БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ ТЕМА 107

  • 88 325
  • 727
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 3 789
Здравейте момичета!
Ще шия първия си гоблен на Дименшънс и имам един въпрос. Прочетох обясненията за тези гоблени на първата страница и те ще са ми много полезни но не видях никъде с какъв бод се шие- 1:4 или 1:1?


С кръстче и половинка, с една, две или повече нишки + контур  Peace Следи внимателно ключа, всичко е написано, ако се съмняваш - питай тук  Hug При кръстчетата винаги е 1:1.

# 706
  • Мнения: 7 803
1:4 май има само в БГ. всички дименшъни се шият 1:1 

# 707
  • Мнения: 7 469
Благодаря!!!!! Hug Hug Hug

# 708
  • Мнения: 228
Едно мини етапче от иконата:
http://ifotki.info/14/db7450eb87a77793516b6ca10280f8ae5e9c49147383834.jpg.html
http://ifotki.info/14/158f6013c2a74374edf3fedefa94a8f55e9c49147383877.jpg.html
Кръстчетата на 16-ка ми се получават много по-добре от колкото на 14-ка.

# 709
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Здравейте момичета!
Ще шия първия си гоблен на Дименшънс и имам един въпрос. Прочетох обясненията за тези гоблени на първата страница и те ще са ми много полезни но не видях никъде с какъв бод се шие- 1:4 или 1:1?


С кръстче и половинка, с една, две или повече нишки + контур  Peace Следи внимателно ключа, всичко е написано, ако се съмняваш - питай тук  Hug При кръстчетата винаги е 1:1.
Ключът е най важното нещо.  Peace По добре пет пъти го огледай, и  питай отколкото да го разшиваш

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 94
Аз! Lady N аз само на 16 каунт шия и съм много доволна- нито много едро, нито много дребно  Party

# 711
# 712
  • Мнения: 265
Ех, че красотички сте показали пак  Hug
Казвайте без бой, коя от вас ми изпрати това кокетно иглениче  Heart Eyes

# 713
# 714
# 715
  • Мнения: 0
Mомичета ,търся схема на този HAED

https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png е следващата снимка не е ли схема  newsm78



[/quoteДа,схема е ,обаче нещо се разминават цветовете  с оригинала и затова  питам ако някой разполага с друга?

# 716
  • Мнения: 3
Здравейте момичета ! Много ви моля да ми помогнете .Търся си Молитвата за дома но във варианти които съм си харесала а нямам схема и ключ .Кажете ми някой може ли да ми помогне да ми изработи схемата. Искам и да си сглобя един надпис с Исус -  и там не мога да се справя Sad

# 717
  • Троян
  • Мнения: 141
Ех, че красотички сте показали пак  Hug
Казвайте без бой, коя от вас ми изпрати това кокетно иглениче  Heart Eyes

Диди ,ти какво си викаш,вече мога да спя спокойно,свърши се с изненадите Laughing ама не  Mr. Green

# 718
  • Мнения: 0
ето какво днес майсторих - едно яйце-петел от левчето за сестрами
от едната страна
Скрит текст:
от другата
Скрит текст:
и една кошница за яйца-моля шивачите за по-малко критика

п.п оказа се че и в нашите кинкалерии имало такаъв ластик,  ама кой да ти знае  Hug

# 719
  • Мнения: 294
здравейте момичета търся схемата на Исус и Мария от галерия бродерия само знам че е от 2009 година април и май  много моля ако някой  ги има да ми ги изпрати maria_kisimova @abv.bg

Общи условия

Активация на акаунт