Мурат Йълдъръм и Сускунларите след "Suskunlar - Безмълвните" - 40 тема

  • 32 388
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 541
Здравейте момичета!

Ринка Hug отново е оформила прекрасна тема!  bouquet  bouquet  bouquet

Е, празникът ни свърши, но Муратко има повод за празнуване, днес Бурчин има рожден ден! newsm59Heart


И сега като учи английски, сигурно ще й изпее тази песен:




Да се обичат, ценят, а на Бурчин много нови творчески успехи и каквото тя си пожелае Peace

# 46
  • Мнения: 8 462


Честит Рожден Ден на Бурчин !Да е жива ,здрава и много щастлива ! bdbaloni baloniИ да има едно чудесно парти от което да има много снимки и ние да можем да видим нейния мъж до къде е пуснал брадата и косата  smile3521



http://www.youtube.com/watch?v=9FBKa-bCasY&feature=share& … t=RD14V1bFr2SWP1I

# 47
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Привет сладурани Hug Hug Hug Hug

Гледам вчера в темичката е било чудесно. И всички са минали от тук, а Ринка е ударила гвоздея с тази фенска мечта за целувката на Еджи и Аху, която всички толкова много искахме. Сори, ама наистина Пънар не пожела да работи за фенските страсти, а за задоволяване на собствените си маниакалности. И понеже не съм толкова зла колкото нея и пожелавам, дано краят и на съвместното съжителство с Керем да не е такъв като на нейните дизи-герои. Joy Joy Joy Joy

Аз вчера получих чаровен подарък - осигуриха ми малко пътуване, за да могат внуците ми на живо да ми изпеят новонаучената "Баба ми е фаталната жена" При това без оная част дето се пее "тра-ла-ла". Защото според баткото това "тра-ла-ла" не било хубава дума" Замествало думата "куку". А на баба това не трябвало да се пее. Бяха много сладки с този пропуснат момент и въобще с всичко Laughing Laughing Laughing Пожелавам на всички ви такива радости Hug Hug Peace Peace
 
Днес Бурка имала рожден ден. Май христовата възраст гони. Дано е щастлива с нашето момче и то с нея. И каквото си поиска от живота да го има Peace

Тенкс ви за музичката. Слушам я докато ви пиша. Прекрасна е и прекрасен ден ви желая

# 48
  • Мнения: 8 462
Ванинка Hugполучила си наистина много мил подарък вчера за 8 март  smile3521



http://youtu.be/diYAc7gB-0A

# 49
  • Мнения: 8 462


И две забавни изпълнения на много популярни песни  smile3521

http://youtu.be/vRKyDVHWaJw
http://youtu.be/aj0KmlucsAQ

# 50
# 51
  • Мнения: 12 833
Ванина, подаръците са хубаво нещо, а когато има изненада е още по-хубаво.

Ени, Лиа Hug Hug Hug да си се обичат двамата Мурат и Бурчин, в крайна сметка живота е пред тях, а ролите  са за радост на нас феновете.
Много хубав Мурат на снимките , страхотен е.


Düzce Üniversitesi'nden Showtv'ye Ödül Yağdı

https://www.facebook.com/photo.php?v=528751847176270

Последна редакция: сб, 09 мар 2013, 16:58 от eliNIM

# 52
  • Мнения: 8 462
Ели мерси за клипа  bouquet.Мурат не го дадоха ,но явно наградите на този университет са много престижни .Всички спечелили са популярни и обичани личности  smile3521

# 53
  • Мнения: 12 833
Ели мерси за клипа  bouquet.Мурат не го дадоха ,но явно наградите на този университет са много престижни .Всички спечелили са популярни и обичани личности  smile3521


Ени, , няма никакъв Мурат в него?!
но останалите които наградиха колко са щастливи на сцената, искрено се забавляват,а публиката как ги прие само . възрастния съм го гледала някъде не си спомням къде точно

# 54
# 55
  • Мнения: 10 240
Здравейте!  Hug

Макар и късен следобед си вземам от кафенцето на Кет  Hug и Ели  Hug!
Навън наистина ухае на пролет и досега поемах това ухание!  Peace
Кет,  Hug темичката беше пусната навреме, но май не съм дала линк за новата тема в края на предишната. Ще погледна!  Peace
Илето  Hug се е отбила снощи!
Ели,  Hug богат избор на Мурат си ни осигурила!
Лили,  Hug Благодаря за превода! Искал да посети Азербайджан. Мурат да поиска и България да посети, ама...
Ники,  Hug развесели ме с износването на фланелките! Икономичен мъж е Мурат!  Peace
Ени,  Hug наистина Пънар абла е влюбена и обявиха с Керем Дерен, че ще стават семейство.  Peace Дано любовта понесе въображението и на  други криле!
Лиа,  Hug вярно, че днес в семейство Йълдъръм има празник!
Да е здрава и щастлива Бурчин и да прави щастлив съпруга си!  Peace


Ванина,  Hug чудесен подарък си получила! Дай боже всекиму!  Peace
Ели,  Hug за клипчето. Аз  го открих в тубето, но като го изгледах разбрах, че момчето не включено. Може да има отделно само за него.  Peace

# 56
  • Мнения: 12 833
Сибел/ Озге и тя започва  участие в нов сериал и до колкото схванах от 22 март на TRT 1.
Клубът на безработните Сускунлари губи още един член.




http://www.dizifilm.com/haberdetay.asp?newsid=216089

Скрит текст:
Мълчат" бос на мафията, който играе приятелката си Либи Wedge Ирфан Sezince, страстна любов към новия си канал участва в състояние на дълбок в Османската империя.
 
TRT 1, "Имало едно време в османски Възкресение", публикуван от масива, много скоро нов телевизионен канал, Млечния път "в името на Османската империя Deep членка" ще бъдат показани.
 
Новата серия ще продължи по пътя на персонала, Орхан Kılıç'tan женски гласове олово, този път на "тиха" шеф серия мафия, който играе приятелката си Либи Wedge Ирфан Sezince'yi не са включени.
 
Халил Кечистът съживи серията Орхан Кълъч, страстна любов на воина изгони на Sezince'nin Либи други имена Firdevs'i, който отразява Sinem Öztufan (Dilruba) и революция Saltoğlu (Патрона Халил).
 
Deep-членка, в Османската империя на 22 март ще се срещне с първата част от публиката STV ".

# 57
# 58
  • Мнения: 45
Здравейте момичета! Hug

Прибрах се от едната тръстика и в пет минутката, преди да подхвана домашната такава се отбих за малка почивка! Взимам си от всичко което сте поднесли без да се срамувам! Joy Joy Joy

Тенкс и за музиката, инфото и фотките!  bouquet

Ени и вие много ми липсвахте, но време йок! Понякога по нощите ви преглеждах, за да съм в крак с новините поне около Мурат, но за писане нямах сили!

Изгледах клипчето с наградите от университета и не знам каква е тази мода! Всите млади с бради се носят, а в това число и моя син за мой ужас!

Ааааа да не забравя! Joy Joy Joy

Честит рожден ден на Бубето!  bouquet Да е жива и здрава, но най-вече добре да се грижи за нашето момче, а то да продължава да ни радва от екрана! Peace

 Joy Joy Joy
Скрит текст:

# 59
  • Мнения: 12 833
Иле, здравей миличка.

Да, с бради са и на мен това ми направи впечатление.
Явно е мода Joy Joy Joy Joy омръзва им да се бръснат, но все ми се струва ,че брадата иска грижи


Общи условия

Активация на акаунт