Чест и уважение / L Onore E Il Rispetto - италиански сериал

  • 124 843
  • 748
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 9 541
Markrit Hug привет Heart Eyes, аз теглих и двата сезона от DMCA-removal-from-Google.
Прекрасен сериал, чакаме с нетърпение превода на трети сезон newsm10. Приятно гледане! Peace

Нещо италианско Joy Joy Joy Венеция

# 151
# 152
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Маркрит здравей и от мен. Да вмъкна, че тук преобладават турските филми, но по принцип подфорума е за романтични сериали. Въпреки че за мен Чест и уважение не е романтичен филм. Но както и да е. Хубавото е, че си ни намерила. Аз пък случайно видях темата, отворих я да видя за какъв сериал става дума, видях снимката на Тонио и факта, че е само по 6 серии на сезон ми беше достатъчен.  Hug Изгледах двата сезона за 2 дена. Бях зашеметена.

Аз ги свалих от тук. Има го и с дублаж първи сезон, но не го препоръчвам. Друго си е да слушаш огигиналните гласове, пък и картината е лоша при дублираните.

http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=rispetto&c … =1&searchrs=0

Лиа обожавам Венеция! Ходила съм към 10 пъти там и винаги ми е като за първи.

# 153
  • Мнения: 5 462
Благодаря ви за топлото посрещане . Hug
Не искам да развалям тази тема , но бих искала ако може някой да обедини и направи една обща тема за Италианските Филми и Сериали. Hug
Пускам линк към темата за итал. филми , там съм дала и доста линкове с клипове на много интересни филми и сериали които си струват да бъдат преведени , гледани от всички нас и после коментирани .
Ако обединяването неможе да се осъществи , то поне я разгледайте темата където може да си избете даден филм.
Извинявам се предварително на авторката на темата и на всички вас.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=654006.75

# 154
  • Мнения: 9 541
Markrit Hug, благодаря за линка  bouquet То хубави филми и сериали по света бол, но винаги нещата опират до превода и до намиране на ентусиасти, които да ги направят достояние до нас newsm78. За нашия сериал "За честта и уважението" са се намерили такива хора, благодарение на които ние днес можем да го коментираме Peace Peace Peace Heart Eyes

# 155
  • Мнения: 1 095
Привет на всички!
Маркрит  Hug Hug Hug, добре си ни намерила!
Ще се опитам да отговоря на въпросите.

Първо тук в този подфорум, освен турски има и много други сериали.
"Чест и уважение" наистина е първияг италиански сериал.  Laughing

Честно казано, аз не деля сериалите (филмите) на турски, руски, латино, италиански, хърватски, и т.н., а на такива които ми харесват и такива, които не бих гледала.

"Чест и уважение" страшно много ме впечатли и съвсем импулсивно направих темата, за да мога да споделя и с други момичета "вълненията и страстите си"... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

В общите теми, това някак си не се получава.
Изреждат се много сериали (филми)... и всичко приключва до там. Никой не ги коментира.
(То и няма как при толкова много предложения).

С удоволствие ще се възползвам от линка, който си предложила.
Сигурна съм, че там ще намеря и други хубави  италиански сериали (филми), като "Чест и уважение". И с удоволствие ще споделя и такива, които са  впечатлили мен.

 


Радвам се, че има две теми, в които може да се говори за италианско кино (филми, сериали).
Две е повече от едно. Hug Hug Hug

# 156
  • Мнения: 5 462
Даже са три теми всъщност.
Третата тема е за двата итал. сериала "Три рози за Ева " и Любов и вендета "

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=698499.0

# 157
  • Мнения: 1 095
Даже са три теми всъщност.
Третата тема е за двата итал. сериала "Три рози за Ева " и Любов и вендета "

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=698499.0

 newsm10 newsm10 newsm10

# 158
  • Мнения: 1 095
Маркрит здравей и от мен. Да вмъкна, че тук преобладават турските филми, но по принцип подфорума е за романтични сериали. Въпреки че за мен Чест и уважение не е романтичен филм. Но както и да е. Хубавото е, че си ни намерила. Аз пък случайно видях темата, отворих я да видя за какъв сериал става дума, видях снимката на Тонио и факта, че е само по 6 серии на сезон ми беше достатъчен.  Hug Изгледах двата сезона за 2 дена. Бях зашеметена.

Аз ги свалих от тук. Има го и с дублаж първи сезон, но не го препоръчвам. Друго си е да слушаш огигиналните гласове, пък и картината е лоша при дублираните.

http://DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=rispetto&c … =1&searchrs=0

Лиа обожавам Венеция! Ходила съм към 10 пъти там и винаги ми е като за първи.

bggirl22    bouquet

И аз съм се замисляла над този въпрос.
Тук в темата има малко романтични сериали.
Подфорума май трябва да се преименува на "Драматични любовни сериали"  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha, че то почти във всички си е яка драма, до последната минутка.
Както и да е. Много ни е драматичен сериалът, но пък е як.

Лиа, благодаря за Un amore grandeHug

# 159
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Кали съгласна съм с теб. Предпочитам драматичните филми. Ако е само любовен ще е скучен. Аз в момента навивам съпруга ми да гледа нашият филм. Убедена съм, че ще го хареса. Той сега доглежда един испански сериал ( с 8 нормални серии по 50 минути) казва се Крематорио (crematorio), в който действието се развива сега, копупция, мафия и т.н. Разбира се не може да се сравнява с нашият. Аз дори не го гледам, смао с 1 око  Joy
Markrit за съжаление Кали е права. Тук в подфорума се коментира повече. Това е мое впечатление.

# 160
  • Мнения: 9 541
Момичета, привет wavey

Ето още едно клипче с Габриел Гарко. От всичките приказки разбрах само думата Сицилия Joy Joy Joy, та дори не знам за нашето сериалче ли говори newsm78

Лек ден на всички /поне е слънчев Party Party Party/!

# 161
  • Мнения: 1 095
Момичета, привет wavey

Ето още едно клипче с Габриел Гарко. От всичките приказки разбрах само думата Сицилия Joy Joy Joy, та дори не знам за нашето сериалче ли говори newsm78

Лек ден на всички /поне е слънчев Party Party Party/!



Здравей ЛиаHug
Оставам очарована.
Харесвам Антонио Фортебрачи, но Гарко без "маска и грим", също е готин (нямам в предвид визуално - то е общоизвестно).

# 162
  • Мнения: 9 541
Кали Hug, и на мен много ми хареса Габриел Гарко, като цялостно излъчване newsm10

# 163
  • Мнения: 1 095
Кали Hug, и на мен много ми хареса Габриел Гарко, като цялостно излъчване newsm10

 newsm10
Нормално е с неговата известност и то не само в актьорските среди, да си с друго поведение.
До колкото съм чела, той продължава да е вид "еталон" в средите на модата, манекенството... Постоянно някъде нещо журира. Нормално е такива хора, да са по-недостъпни, да са по- "гледащи от високо", но от такива клипчета усещам, че при него не е точно така.


# 164
  • Мнения: 1 095
Здравейте! Hug Hug Hug

И днес го няма това, което очакваме с толкова голямо нетърпение.  newsm45 newsm45 newsm45

Като няма Антонио Фортебрачи, да погледаме Габриел Гарко.

Общи условия

Активация на акаунт