моя приятелка си ги прави при нея и е доволна/, доколкото знам посещава и Пловдив на определени дати. Можеш да и разгледаш страницата във фейса - там има вежди правени от нея.

P.S. Моите иначе са правени от Еми /София/ и съм страшно доволна от нея  Simple Smile

# 722
  • Мнения: 518
Здравейте след толкова проучвания реших да си направя веждите при Нина от Варна и не съжалявам.Искам и тук да изкажа благодарности.Любезни внимателни и коректни Simple Smile Без болка
без оттоци съвсем леко зачервяване както при скубане и оформяне на веждите.С нетърпение очаквам втората ни среща след месец  smile3501Без да те пришпорва без да бърза ако и
дадеш време може да твори с часове изпипва всичко .Поздрави от Бургас

# 723
  • Мнения: 207
Много се вълнувам, най-накрая и аз се свързах с Бисерка Петрова и тези дни чакам да ми се обади и да ми даде час! Скоро и аз ще се похваля с хубави веждичкиии  newsm44

# 724
  • Мнения: 738
Бисерка мнооого вдигна цената. Последно писа 450 лв. Да не е присаждане....много ми идва. Но ит снимките съдя, че има много добра техника светлосенки. Аз от Еми съм много доволна, но ефекта на истински вежди от снимките при Бисерка ми харесва повече.

# 725
  • Мнения: 436
Здравейте, и аз се интересувам от Бисерка, но ми се иска да видя снимки на някое момиче от тук. Ако има някоя със скоро правени вежди, ще се радвам да ги видя.
За цената знам, че различно. Зависи твоите какви са.
Аз моите ги пускам в момента и ги мажа с revitabrow, рициново масло и чесън от време на време. Simple Smile

# 726
  • Мнения: 5 215
Защо 450?
На 16 април е писала 300лв, а последно на 22 този месец, че са 300-400лв.

# 727
  • Мнения: 207
И аз във фейсбук гледах, че е писала, че 400лв струват такива с имитация на растеж, а другите косъм по косъм са 300...да не ме сюрпризира сега и мен..

# 728
  • Мнения: 57
и аз се чудя дали да не си направия тоя пермаментен грим....но се притеснявам че бързо ще избелее....

# 729
  • Мнения: 5 215
И аз във фейсбук гледах, че е писала, че 400лв струват такива с имитация на растеж, а другите косъм по косъм са 300...да не ме сюрпризира сега и мен..
Имитация на растеж = косъм по косъм
Преди беше писала, че със светлосенки са по 300лв, косъм по косъм 350лв.

Имаше няколко момичета с перманентен при Бисерка...
Момичета, кажете доволни ли сте, как е пигмента?

# 730
  • Мнения: 207
ахааа, ясно, еми ще се дават 400 явно...

# 731
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
и аз се чудя дали да не си направия тоя пермаментен грим....но се притеснявам че бързо ще избелее....

Моя издържа 2 години .... можех да изчакам и още  Wink
Преди месец правих отново и предстои ретуш /ще кача снимки после/
Много съм доволна, красиво е, спестява време и криви линии мое производство  #Crazy

# 732
  • Мнения: 436
и аз се чудя дали да не си направия тоя пермаментен грим....но се притеснявам че бързо ще избелее....

Моя издържа 2 години .... можех да изчакам и още  Wink
Преди месец правих отново и предстои ретуш /ще кача снимки после/
Много съм доволна, красиво е, спестява време и криви линии мое производство  #Crazy

Здравей, къде го прави и как? (косъм по косъм, светлосенки или просто перманентен) И на каква цена?
Предварително благодаря! Simple Smile
Ще се радвам да видя снимки Simple Smile))

# 733
  • Мнения: 237
Аз исках точно такъв със светлосенки, но за 150 лв се задоволявам с най-елементарни (Търговище) #2gunfire

# 734
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
и аз се чудя дали да не си направия тоя пермаментен грим....но се притеснявам че бързо ще избелее....

Моя издържа 2 години .... можех да изчакам и още  Wink
Преди месец правих отново и предстои ретуш /ще кача снимки после/
Много съм доволна, красиво е, спестява време и криви линии мое производство  #Crazy

Здравей, къде го прави и как? (косъм по косъм, светлосенки или просто перманентен) И на каква цена?
Предварително благодаря! Simple Smile
Ще се радвам да видя снимки Simple Smile))

Правих ги при Еми в София.
Цената беше / и все още е/ 250лв. косъм по косъм.
В предните страници имам качени снимки - преди и след ...... разликата е голяма  Simple Smile   много, много съм доволна   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт