Чест и уважение / L Onore E Il Rispetto - италиански сериал

  • 124 948
  • 748
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 095
Ами възпитанието й беше такова - да иска да не е бедна, нали майка й това й натякваше непрекъснато - да не са й ръцете като нейните, да няма нейния живот. Мда, това за детето мафиот беше много смешно Simple Smile

Привет момичета!  Hug Hug Hug

И въпреки всичко ми стана мъчно за Олга.
Всъщност не знам дали ми стана мъчно за нея или за Тонио.
Той я обичаше. Отнеха му любовта, щастието...

П.П.  Това 70% какво значи, че са на петата серия ли?
Трудно нещо е преводът, а и реденето на субтитри не е лесно.  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Последна редакция: вт, 23 апр 2013, 18:06 от kali_georgieva

# 211
  • Мнения: 9 541

Кали Hug, правилно си сметнала, с превода са на пета серия, но по към началото й Heart Eyes

Музикално поздравче за момичетата тук newsm68

# 212
  • Мнения: 1 095
Лиа, благодаря за поздрава.
В Италия много си я харесват тази Лаура Паусини (дори и аз имам такъв подарък от там - неин диск. Подари ми го братовчедка, която е омъжена и живее в Милано).

А на третия сезон вече така съм му се наточила... smile3508

Лека вечер момичета!

# 213
  • Мнения: 9 541
Има защо да я харесват Лаура П., и аз я харесвам /но не всичките й песни/ Heart Eyes
Да не казвам колко съм нетърпелива и аз вече за трети сезон smile3511

Затова си пускам релаксираща музичка вечер Heart Eyes
Enya - Only Time



 wavey wavey

# 214
  • Мнения: 1 095
Вече излъчван филм по бнт , но пак ще го повтарят .
Инфо за тези които не са го гледали ..
http://bnt.bg/bg/movies/details/1337/strah_da_obichash_12_serien … ja_2010g_1_epizod

Гледах го... Лек сериал ще е, а и краят за мен е предвидим.
Да видим дали ще позная.
Аз обаче имам проблем. Не ми харесват филми с дублаж (особено сериали).
С него всички са уеднаквени. Монотонни в говора. Не предават реално състоянието/поведението на  героите.
Със субтитри е по-добрият вариант (за мен). Друго е да чуеш истинския глас на актьора.

# 215
  • Мнения: 5 462
Вече излъчван филм по бнт , но пак ще го повтарят .
Инфо за тези които не са го гледали ..
http://bnt.bg/bg/movies/details/1337/strah_da_obichash_12_serien … ja_2010g_1_epizod

Гледах го... Лек сериал ще е, а и краят за мен е предвидим.
Да видим дали ще позная.
Аз обаче имам проблем. Не ми харесват филми с дублаж (особено сериали).
С него всички са уеднаквени. Монотонни в говора. Не предават реално състоянието/поведението на  героите.
Със субтитри е по-добрият вариант (за мен). Друго е да чуеш истинския глас на актьора.

Да , така е .
А помните ли Отдаденост ? Mr. Green
Ейй бързах да се прибера за да го гледам. Crazy Joy

# 216
  • Мнения: 31
Кога, да очакваме 3 сезон с превод, за да се подготвим за безсънни нощи.

# 217
  • Мнения: 1 095
Здравей Ива!  Hug Hug Hug
Никой не може да каже с точност.
Но че ще се будува - абсолютно сигурно. Особено ако пуснат всички серии на веднъж.
Преди два дена бяха написали, че преводът е готов на 70%.
Наближава моментът...

А ти навестявай темата.
Докато чакаме, можеш да споделиш кои са любимите ти герои,  любимите моменти и т.н. в от първи и втори сезон.

# 218
  • Мнения: 9 541
Момичета, да отбележа, че изгледах първата част на двусерийника, Палермо-Милано с Раул Бова Heart Eyes Никак не беше лошо, чисто мафиотско, много по-леко, имам предвид незадълбочено от нашия сериал, дето си го чакаме  Praynig
 Честно да си призная и Раул Бова е голям сладур, но нещо не ме грабна с играта си. Той и сценарият не предполага нещо особено. Визията му обаче е перфектна Peace Мисля, че влияние оказва и, че първата част е снимана в далечната ooooh! 1995 г.

Италианско поздравче за всички в темата....а аз мога да подхвана евентуално втората част на филма Laughing



Скрит текст:

# 219
  • Мнения: 31
А откъде си го гледа този филм, моля те за линк и има ли превод?

# 220
  • Мнения: 9 541
Ива Hug, ето ти линка за първа част Палермо-Милано.
 
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=85473


Втората ще намериш пак там, в Мастерса, но е Милано-Палермо Peace

Приятно гледане!

# 221
  • Мнения: 1 095
Момичета, да отбележа, че изгледах първата част на двусерийника, Палермо-Милано с Раул Бова Heart Eyes Никак не беше лошо, чисто мафиотско, много по-леко, имам предвид незадълбочено от нашия сериал, дето си го чакаме  Praynig
 Честно да си призная и Раул Бова е голям сладур, но нещо не ме грабна с играта си. Той и сценарият не предполага нещо особено. Визията му обаче е перфектна Peace Мисля, че влияние оказва и, че първата част е снимана в далечната ooooh! 1995 г.

Италианско поздравче за всички в темата....а аз мога да подхвана евентуално втората част на филма Laughing



Скрит текст:



Даааа, а аз изгледах другия сериал с Раул Бова - Ultimo (Последният).
Лиа почти ще съвпаднат мненията ни за Бова. Той наистина има много красиво лице, големи кристално чисти сини очи. Този актьор не мисля, че може да изиграе роля като Тонио Фортебрачи. Просто физиономията му няма да позволи.
Докато сините очи  на Гарко, са  някак мътни, студени. Страхотно пасва за такива герои.

 Ultimo (Последният) е хубав сериал (филм в три части с по две серии), но не е нещо, което не сме гледали. Хареса ми решението на сценаристите, точно по такъв начин да завърши, защото не е клиширано.

Раул Бова е страхотен в един филм, който се казва  "Франческо" (Франческо от Асизи).
Прави много добра роля.

С удоволствие гледам и други италиански сериали, но за сега "Чест и уважение" ми е фаворит.

# 222
  • Мнения: 9 541
Кали Hug, а ти изгледа ли и втората част на мафиотския - Милано-Палермо? Ултимо пак е с превод, нали? А този - Франческо има ли го някъде с бг-субтитри?

На Раул Бова са му много топли очите, гледа като невинно дете, а Тонио може да гледа мръснишки Heart Eyes

# 223
  • Мнения: 1 095
Кали Hug, а ти изгледа ли и втората част на мафиотския - Милано-Палермо? Ултимо пак е с превод, нали? А този - Франческо има ли го някъде с бг-субтитри?

На Раул Бова са му много топли очите, гледа като невинно дете, а Тонио може да гледа мръснишки Heart Eyes

Направо в десятката.  newsm10  Мноооооого точно си го написала!

"Последният" по-напред съм дала линк, но е с руско аудио. Аз така го гледах.

А "Франческо" съм го гледала по наша телевизия. Бова, страхотно се вписа в ролята си. Както казваш ти, има топли очи (филмът е по библията) и такава роля много му отива.

Мисля, че го няма никъде с превод. За съжаление.

# 224
  • Мнения: 9 541
Ох Кали, ooooh! ooooh! ooooh!, може и да съм го гледала Франческо, но нищо не ми ражда главата за сюжет....просто името лека-полека Joy Joy Joy започва да ми се струва познато Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт