Къде избягахте?

  • 9 932
  • 130
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161


Шанел, вгетарианка ли си? Simple Smile
Не, не съм. Ти винаги ще си останеш с красива премяна Grinning

# 16
  • Мнения: 2 401
Еййй, царици сте на интерпретациите, ти Андариелке немаш право да мрънкаш.
Пак повтарям темата не е носталгична.

# 17
  • София
  • Мнения: 62 595
Тогава за какво е? Ако целта е да разпалиш любопитството, определено успя!  Laughing

# 18
  • Мнения: 1 788
Откакто съм се регистрирала в този форум (преди няколко години), все теми за някой липсващ или нещо липсващо, недостигащо има.
Като е скучно - напревете го весело, де. Доста весели и смешни теми има, но пък и никога не са излишни повече.
Покажете на всичките позьорки и откачалки как трябва да изглежда форума.
Щото само да се оплаква, всеки може - дали ще е за Лиска, дали за цените на тока, дали за ниските заплати, все тая...

# 19
  • София
  • Мнения: 62 595
Защото ние, западняците (щото и ние сме западняци за останалия свят) сме си създали култура на дефицита - колкото и благополучие и блага да имаме, все мислим за това, което нямаме, и така не можем да се почувстваме щастливи.

# 20
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Сменили са  домейна
и приоритетите някои

# 21
  • Мнения: 15
Що да са избягали, пенсионирали са се!
Пък може и просто да са мигрирали. Crazy
Но четейки някои стари теми, наистина има голяма разлика. В момента БГ-мамата е пълна с реалисти, които всячески се опитват да ти скапят настроението. Все ще се намери някоя, дето да те поправи, да ти даде акъл, да те укори, пък било то и за това какъв цвят биберон си купила на детето. Без да влизам в спорове, просто от наблюдения, съм забелязала колко много злоба и "борба за надмощие и слава" вирее по ФорОмско.
Ама разбираемо е де... толкова жени на едно място не е леко. Stop

# 22
  • Мнения: 1 788
Малко офф-топик, но не се сдържам - Койна, поздравления за подписа!  Peace

# 23
  • Мнения: X
...............тези които са останали трябва да помислят за своята Лебедова Песен  Grinning
Напоследък все по-често се замислям за своята....    Thinking
Ако не бяха 2-3 теми, които следя в друг аспект, отдавна да съм я "изпяла".

# 24
  • Мнения: 945
Айде, стига сте се оплаквали! Приличате на някои бабички- ееехх, по наше време как танцувахме, а сега младите хич не ги бива...

Не се оплакваме, но последно време почти няма тема без да бъдат сдъвкани и изплюти няколко потребителки. Аз съм от 3,5години във форума и правя разлика.
За по-старите потребители да не говорим - сигурно помнят по-добрите времена.

# 25
  • Мнения: 768
А преди не беше така, да знаеш  Peace.
Като си спомня колко време само четях докато схвана общофорумските нагласи. Първите постове мерех всяка дума по три пъти да не ме захапят старите кучета.
 Joy Помните ли Жоро...."ако разбирате какво искам да кажа"...

# 26
  • София
  • Мнения: 62 595
Да, бе, хич не е било така и преди! Направо старите са били целите в бяло! Другарки, гони ви типичното идеализиране на миналото, нищо повече!

# 27
  • Мнения: 12 690
Не е интересно сега, всеки може да изтърси каквато глупост му дойде на ума. Какви банани ядяхме едно време и колко мисъл се искаше да кажеш на някого какво мислиш за него, без да те замерят с банан.

# 28
  • Мнения: 631
Без да обиждам ....но когато виждаш греди насред полето си викаш " що се хабя....тук възможностите са много, но приоритетите са други" и хич не ти се иска да въвеждаш ред в хаоса.
И въпреки всичко все още има потребители с които ми е приятно да разговарям.  Peace

# 29
  • Мнения: 15 397
Не се оплакваме, но последно време почти няма тема без да бъдат сдъвкани и изплюти няколко потребителки.


Това може да действа успокояващо на дъвчещия. Времената са такива. Форума има и разтоварваща функция.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт