Мами от Пловдив с термин август, септември, октомври 2013г.

  • 25 431
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 742
 Да и освен,че е по-безболезнено било по-добре и за бебето.Чувам обаче,че ваната във ВМИ не се филтрира  Sick Явно трябва да отида и да питам.Вие как сте иначе? Аз от една-две седмици не мога да спа като хората,ставам сутрин още в 5 и ми е много гадно,все сам недоспала и после цял ден дрема.Това има ли го при вас?

# 16
  • Мнения: 5
Наистина, ако си решила да раждаш по този начин , най-добре  да видиш на място как стоят нещата, но честно казано не ми се вярва да не я филтрират, но нямам представа.
Аз по принцип спя малко неспокойно последните вечери, но не мога да кажа че страдам от безсъние, дано и да не се случва, че е много изнервящо. Иначе чувствах някава тежест ниско долу тези дни , дори имах и болки , малко се бях притеснила, но пък днес бяхме на 4D и видяхме бебо, докторът каза че всичко е наред. Ние ще си имаме момиченце   Simple Smile
Тайно се надявах на мъжко, но сега много се радвам , че ще е момиче.

# 17
  • Мнения: 742
 Хе-хе ,честити розови гащи тогава   bouquet Вече  може да започвате да пазарувате.Ние скоро ходхме във Вис Виталис да зяпаме и така се умилих от гледката там Laughing Едни мънички,мънички дрешки,направо като за кукли ,нямам търпение вече да започваме да му купуваме.Но искаме първо да вземем количката и тогава останалите неща.Вие спряхте ли се на количка вече? Усещаш ли бебето ?

# 18
  • Мнения: 54
Наистина, ако си решила да раждаш по този начин , най-добре  да видиш на място как стоят нещата, но честно казано не ми се вярва да не я филтрират, но нямам представа.
Аз по принцип спя малко неспокойно последните вечери, но не мога да кажа че страдам от безсъние, дано и да не се случва, че е много изнервящо. Иначе чувствах някава тежест ниско долу тези дни , дори имах и болки , малко се бях притеснила, но пък днес бяхме на 4D и видяхме бебо, докторът каза че всичко е наред. Ние ще си имаме момиченце   Simple Smile
Тайно се надявах на мъжко, но сега много се радвам , че ще е момиче.

dani hris разбрах, че ще имаш момиченце-супер е! Да ти кажа от опит-наистина е много хубаво от където и да го погледнеш. И на мен ми говориха така и аз си виках - какво пък толкова му е хубавото, но можеш да го осъзнаеш чак като поотрасне.
А за раждането във вана във ВМИ и на мен не ми се вярва, че не я филтрират. Но за по-сигурно ще питам - имам сигурен човек.

# 19
  • Мнения: 5
Мерси, Celevra  Simple Smile Днес ме е обхванала една еуфория, друго си е да знаеш какво ще имаш. Все повече се вълнувам, че ще си имаме детенце. За съжаление още не го усещам, тъкмо миналия ден се чудех кога ще започна, но четох че някои жени усещат бебето чак към 20-та седмица. Предполагам, че ти вече си го усетила. Кога беше за пръв път? Сигурно е много вълнуващо  Simple Smile
И верно, дрешките са супер сладурски , направо не е за  вярване какво малко същество  ще влезе в тях  Laughing За количка ми се струва още рано, въпреки че няма да е зле да се поогледаме.

Griga, твоето момиченце колко е голямо? Ти къде си раждала?

# 20
  • Мнения: 742
 Griga ,попитай и кажи моля те дали е така,щом имаш човек там.И аз бях изумена като ми го казаха,но знам ли...
 Дани,аз го усетих в 18-та седмица,но не беше ритане ами по-скоро като пърхане ,странно чувство.После това пърхане стана на ритничета,които няма как да объркам.Сега вечер в корема ми има футболно игрище ,а една приятелка ми казва,че още нищо не съм видяла.... Laughing
 За количките аз от доста време се ровя и разглеждам из нет-а и се спрях на тази http://www.vitodesimone.com/content/view/13/23/,но не в този цвят.Искам да е някаква бежава,бяла ,мока или нещо такова.Аз не обичам много цветните неща.Оглеждахме се из магазините за други по-евтинки,но тези Chipolino,Bertoni ми се струват много .....незнам,като детска играчка са ми ,едни нестабилни такива.Не знам ,чудим се ,защото искаме първо количката да купим.Griga,ако имаш впечатления ,ще се радвам да споделиш.

# 21
  • Мнения: 5
 Харесва ми модела , на който си спряла, изглежда надеждна количка. Аз разглеждах и  сайта на chicco и там има  доста колички, които също ми допадат, по-евтините варианти също са много функционални.

# 22
  • Мнения: 54
Момичета, когато имам удобен момент ще питам за ваната и ще пиша.

А иначе за количките - май си падам по по-скъпичките. Гледах в един сайт на фирма Адриа-имат един модел МОМ се казва, ама е около 950 лв.....

# 23
  • Мнения: 742
 Здравейте,момичета! Как сте?
 Честно казано аз предпочитам да си взема количка втора употреба ако трябва,но да е хубава,доказала се на пазара фирма.Майките ги продават на половин цена,а тези скъпите винаги са запазени и здрави ,защото са качественни.Имам приятелка ,която в количка за 1200лв.извози и двете си деца и сега ще вози 3-то Laughing.Количката не е мръднала .Няма и абсолютно нищо,освен че едната гума скърца,но това се оправя с една капка смазка.
 А вие в кой месец сте в момента,че не можах да разбера?

# 24
  • Мнения: 5
Вие двете май сте доста по-напреднали от мен в бременността , след като сериозно се оглеждате за колички , а аз дори още не съм решила къде ще раждам  Simple Smile Аз съм в края на четвъртия месец. Този месец има отворени врати във ВМИ на 10-ти и 24-ти и съм решила този път да отида. Някоя от вас мисли ли също да ходи?

# 25
  • Мнения: 742
 Загубих темичката...
 На тези на 10-ти надали ще мога,но на 24-ти бих отишла,тъкмо,ще говоря с някой  за водното раждане.Нашето момченце започва да рита все повече и сме много щастливи.Вчера татито за пръв път го усети и чак се просълзи милия Heart Eyes
 Момичета,вие мислите ли да пазите стволови клетки на бебетата? Аз доста попрочетох за това,но не знам на коя фирма да с доверя.Все пак не е малка инвестицията,а по форумите има много противоречиви мнения.

# 26
  • Мнения: 32
Здравейте и от мен...да се присъединя и аз при вас!!! Simple Smile
Доста неща изчетох из форумите,бихте ли ми казали при вас в кой месец ви казаха пола на бебето?

# 27
  • Мнения: 742
 Добре дошла! Hug
 На мен пола ми го казаха точно в 12-та седмица,в която си и ти,но ме гледаха на 4D и все пак в толкова ранна бременност може да има и грешки.Но в крайна сметка си зависи  и от лекаря.Някои не се нагърбват да гадаят за пол толокова рано Wink

# 28
  • Мнения: 5
Загубих темичката...
 На тези на 10-ти надали ще мога,но на 24-ти бих отишла,тъкмо,ще говоря с някой  за водното раждане.Нашето момченце започва да рита все повече и сме много щастливи.Вчера татито за пръв път го усети и чак се просълзи милия Heart Eyes
 Момичета,вие мислите ли да пазите стволови клетки на бебетата? Аз доста попрочетох за това,но не знам на коя фирма да с доверя.Все пак не е малка инвестицията,а по форумите има много противоречиви мнения.

Е, супер, сигурно е голяма емоция Simple Smile Мисля, че и аз днес усетих бебка за пръв път и ми стана много мило, но шофирах и не можах много да се насладя на момента. А за стволовите клетки ми е много деликатна темата, нямам твърдо мнение , ще продължавам да чета. А ти си решила , но не знаеш на коя фирма да се спреш , така ли?

# 29
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен...да се присъединя и аз при вас!!! Simple Smile
Доста неща изчетох из форумите,бихте ли ми казали при вас в кой месец ви казаха пола на бебето?


Аз отидох в 15-та седмица на 4D и се виждаше съвсем ясно.

Общи условия

Активация на акаунт