Мурат Йълдъръм и Сускунларите след "Suskunlar - Безмълвните" - 40 тема

  • 32 389
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 240


Мечти...
Пънар не пожела да ги реализира!

# 31
  • Мнения: 12 834
   Здравейте Тихички! Hug Hug Hug

Всички сте минали днес през темата Hug Hug Hug и сте я разкрасили с цветя и прекрасни пожелания
Страхотни сте





Тия мацета ако награбят Мурат от него само синичкото му якенце ще остане  Joy Joy Joy Joy

Joy Joy Joy JoyЕни много яки мацките,  Joy Joy Joyнашето момче се губи между тях.
Гледам Мурат сам самичък представя Сускунлар, той е достатъчен разбира се , но явно е че студентите са гласували и заради него.






Последна редакция: пт, 08 мар 2013, 21:47 от eliNIM

# 32
  • Мнения: 12 834
Ени , хубава вечер, аз сега се прибирам от празнуването.

В градския транспорт все хубави жени, всички с цветя, усмихнати. Стана ми приятно от гледката


Лили разчувства ме с Блага Димитрова, жената ......



В магазина влезе мъничко момченце,
погледна продавача със сълзи на очи....
,,Продавате ли майки" чу го той да срича..
,,Ако да, ти чичко, една ми избери"

,,Искам да е стройна, весела, засмяна...
Искам, да играем с нея всеки ден..
Искам, да е нежна мойта мила мама,
и да ме обича много.. Само мен..."

,,Искам също чичко, приказки да знае,
за да ми разказва докато заспа....
Искам да ме цунка, гушка и ме пази
от злите таласъми, от тъмното в нощта"...

,,Имате ли чичко, колко ли ще струва
мойта мила майка... Моля те кажи"!
И протегна плахо двете си ръчички,
стискащи с усилие мъничко пари...

Продавачът трепна, тъжно се усмихна
от мъката в душата гласът му затрептя..
Всичко беше виждал, всичко беше чувал,
но не бе подготвен, точно за това..

# 33
  • Мнения: 10 240
Ели,  Hug с тези стихове ме накара да потреперя!  Hug





Спокойна нощ!

# 34
  • Мнения: 45
Здравейте момичета! wavey wavey wavey

Отдавна не съм се разписвала, ама  Joy Joy Joy

Но не мога да пропусна и да не ви поздравя на този хубав празник! Heart Eyes

Бъдете усмихнати, бъдете щастливи, бъдете винаги много обичани!




Радвам се, че ви заварвам в прекрасно настроение!  Peace

Благодаря на всички ви, че потдържате огъня в темата и когато и да вляза
намирам нещо интересно и релаксиращо.   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

А за вратлето и т.н. на момчето няма да коментирам.  Joy Joy Joy

Знаем си, че всичко му е таман! Hug Hug Hug

Ринка, благодаря за темата!  bouquet

# 35
  • Мнения: 12 834
Иле, здравей!





# 36
# 37
# 38
# 39
  • Мнения: 4 830
Привет!
Ели,аз пък се разплаках за малкото момиче от твоя стих.Майката...Единствения човек на земята,който никой и нищо не може да замени..
Ринка,благодаря за видеото с Мурат за азарбейджанската тв..
Илка Hug Hugотбивай се по-често
Ени,приятно прекарване на партито..


Murat Yıldırım - KLIP PARAD - 8-3-2013





Ето какво е казал нашето момче..

За Азербайджан още от дете знаем,че с нашата страна са братски страни..И винаги сме го чувствали.Те също винаги са ни виждали като братска страна,винаги са ни прегръщали топло.Много е хубава тази връзка между Турция и Азербйджан.И когато тези две страни,или по-точно,когато една от тези страни изпадне в затруднено положение,знаем,че другата страна също ще усети това затруднено положение,ще споделя техните чувства и преживявания..И ще се опита да им помогне...Това е нещо много важно.
Познавам Ройа.Нямах възможност да се запозная с нея,но един мой приятел беше заснел клип с нея.Беше ми споменал за това и ме накара да изслушам песните й..Има много хубав глас и тя самата е много красива жена.Освен нея.Има още един изпълнител,но сега няма да мога да се сетя за името му..Всъщност не може да се каже,че познавам много изпълнители.
Досега не съм имал възможност да отида в Азербайджан.Знам само това,което съм чул тук.Но бих искал да отида и да видя страната ви..Специално искам да видя Баку..Когато приятелите ми снимаха там и аз за малко да отида с тях,но в последния момент се отказах.Щях да отида като гост с тях,но не можах да отида.Тогава бях много зает,имах много натоварен график на снимане.Но искам да видя Азербайджан...


А това е Ройа,за коята Мурат каза,че е много красива жена Naughty Naughty



До скоро,мили момичета!

# 40
  • София
  • Мнения: 45
Привет, Момичета Hug

Лили, благодаря за разяснението за наградата. Много е хубаво това признание точно от младите хора Peace


Ели, много забавни колажи си пуснала на тази manoosh Joy Joy На нея май това ѝ е работата - да дебне Мурат кога и къде се появява с една и съща фланелка или яке. Ами износва си  момчето дрехите, сега какво - да ги облече по веднъж и да ги хвърли ли??? Ами криза е, периодично е безработен, пък и ако е на работа, не се знае докога ще е, ето сега жена му го издържа и му плаща уроците по английски;-)
Това стихотворение за "Мама"  smile3518 За жалост, за много деца е реалност smile3518



Танче, аз доста размисли хвърлих по резултатите от анкетата на арабките Laughing Хубаво, че намираш начин да ги оправдаеш - добрички били Laughing Може и да са добричики..., ама са с много лош вкус Joy Joy Тази "размазваща" разлика между първата и втората двойка само за това ми говори... А пък и от анкетата липсва още една много важна двойка Peace

Момичета, пожелавам ви приятни почивни дни!!! Целувки

# 41
  • София
  • Мнения: 1 385

              Добро утро, момичета.

              Гледам аз снощи 39-та тема 50-та страница и си мисля "Къде се загуби Ринка, защо не пуска нова тема?"  После си казвам - не може да бъде, я да проверя аз, и се оказа, че вече сте на трета страница на новата тема. Такава съм блейка! Обаче ви открих. И сте наслагали толкова много снимки  на момчето, даже Лили е превела и клипчето.  Дори Ники се е включила в среднощна доба.

              Аз дали да не ви почерпя по едно кафенце? Ето от мен. И съботно кроасанче.
                                     
                                     

                         

# 42
  • Мнения: 12 834



Добро утро!

Слънчев и тих ден е !Ухае  на Пролет!

Хубава събота!


За добро настроение и аз да прибавя към кафето на Кет
Скрит текст:

# 43
  • Мнения: 8 463
Добро утро сладурчета  Hug Hug Hug
Кети Hug,Ели Hug мерси за кафенцето и кроасаните   bouquet  bouquet
Лили Hug мерси за превода  bouquet
Ники Hug не им обръщай внимание на арабските девойки .Те толкова си могат  smile3521
Ринка Hug толкова щеше да е хубаво ако Пънар абла беше създала тази мечта,нооооо уви тя реши да направи друг завършек  smile3518



Мечти...
Пънар не пожела да ги реализира!


 Аслъ и Мурат  щяха да са много красиви като булка и младоженец.Щеше да е нежно,романтично и мило ама у кака ви Пънар къде ти такива чувства  smile3511

В някоя от темите прочетох инфо че Пънар и другия сценарист на Минутките  Керем някой си щели да се бракуват .Надявам се като се омъжи да вземе да пише по весели сценарии в които главните герои да остават ей тъй понякога за разнообразие живи  newsm17
Ай щях да забрава Иленцето smile3521.Иле да знаеш много ни липсваш  Hug Hug Hug

Последна редакция: сб, 09 мар 2013, 10:09 от Eny87

# 44
  • Мнения: 8 463
Кафенцето вече е сипано ,а на мен ми оставя да доведа хубава компания  smile3521



и да пусна хубава музика  smile3521

http://youtu.be/m5TwT69i1lU

Общи условия

Активация на акаунт