Предстои ми инсеминация - тема 14

  • 48 947
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Аз този месец съм в почивка.Ще пробваме натурално забременяване какти казва една съфорумка Simple SmileА от другия пак на инсе.

За сега само стискам палци на всички во Hug

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 702
Здравейте, мили момичета!
Благодаря ви, че ме мислите.  Hug
Ами как да съм.....все още имам болки вдясно, но предполагам, че е от катетъра....като ми правиха снимката пак ме болеше така....поне нямам кървене да не се притеснявам...
Иначе точно тези дни след инсето ми бяха супер стресови и натоварени на работата.... Close Постоянно на крак, на колело, по стълби нагоре-надолу и стоене до сто часа вечерта.....Та едва ли съм си помогнала така, но какво да направя? Станалото-станало...
Утре ще ида на църква, че е много красив празник и ще се помоля Бог да се смили над мен и да ме закриля въпреки тези проблеми и дано моите човечета са от издържливите, че и аз с тях...  Rolling Eyes
Иначе вчера и онзи ден по предписания на доки - секс  Laughing, и от днес започнах утрегостан вагинално...Малко тъпо, че сутрин и вечер, защото сутрин едва ли вършат работа като ставам, вървя и всичко изтича, но нищо...
И така, момичета!

Стискам палци на момичетата, на които им престои в близките дни инсе! Благородно ви завиждам, че имате хубави фоликули на естествен цикъл - на мен ми трябваше бая стимулация  Close А по въпроса за големината на фоликула, мисля че съм чела, че над 18мм вече е готов, но аз като ходих на фоликулометрия когато ми беше 18.6, доктора каза, че иска още малко и сложихме още една инжекция мерионал и на следващия ден вече беше 23 мм, на колкото ми се би прегнила, така че май трябва да е над 20 мисля. Но ти не го мисли толкова - докторът нали е за това - да ги мери и да си смята той. Аз се опитвах и аз да правя някакви сметки, но нали знаеш, че почти винаги се оказват без кръчмар. Така че успех и дано отгледаш хубав фоликул! Hug

Успех на всички, момичета!


КостоваHug Hug Hug

# 722
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Момичета исках да ви попитам от вчера имам някакво кафяво течение и много ме притеснява. На някой от вас случвало ли му се е след инсе. Аз сега не взимам никакви хапчета този месец. Пък не ми се иска да званя на док в почивните дни и то за нещо такова

# 723
  • Мнения: 745
Момичета исках да ви попитам от вчера имам някакво кафяво течение и много ме притеснява. На някой от вас случвало ли му се е след инсе. Аз сега не взимам никакви хапчета този месец. Пък не ми се иска да званя на док в почивните дни и то за нещо такова

 
pipilota_85 Не го мисли ами му звънни на Даскалов , не се притеснявай  Naughty А кога ти беше овулацията  този месец , да не е  станала работата    fertilization EFP newsm53   Hug
 

# 724
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Овулацията ми се пада на 16-17.09 за това ми се чудно какво става.Ето днес май вече няма нищо  newsm78

Оф направо  имам чувството че тялото ми се е побъркало след тия хапчета и чудесии.

# 725
  • Мнения: 370
Момичета, здравейте!   Hug Аз току що се върнах от Варна.
Моето Инсе беше планирано за днес, но доки като ме прегледа в събота реши, че трябва да се действа по-рано, така че процедурата се състоя вчера, 15.09.
Страааашно много се вълнувах и нон стоп очите ми бяха насълзени, едва се сдържах да не ревна от вълнение. Процедурата мина добре, имах си така леки болчици и неприятни усещания, ама... това нищо не е. Бая ме наболяваше вчера корема, даже взех едно но шпа (така ми казаха от клиниката). Имам и съвсем леко зацапване, но за това също ме предупредиха, че е нормално.
Иначе след процедурата полежах 15 мин, заради традицията както каза доки. След това веднага в хотела и още 3 часа лежане  Blush После разходка в морската градина на Варна Simple Smile Въобще пълно спокойствие и идилия  Mr. Green

naskomimi от утре и аз съм на работа и също малко се притеснявам да не ми вкарват нерви и напрежение, защото при мен това е ежедневие  ooooh! Но пък доки вчера каза: води нормален живот, прави каквото си правила до сега, ходи си на работа и т.н. Единствено без цигарки, но аз ги спрях февруари месец   angel008

pipilota_85, искрено се надявам това зацапване да е знак за  EFP  Praynig

# 726
  • Мнения: 370
Момичета, добро утро! Къде се изгубихте?

Първо да честитя днешния светъл празник на всички!  Mr. Green Нека мъдростта, вярата, любовта и надеждата бъдат винаги с нас!  Hug

Аз да споделя, че бая ме наболяват кръста и корема в ляво след ИНСЕ-то, което беше преди 2 дни. Пия си но шпа-то и се старая да мисля позитивно. При мен болката е сякаш всеки момент ще ми дойде...  newsm78 Обадих се на фоки, каза, че това е нормално. Вие имали ли сте подобни оплаквания?

# 727
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Споко Тони и мен така ми беше почти през цялото време.Не се тревожи живей си нормално и не го мисли много.Стискам ти палци

# 728
  • Мнения: 3 758
Здравейте момичета!
Костова, много съжалявам Hug
В неделя ми направиха инсеминацията, вчера ми направиха и реинсеминация. И аз имах тъпи болки в корема снощи до късно. Но гледам, че е нормално. Сега си пия Дуфастона и така Grinning

# 729
  • Мнения: 745
toniliv  Hug Благодаря страхотно пожелание да ти се връща и на теб   bouquet  И мен ме боли всеки път , дори имах кървене последните два пъти ( но, то ми е по др. причини   Tired Crazy) Пий лекарствата щом ти позволяват и дано  по скоро ти отшуми ...  Hug Пожелавам ти  болката да е свързана с хубави новини  fertilization EFP
 
 pipilota_85  Мила с теб какво става ? Как се чувстваш? Обади ли се на доки?  newsm78naskomimi
 
  naskomimi -  Ти как си?  Heart Eyes
 
 white duck  - стискам ти палци и ти пожелавам добри новини този месец  Hug fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
 
  Момичета хубав ден от мен !   261uu Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Bouquet

# 730
  • Мнения: 370
Момичета, KYKostova, pipilota_85, благодаря ви за подкрепата! От вашите уста в божиите уши  Mr. Green
Все още си ме наболява в ляво, там където се целиха  Laughing, но не се притеснявам! Спокойна съм! И между другото забелязах, че  ИНСЕ-то  действа много положително на мъжете, поне при моя е така   Laughing   Mr. Green  Пазари, чисти човекът, мие чинии! КЕФФФФФФФ  Laughing Пу, Пу!  Laughing

white duck, и моето ИНСЕ беше в неделя на 15.09, значи живот и здраве на 29-30.09 двете ще правим тест. На мен ми казаха, че шуър чек е достатъчен, няма да правя кръвен.
За първи път чувам за реинсеминация. Защо се прави? Сори ако въпросът е глупав и вече е обсъждан...

Целувки и прегръдки от мен!  Hug

# 731
  • Мнения: 745
За първи път чувам за реинсеминация. Защо се прави? Сори ако въпросът е глупав и вече е обсъждан...

 
  toniliv - Реинсеминация е когато правите на другия ден още веднъж инсеминация , по преценка на лекаря ...  Peace
  Инсеминация  в два последователни дни се прави  в случай , че :
- има повече  от един фоликули , единият от които е овулирал, а другият предстои да овулира .
- при установена  ниска биологична преживяемост на сперматозоидите.
 
 Ето ти още малко информация  Hug Flutter
http://www.ivf-bg.com/index.php?option=com_content&view=arti … id=85&lang=bg
 
 fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower

# 732
  • Мнения: 3 758
В деня, в който бихме Прегнила имах един фоликул 15 мм и един 20 мм. Лекарката ми назначи следващите два дни инсеминации. На следващият ден се пукна малкия, а на по-следващия големият.
Сега чета в този материал, че:  "Ако е поставян инжекционно ЧХГ – уринарен тест не се прави, поради фалшиво положителни резултати."
Колко дни след поставяне на Прегнил 5000 може да даде фалшив резултат? Защото на мен в клиниката ми казаха, че няма значение дали кръвен или уринарен тест ще направя.

# 733
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Ами при мен няма развитие , много съм изнервена от това кървене. Доки каза че можело да е от лекарствата да не се притеснявам но  #Crazy това можело не ме устройва. Лошото е че трябваше да правя цветна снимка защото моята е малко старичка вече а сега в това състояние не може което ме притеснява.Не ми се губи още един месец.Надявам се всичко скоро да сърши и да е наред за др месец.

Момичета стискам палци за 29.09.  Hug Hug Hug

# 734
  • Мнения: 745
В деня, в който бихме Прегнила имах един фоликул 15 мм и един 20 мм. Лекарката ми назначи следващите два дни инсеминации. На следващият ден се пукна малкия, а на по-следващия големият.
Сега чета в този материал, че:  "Ако е поставян инжекционно ЧХГ – уринарен тест не се прави, поради фалшиво положителни резултати."
Колко дни след поставяне на Прегнил 5000 може да даде фалшив резултат? Защото на мен в клиниката ми казаха, че няма значение дали кръвен или уринарен тест ще направя.
 
  white duck  Това което на мен са ми казвали че кръвния тест е винаги по точен и може да се направи на 12 ден след инсето , докато при уринарен тест трябва да се чака до 17 ден след инсето а и уринарния винаги може да те подведе защото вземаш лекарства , при кръвния също може ,но по трудно  Peace Naughty  bouquet
   
 Пожелавам ти успех !!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт