Тригодишно февруарчето е вече, пролетта не е далече (49)

  • 53 816
  • 745
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 40
Ирка, Коте, много се радвам на ентусиазма ви.  Hug Сигурно е прекрасно така да се вълнуваш за дом, почивка... Искам и аз...  Praynig
Около нашите имотни въпроси има някакво развитие, но нещата не са точно така, както съм ги искала, мечтала... Има голяма доза съмнение в мен, мнителна съм, може би прекалено предпазлива, но Ники е много ентусиазиран и не мога да го "откажа" от сделката. Дано е за добро и да не се сбъдне моят песимистичен вариант!  Praynig Щеше ми се всичко да тече гладко, да мога да се зарадвам, развълнувам... Както и да е, сега няма да развалям общото приповдигнато настроение с моите опасения. Друг път ще изпадна в подробности.  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 163
Танче, тъкмо тези дни се чудех какво стана с твоя въпрос. Hug
Дано все пак всичко свърши добре и опасенията ти се окажат неоснователни. Praynig

# 77
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 429
Всеки със своите си вълнения, бре. И имаме, вервам, слободата да се вълнуваме (радвайки се) за каквото ни душа сака. Но по-здравословно би било да е за хубави неща. Joy
Всичко това следва да оправдае глуповатата ми еуфория от нещо обикновено за доста хора - придобиването на собствено жилище.
Тази еуфория е всичко друго, но не и глупава. Naughty
И аз не знам защо така я заклейми като „глуповата”. Надявам се, че не е заради полушеговитата ми забележка.

Новото (а особено първото) жилище е винаги повод за истерична радост. newsm44

Танче, дано всичко при вас да бъде наред и да не се сбъднат опасенията ти. Понякога човек се изненадва колко не-прав е бил! Grinning

Котич, за кога резервира, я раздуй (и защо Елените)? newsm51

Последна редакция: пт, 29 мар 2013, 11:41 от Мяуче

# 78
  • Мнения: 163
Котич, за кога резервия, я раздуй (и защо Елените)?
Я как го разконспирира бързо-бързо. Laughing
От 24 август до 3 септември, ама мисля повечко да останем ако всичко е наред.
А защо... защото като видях мястото, ми отговори моменталически на всички възможни критерии - много зелено, много красиво, хем оживено, хем уединено, а цената включва всичко, в това число избор от три ресторанта, сладкарница, капанче(та) и чадър на плажа, и аквапарк. Crazy

И в този ред на мисли да пусна едно кафе, че се развълнувах отсега. Grinning
Не е много по вкуса ни, Мяуче, ама е тематично. Joy

# 79
  • Мнения: 307
ДУ!



Юхче честитоооо!Да сте много,много щастливи в новия си дом и да отгледате толкова много деца в него колкото сте си планували! Peace
И аз много си мечтая един ден да се настаним в наше си гнезденце,дори и двустайна панелка да е-наша да е!Дали ще се сбъдне не знам.За сега обаче,вече пета година сме в тази квартира,нищо не се е променило,дори цената(пу-пу).
Танче дано и при вас всичко да се нареди по най-добрия начин Peace
Котенце най-хубавата почивка желая на теб и твоето семейство!

Вчера почивах и Сияна не беше на ясла изкарахме си хубаво деня,вечерта пък ходихме на гости на наши приятели.Мъжа беше на мисия и си дойде във вторник.Беше оставил бебе на 2 месеца.
Днес я заведох,едно дете от нашия вход с което са заедно в яслата има РД и ще имат тържество и еуфорията им е пълна Simple Smile

На работа много се ядосвам и скоро може да ми писне и да съм безработна,което в тази криза хич не е добре,но ми писна да ни правят на глупаци Confused

# 80
  • Мнения: 179
 Юхуу, мога да възкликна ЮХУУУ, СТРАХОТНА НОВИНА!!! Няма нищо глупаво в тази еуфория. Като човек лично изживял това чувство, напълно те разбирам и искрено се радвам и честитя. След раждането на двете ми деца, добиването на собствено жилище е третото по степен щастливо събитие в моя живот. Когато е толкова изстрадано и желано, няма как да не е свързано с истерична радост. То не е само да се похвалиш, ами да крещиш от кеф. Сериозно- много здраве, топлина, щастие, уют и деца да пълнят дома ви! Ти пък сега да не вземеш вЕрно да ни съобщиш другата хубава новина съвсем накрая Sad . За какво сме си тогава съфорумни клюкарки/другарки Crossing Arms?

 АлеНия, и на вас желая скоро същата радост. Няма как, мила, и аз все страдам, че не мога напълно да се отпусна и радвам да дадена ситуация, но без това явно не може. Пък и явно ти си предпазлива и се пазиш от "лъжовни" радости, за да няма големи разочарования след това Hug. Но го разбери и Ники- понякога без риск няма как да се случи хубавото. Малко са сигурните хубави работи  Wink. Разбрах аз, че нещо готвите, местене във Варна ли предстои? Както и да е, не издавай, ако е още рано. Но и не се оставяй дребни спънки да те спрат- важен е крайният резултат! fingerscrossed

 За почивката - и ние резервирахме тази седмица. Досега две поредни години ходехме на Созопол и го научихме наизуст. Тази година сме на Равда.

 Пух, не си сама в терзанията за работата. И аз нещо съм се замислила сериозно...обмислям тотална смяна и преквалификация Thinking...Когато започне да се ходи без желание на работа става страшно Tired.

# 81
  • Мнения: 36
привет!
обичам такава атмосфера  - споделяне на чуждото щастие и подкрепяне, голяма е рядкост, знаете Simple Smile
Коте, балеринке, много се радвам, че вече сте си планували почивката и аз бих желала, но с тези събития около Острова не му е време сега.  Rolling Eyes и ние сме си поставили тази година като краен срок за решаване въпроса за собствено жилище /не сме под наем, но не е и наше жилището, което ползваме/, но ако страната банкрутира не знам дали ще е най-удачното място да останем тук за постоянно. с две думи - каша голяма, освен ще се придържаме към 'ще поживеем - ще видим' и така.

Коте все забравям да ти напиша мерките на Амели - 98 см, 16 кг.  Peace
 
хубав ден на всички  Hug

# 82
  • Мнения: 163
Коте все забравям да ти напиша мерките на Амели - 98 см, 16 кг.  Peace
Тоз' път Юхича има грижата. fiuuuuuu
Пък вие не бързайте там, изчакайте да видите дали нещата ще тръгнат на добре и тогава решавайте къде да се установите за постоянно. thumbsup

# 83
  • София
  • Мнения: 110
Амели, за вас в момента наистина е най-добре да изчакате. Особено като не се налага да плащате наем.  Peace Много е опасно положението при вас, не е време за категорични решения за бъдещето.  Rolling Eyes

В България обаче и в частност в София в момента е много удобно да се купува имот.  Flutter

# 84
  • София
  • Мнения: 832
Привет,  момичета кокичета! Simple Smile

Реших да си дам малко почивка околообедно та хвърлих едно око при вас.

На патерици - Камбачно честит рожден ден на Дани! Да ти е жив и здрав и да бъде един чудесен батко!   bouquet

Юхи, честита продобивка! Желая много здраве, щастие и хубави неща да се случват в новия ви дом! И да не остана назад от общия тон - дай Боже скоро да се решиш и прекрасното Диди  Heart Eyes да стане прекрасна кака!  Hug

Танче, стискам палци, каквото и да е!  Hug

Мяуска, и на теб продължавам, май и Любезното искаше палци и там стискам.  Hug

Балеринке  Hug

Амели, изчакай да видиш какво ще стане. Не е сега момента за кардинални решения, поне и аз така мисля.  Hug
Коте, много е хубаво на Елентите. Ние бяхме на Св. Влас 1 година, до Елените се стигаше пеша. Дано имаш незабравима почивка.
Аз засега няма да планирам нищо, тъй като от няколко седмици се разбра, че предтои смяна на собствеността на фирмата и не е изключен варианта и двамата с мъж ми вкупом да останем без работа. Confused
Довечера съм на тържество на Калина, тя ще е 1 кокиче, дано да имам и читава снимка за колажа.
Хубав ден ви желая Simple Smile

# 85
  • София
  • Мнения: 6 011
ДВ!  Heart Eyes

Камбанчо, дат и е жив и здрав и умерено палав големия Дани!   bouquet


Юхи, честитоооо! Чак аз се почувствах леко истерично от радост, щом прочетох хубавата новина! Много се радвам за вас, колкото и тъпо да звучи, притежанито на собствено жилище е много важно за спокойствието относно бъдещето.  Peace Със здраве да си го ползвате и да го напълните с челяд, шом това е вашето желание!  Crazy

Ние сме добре, деца на градина, аз на работа, песен.  Mr. Green Сега ме чакат да им давам Нескуик /по нощите/, да ги къпя и да лягат. Баща им спи кротко на дивана, идилия.  Twisted Evil Mr. Green Twisted Evil

Котич, може ли да замоля за линк за това вълшебно местенце?  Praynig Ние трябва да идем някъде в периода 19-24.08.

# 86
  • Мнения: 163
Котич, може ли да замоля за линк за това вълшебно местенце?  Praynig Ние трябва да идем някъде в периода 19-24.08.
Че може, що да не може? Smile
Клик.
Аз не пускам, да не им правя реклама. Rolling Eyes

Балеринке, вие къде избрахте да почивате? Simple Smile

# 87
  • York
  • Мнения: 826
Ей, Юху, Честито ви местенце! Толкова е хубаво човек да си има  собствен дом  Heart Eyes Аз пък нямам търпение да си продадем нашия  Mr. Green Не за да друго, а за започнем поне от някъде да сбъдваме желанията си къща и по - голяма челяд  Rolling Eyes

Почивка и това лято няма да планирам. Трудно излизам в отпуски, да не кажа почти никога - за една година изключвайки всички почивни дни по календара на страната съм почивала точно 5 дни. Тръгна ли на лятна почивка на море поне за седмица ще е към Синеморец. Иначе планувам едни Смолянски езера и разходки по екопътеки в околията през Юни, но да видим и там до къде ще я докараме....

Прекрасни Събота и Неделя, дами!   bouquet

# 88
  • Мнения: 76
Добър Ден.
И в нашата група има варицела,та да видим дали малчо ще се "опъпчи",за късмет и майка ми не е сигурна дали съм я карала newsm78Ама скоро ще се разбере де. Rolling Eyes
Момичета моля ви помагайте да кача снимка за колажа,че ще мине срока. Praynig

# 89
  • Мнения: 163
Качи я, където искаш и ми прати линка. Wink

Общи условия

Активация на акаунт