БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ ТЕМА 107

  • 88 327
  • 727
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 4 355
Честит имен ден, Албена! С пожелания за много здраве, щастие и усмивки   bouquet
Реа, много харесах яйцата ти с тази органза. В интернет има ли някъде такава, защото при нас не съм срещала с ластик?

# 631
  • Мнения: 13 539
Хриси, не знам в нета къде ги продават, аз ги купувам от магазин във Варна и цената е 0,75ле на метър. Предполагам, че има на едно др място малко по евтина, но ми беше твърде далеч и не ходих до там.
Ако искаш мога да ти взема някакъв цвят/цветове и да ти пратя утре?

# 632
  • Мнения: 4 355
Реа, благодаря ти за предложението, но не искам да те притеснявам  Hug

# 633
  • Мнения: 228
Зори, дамата е чудна!
Аз имам един проблем. Изкарах си схемата на иконата от ПМ, обаче излиза много ситно. Как да я увелича!? Инсталирах ПДФ принтер, същата работа става. Колкото и да увеличавам процентите схемата си излиза ситна ... съсипия е, честно ... едва следя знаците ...  Sad

# 634
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 448
Зори, дамата е чудна!
Аз имам един проблем. Изкарах си схемата на иконата от ПМ, обаче излиза много ситно. Как да я увелича!? Инсталирах ПДФ принтер, същата работа става. Колкото и да увеличавам процентите схемата си излиза ситна ... съсипия е, честно ... едва следя знаците ...  Sad

Пиша по спомен, че днес го правих.
Меню file -> page setup -> трябваше да се сложи една цифра около 10 или 11, но сега точно не мога да те ориентирам точно къде, защото работя по спомен.  Embarassed В къщи нямам РМ.
Ако имаш цифра в това меню над 11 би следвало да ти излизат много ситни, а ако е под 10 - да ти излизат много едри.
За да не съсипваш листовете първо дай на print preview  и ще видиш как ще ти излезе при принтирането.
Дано съм обяснила добре, а пък ако си ме разбрала... Mr. Green

# 635
  • Мнения: 228
Зори, дамата е чудна!
Аз имам един проблем. Изкарах си схемата на иконата от ПМ, обаче излиза много ситно. Как да я увелича!? Инсталирах ПДФ принтер, същата работа става. Колкото и да увеличавам процентите схемата си излиза ситна ... съсипия е, честно ... едва следя знаците ...  Sad

Пиша по спомен, че днес го правих.
Меню file -> page setup -> трябваше да се сложи една цифра около 10 или 11, но сега точно не мога да те ориентирам точно къде, защото работя по спомен.  Embarassed В къщи нямам РМ.
Ако имаш цифра в това меню над 11 би следвало да ти излизат много ситни, а ако е под 10 - да ти излизат много едри.
За да не съсипваш листовете първо дай на print preview  и ще видиш как ще ти излезе при принтирането.
Дано съм обяснила добре, а пък ако си ме разбрала... Mr. Green
Ще трябва да те черпяяяяяяяяяяяяяяяя!!!!!!!!!!!! На 9 е чудно!   bouquet  Hug  Heart Eyes Благодаря!

# 636
  • Мнения: 0
Зори, дамата е чудна!
Аз имам един проблем. Изкарах си схемата на иконата от ПМ, обаче излиза много ситно. Как да я увелича!? Инсталирах ПДФ принтер, същата работа става. Колкото и да увеличавам процентите схемата си излиза ситна ... съсипия е, честно ... едва следя знаците ...  Sad
А мога ли да попитам, какъв е тоя ПДФ принтер и от къде мога да си го изтегля?

# 637
  • Мнения: 228
http://www.bullzip.com/products/pdf/info.php
От тук го дръпнах. В момента на изпринтването ти преобразува файловете в ПДФ формат. Удобен е много.  Peace

# 638
  • Мнения: 5
 Това  са последните ми картички.      ,,

# 639
  • Мнения: 0
http://www.bullzip.com/products/pdf/info.php
От тук го дръпнах. В момента на изпринтването ти преобразува файловете в ПДФ формат. Удобен е много.  Peace
Мерси много!

# 640
  • Мнения: 572
Аз не че шия много в последно време, но до понеделник се отдавам на релакс и игла няма да пипна. Заминаваме със съпружеското тяло за Рибарица, а вие творете, че като се върна да има на какво да се наслаждавам-  очаквам готови лалетата на didida  и пейзажа на krk_kr. Хубави почивни дни за вас и за нас.

# 641
  • Мнения: 265
Роси приятна почивка. Забавлявайте се Peace Как ти завиждам... Mr. Green Laughing  от доста време ние не сме ходилидн никъде  Confused
Liliq Vasileva много са ти хубави картичките Hug
zori_man ти кои густав климтчета Laughing  си избра?

# 642
  • Мнения: 13 539
Liliq Vasileva , много свежарски картички - вдъхват много настроение  Peace

# 643
  • Юпитер- Сатурн
  • Мнения: 536
Здравейте, поздравления за всички красоти които показвате. Аз търся схемата на този гоблен, която съм убедена че е някъде в къщи измежду хилядите схеми, които колекционирам и един прекрасен ден ще ушия, но не мога да я намеря. Обещала съм я на приятелка, която купува конци вече, а аз не мога да намеря схемата Embarassed



Много благодаря!
Да се допълня - ключа го имам.
Дръпни ги от тук http://parasolka.org/%D1%81%D1%85%D0%B5%D0%BC%D1%8B/dimensions-p … -and-delphiniums/ имаги в РМ и графика или от тук http://gallery.ru/watch?a=GV9-dRZC#feature=mainlist

Последна редакция: пт, 29 мар 2013, 09:55 от Азарея

# 644
  • Стара Загора
  • Мнения: 3
Роси приятна почивка. Забавлявайте се Peace Как ти завиждам... Mr. Green Laughing  от доста време ние не сме ходилидн никъде  Confused
Liliq Vasileva много са ти хубави картичките Hug
zori_man ти кои густав климтчета Laughing  си избра?

Ще започна с петте целувки, мъничките. Свалих си схема и на един голям, ама той е с ужасно много конци. Ще видя дали е на флашката и ще ти го покажа след малко, ако не е - довечера.
Този е http://zoriman.snimka.bg/daily/shemi.670927.30031832 - 61 цвята. Ако си купя всички конци, или почти всички, защото някои може и да ги имам - излиза, че е по-добре да открия  и купя комплектован.

Първо обаче да взема да направя няколко яйчица и по този повод да ви питам - гледам, гледам схемите на сладурите пилета, които качи ИнаТ, разпечатах ги даже. Чудя се обаче, като ги ушия на 14-ка няма ли да са много големи. Имам парчета неразграфена 22. Ако ги боцна на нея с гобленов бод, а? newsm78

Последна редакция: пт, 29 мар 2013, 12:09 от zori_man

Общи условия

Активация на акаунт