Тригодишно февруарчето е вече, пролетта не е далече (49)

  • 53 896
  • 745
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 76
Коте дай знак ако си я получила. Wink

# 91
# 92
  • София
  • Мнения: 110
Коте, приятно място за почивка си намерила, дано да се получи за повече дни от планираното!  Peace

И ние тази година смятаме да направим едно море, че не сме ходили отдавна. С ремонта на новото жилище не знам как ще се получи, но аз съм позитивна.  Crazy bowuu Не съм фен на AI, избрали сме си място в една борова гора, на съвсем кратко разстояние до плажа. fiuuuuuu

Пак ви благодаря, момичета, за пожеланията и споделеното щастие от новината, ама, Балеринке, това:
След раждането на двете ми деца, добиването на собствено жилище е третото по степен щастливо събитие в моя живот.

да не съм на мъж ти да го прочета, особено ако е по-чувствителен, така...  hahaha

п.с. Камбанчо, спокойно, не е задължително да се опъпчи дребното, пък ако се случи - ще я изкара пустата шарка в съвсем подходящо време.  Peace

Последна редакция: сб, 23 мар 2013, 21:50 от Юхуу

# 93
  • София
  • Мнения: 6 011
 Hug Котич, мерси за линка!   bouquet
Нещо мозъка ми никъф го нема, много работа, много чудо днес.  Mr. Green Тия дни като съм почивка ще го разгледам на спокойствие.

# 94
  • Мнения: 4 187
ДУ!

Съвсем изтървах влака  Laughing ! Почивки се обсъждат вече  Flutter, чудесно !

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 2 045
 Heart Eyes

# 96
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Здравей те и аз по изтървах влака  Embarassed

# 97
  • Плевен
  • Мнения: 52
 Heart Eyes

Последна редакция: нд, 24 мар 2013, 21:38 от Merijaan

# 98
  • Мнения: 163
Дръж се, Мерка, ще оцелееш. Mr. Green
Сега прочетох и останалото - дай някой Skype. Hug

Стели, що за включване? Crossing Arms
След подобно отсъствие няма да минеш толкова лесно метър. Stop
Очаквам подробен отчет какво правят децата, придружен със снимки. Laughing

# 99
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Уф ... Мери ... Не знам какво да ти кажа ... Дръж се ... пък каквото сабя покаже ... Както го чувстваш най-добре - така го направи ... Премисли ... Как ще е най-добре за теб ... Подчертавам за теб, защото  да има семейство само заради децата според мен не си струва ...

# 100
  • Мнения: 70
Мери,понякога точно това е проблемът,че всичко е наред като погледнеш едно семейство-има всичко,но хората са се отдалечили един от друг,а и  липсата на цел,за която да се борите заедно,да се стремите силно към нея също ви е отдалечила Rolling Eyes
Защо нте излизате заедно,наемете си детегледачка събота и неделя например и прекарвайте време заедно,дори и с децата,но някой друг да се грижи за тях.Знам че мъжът ти е против,че нямаш нужда от помощ,но трябва да имам някакъв начин да разбере нуждата ти да се откъснеш от непрестанните грижи по децата и да бъдеш жена му!
Моя приятелка беше дала пълна свобода на мъжа си-излизаше с колеги всяка седмица,до ранни зори,напиваше се,напушваше се,а тя си гледаше детето,дома,гладеше му ризите,абе идеалната домакиня и майка.И накрая той я изостави заради друга.Сега пак се събраха след повече от половин година.Той ходи и  на психолог и психоложката му каза,че това едва ли не било нормално,че това,че жена му е перфектната съпруга убива страстта и отдалечава мъжа и от нея.
Сега вече се е осъзнал,че семейството му е най-важното в живота му!
Не позволявай да стигнете до там,да се осъзнаете след като сте си причинили толкова много страдание!По-добре потърсете семеен консултант,настоявай за това,убеди го че наистина се нуждаете от помощ!

# 101
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 440
...

Последна редакция: пн, 25 мар 2013, 07:15 от Мяуче

# 102
  • Плевен
  • Мнения: 52
Благодаря ви за думите...Ще се справя, няма де да ида....
Абе трудно е много...Бабите ми помагат, ама в повечето случаи все едното дете си остава у дома...И всеки мрънка, че иска почивен ден, само аз си нямам...Но майната му на това..
Ето сега ще ви дам пример...От четвъртък Тино е у майка ми. Така у нас е направо идилия, защото Радина заспива в 21 часа, а аз около 21:30, защото тя става в 5:30, без да заспива после, та ставам и аз с нея...Та мисълта ми е, че след 21 всеки прави каквото си иска, а инак мъжа ми ми помага за къпането на Радина и с това му приключват ангажиментите по нея...Та вчера свекърва ми взе Радина за няколко часа, Тино у майка ми, та аз си отидох на редовната съботна сауна (наистина всяка събота си ходя на сауна и ме няма у дома по 2 часа). Ама преди това изчистих, изпрах, оправих къщата, после сауна, после у дома и си взех Радина. Мъжът ми е на работа до 13:00 (фирмата е семейна   - майка му, баща му, брат му и той - и нещата са им доста добре, направо са си богати хора...). След 13 часа той отиде на барбекю...Прибра се към 18 часа и ...реши, че ще излиза. А мен ужасно ме дразни факта, че като излезе няма мярка, задължително си идва адски пиян, бебето спи при нас и не искам да му диша гадния дъх....Може и да съм луда, но тази миризма ме влудява. Не, че не пия..Напротив, всяка вечер поне по 1 чаша вино си гълтам....В четвъртък следобед заминавам за Истанбул (мъжа ми ми подари тази екскурзия спонтанно...аз си я харесах, той я плати). Майка ми взима децата и мен няма да ме има от четвъртък до понеделник сутрин. Та му викам да излезе като няма никой у дома...Ще има време и да пие, и да изтрезнее, ама няма да дразни никой ни с дъх, ни с поведение, ни с хъркане, ни с пърдене и т.н....И от там стана едно напрежение...Изведнъж полудя, скарахме се, нагла съм била и т.н. Днес станахме с Радина в 5:30, оправих я, изчистих, оправих себе си и на разходка (той тъкмо стана ние като излязохме). Прибрахме се, направих ѝ сок, нахраних я, измих я, той отиде на риба, аз напазарих, наготвих 2 манджи, приспах я, събуди се, нахраних я и той си дойде. Наяде се и си легна да гледа телевизия и да дреме (нищо, че беше 18 часа)...Дойде си Тино, изкъпах го..., изкъпахме Радина заедно, нахраних я, приспах я, пуснах пералнята.....и сега разгеле си играе с него в детската....Не е винаги лош моя благоверен. Просто е адски труден характер...Един със самочувствие, велик е, знае всичко, може всичко и другите са му в краката...Понякога като го погледна и се сещам за една мисъл..."Мъдрият се учи да може, умният да знае...само на глупака всичко му е ясно...." Той често не мисли, а само, за да не е на моята. Крещи по децата, груб...Абе тъп галош смотан, дето ако не са майка му и баща му нема да го вземат и за хамалин..., ама нейсе...Разбира си от работата де. Фирмата върви добре и то в голяма част благодарение на него....Ама да не говорим, че 100 пъти тряя да му кажа да се изкъпе, че да иде...Не е суетен, но се мисли за безсмъртен..., особено като пийне 2 ракии...Хем не мога да го понасям и му виждам всичките кусури, хем си го обичам. Даже си мисля, че аз го обичам повече, отколкото той мен...Просто не намираме пътя. Преди да забременея с Тино беше перфектно всичко. Изведнъж деца, ангажименти, обсебване...Явно това е неговия начин на протест, ама не мисли, че ако и аз почна да протестирам тез деца какво ще правят. Мисли първо за себе си и после за децата...Не знам...Може и аз да откачам вече...Мале, толкоз не съм писала никога....Отивам да пуша 1 фас и да пийна едно вино, преди да ми е свършила свободата... Laughing

# 103
  • Плевен
  • Мнения: 52
Рева, смея се, рева, смея се....Шизофрения пълна. А съм и в цикъл...Ще взема да напиша книга..."Неволите на една откачалка"...
Сигурно ще си кажете...Тая пък какво се оплаква...Мъжа ѝ екскурзии ѝ подарява, в Китай я води...Кво иска...Искам си мъжа, а не това, в което се е превърнал...Сигурно и той си казва същото...Още малко да пораснат децата и сигурно ще се оправят нещата...Ако не се разведем до тогава.. Flutter

Последна редакция: нд, 24 мар 2013, 21:52 от Merijaan

# 104
  • Мнения: 163
Мери, извинявай, че така директно ти пиша, но ми е криво да гледам как се мъчиш (отчасти в собствен сос). Hug
Разбирам те напълно и картинката ми е съвсем ясна, но явно двамата сте достигнали своеобразен апокалипсис на отношенията си. Приеми това като тест, като истинско изпитание за двама ви. Логично е като се появят децата всичко да се обърне нагоре с краката. От написаното извадих извод за две неща - 1. Мъж ти е съвсем удовлетворен от ситуацията в момента, да не кажа шапка на тояга. и 2. Ти не искаш нещата да се разпадат, просто си преуморена, пренебрегната, тъжна, и... и... Важното в случая е, че ти "още си го обичаш", както сама се изрази и трябва да наблегнеш на това. За да не разтеглям излишни локуми, ще те посъветвам следното - кажи му какви са проблемите незабавно и ги обсъдете или вървете на семеен терапевт, ако не можете/искате да ги оправите сами. В противен случай няма големи изгледи да оцелеете заедно, а това би било грешка. Борете се! Ама не само ти да буташ каруцата, пък той и децата да се возят... 

Общи условия

Активация на акаунт