Отговори
# 30
  • By the sea
  • Мнения: 127
Среднощен запис от нас  bouquet Ама който си ляга в 8, става по туй време да яде CrazyИ в тая връзка, Дафи, все едно за нас говориш по отношение на режима Crazy А и за случката със свеки ooooh! Ето днеска баба ми така ме ядоса, дадох й да подържи малката докато седна да вечерям и по едно време фиксирам как й подава към устата, а тя наща вече ближе ли ближе крайчето на една франзела...И пак реплики как нищо не е станало, едно време...Какво ме успокояват тия глупости, чак запалих мотора, ама много, после с ММ се карахме цяла вечер, още ме боли главата от високопарни фрази Tired Confused
Днес излизахме из Бургас без бебе и толкова много еднакви колички не бях виждала, сигурно изброих поне 15 всякакви цветове...Бургас - градът на Адидаса и...Стокетата hahaha
Аз пак да вметна, че просо има и на ДМ Peace
Васе,трето зъбче, лелейй  Hug
Белверде, много сте хубави на снимките Heart Eyes Умрях от смях как го описваше мъжа ти Joy И при мен излизат пап 2 Whistling
Уфф, много ми се иска да си направим една фотосесия на/с бебораната, обаче хем искам в студио, хем летни външни, ми то няма угодия...Ай сега и при кого Crazy Вече имаме завидно количество диадеми, срамота да не видят няколко профи кадъра Crossing Arms
Много е сладка Емма, Тайра, как потропва с крачето  Laughing
Миши, при Софи, ехаа супер Party
Сами, браво на младежа за мерките Party
У нас мачове също не се гледат Peace Ми то с тия караници текста отиде на заден план... А по принцип е в изобилие напоследък Joy
Екзо, голяма си скица, ама ти го знаеш, нали hahaha Паднах с тия имена просто hahaha Шехи, Пишкодръп Joy Joy Joy
Имахме една роднина, баба Марулка Mr. Green А като бяхме малки по улицата минаваше една циганка - леля Дуда Joy
Оуууу, каква съм разсеяна ooooh! Последната ни урина е чистаааа, няма кьорава бактерия bowuu Но след 2 седмици пак контролна Confused
Фери, да питам ли сестрата на ММ къде са водили малкия на ехограф /за Враца става въпрос/? Hug
Блонди, големи премеждия при вас Hug Писанката защо се е опъпчила тъй? От храна ли Thinking
Биби, радвам се, че всичко е наред Hug

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 400
Записче от мен само,че не съм чела и старата тема последните има няма 10 страници Embarassed. lovekiss

# 32
  • Мнения: 2 052
Ехааа, много готино заглавие  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 41
би би замалко да почна да ти честитя, ама нъцки Simple Smile радвам се че си добре Simple Smile айде сега в Муки ми е надеждата за две чертички Simple Smile

Фери май кърмените бебенца по-трудно свикват с пюретата, но всички свикват няма страшно Simple Smile Радвам се за урината и ние ще я повтаряме, педи има съмнения за замърсена проба. Твоите ЛЛ и педита направо цяла мафия са си направили  Shocked ех тези врачански потайности  Wink

Марли аз поръчах от забебо, от моебебе не съм, жалко че са се отнесли така, не са прави. Ти с тези мачове ме разби, винаги съм си мислела че жена която разбира и се интересува от футбол е жената мечта за един мъж. Две мои близки са такива, а пък аз - не съвсем, да не кажа хич Simple Smile но иначе и аз съм ходила по мачове с ММ Simple Smile

май само аз не съм ви сънувала  #Crazy

Месечинке, кой от двата каскета взе - сивия или бежовия? аз му взех безов, но се точа и за сивия Simple Smile

Васето - луди жени има навсякъде, а такива със слаби нерви - бол Simple Smile аз вчера видях нещо отвратително гнусно - една баба тика количка на бебе под 6 месеца - беше си в коша за новородено и пуши цигара - наведе се към бебето да му се порадва почти му се навря в лицето и издиша дима... направо ми идеше да й открадна детето - ама простотията по хората ходи, не по гората....

миши това с балкона и аз го открих наскоро Simple Smile но действа само ако е заспал навън, прибрали сме се и той още спи - та само тогава го оставам на балкона да си доспи Simple Smile Браво за фотосесията, сега чакаме снимки Simple Smile
ММ сложи вето на идеята за фтосесия - гледа гледа снимките на калина ме снима и отсече компетентно - и ти можеш да го снимаш така имаш същия ако не и по-добър апарат и обектива който искаше - действай  Joy Joy Joy Joy и си викам на акъла хубаво, аз мога и зъболекарски стол да си намеря, ама ще ми даде ли да му извадя зъб хехехе Simple Smile стиснахме си ръцете на компромиса да отидем при мама на малена през пролетта лятото за снимки на открито Simple Smile пък да видим...

пейпър и аз се оцъклих посред нощите и то не защото малкият се събуди, а защото аз се събудих! в 4! а малкия спа до 7:30 .... дано да си сменя режима отново Simple Smile Честито за чистата урина Simple Smile ох тези баби за къде бързат има време и до франзелата ще стигнат децата, но мааалко по-нататък Simple Smile при мен, слава богу никой не се меси, само ме питат какво и как да го направят и оттам нататъка си действат, мнооого съм им благодарна за което  Laughing

нашата сага с етажната собственост продължавааа, насрочих събранието за следващия понеделник пък да видим дали ще има размисли и страсти или ще има бой и кървища Simple Smile сега са се хванали за гушата съседите кои си били отчитали водата на база и кои на водомер  ooooh!

айде изпих си кафето, посолих мерудия на всяко гърне, отивам да се погрижа за подредеността и чистотата у дома Simple Smile и пак начумерено времееее ей да минава този март и да идва пролетта че ще се караме!


# 34
  • Варна
  • Мнения: 25 257
Добро утро Simple Smile
Марли,
я кажи коя е онлайн играта, че ми стана интересно, да не е Хеттрик Laughing
Васето,
и моят син си беше открил пишката преди известно време, докато го къпехме я докопва и започва едно дърррррпане Joy
Биби,
добре те е подредил този АГ Laughing Да взема и аз да отида накрая, че и мен нещо ме боли коремът, пък не ми идва, преди 3 седмици скривахме текста, да взема да се тествам ли Crazy
Vg1,
един кариран синьо и бежово взех Simple Smile Исках бежовия, но нямаха размери.

# 35
  • Мнения: 27 524
Добро утро, банда  Hug

Бютка, мерси за темичката   bouquet

Месечинке, - за заглавието, супер е   bouquet Гледам октомврийките и те прихванали от нашия стил  Wink

При нас, на Северния полюс сега е -15°  ooooh! вратата към двора е замръзнала и не се отваря, кучето се прости със сутрешно пишкане  Laughing

Нощес Камелия изпи цели 110мл  Party

Екзо, аз работих няколко години в една стая с две колежки, едната се казваше Ягода, а другата Малина, само аз развалях плодовата идилия  Joy

Белверде, педофил  Joy как го измисли  Joy

Иглуб, и аз ще вадя слинга, като новородена нещо не се спогодихме, но сега ще тренирам други начини за връзване, хич не го разбирам, че в кенгуруто й е доста тясно отдавна  Rolling Eyes

ВГ, имам дружка Любов  Simple Smile Имах и съученик Елвис (няма да казвам фен на кого е майка му), изобщо откъм имена трудно мога да бъда изненадана - майка ми е Вихра, баща ми Наньо, а баба ми - Негритка  Joy  

Скрит текст:
А в общината съм имала посетител Хуйо Хуев  ooooh!

Лино, мерси, разрових се вчера в нета, Камомила да, лайка, ще го давам, като е в криза, че не се трае  Whistling Обаче тая хомеопатия - взе ми се акъла, то ти трябват 17 висши за нея - то СН, то потенции, разтворени, неразтворени, класически, нам си кви, пък гранулките не се пипали с пръсти, пък било все едно една ли ще се дава или 80, пълен хаос Crazy

Марли, не бих пила желязо, да ти кажа... консултирай се с доктор, ако решиш, или поне с Хедра  Hug

Васето, имам крем с невен, даже два, и все забравям да сложа, от вчера се каня, мерси пак, че ме подсети  Hug

Миши, за аяслите и аз съм против, абсолютно. За градините - малко смесено ми е мнението. По принцип - за. Криско го пусках плавно - в първа група тръгна последните 3 месеца от 9 до 12, да свикне. Има деца обаче, които никога не свикват и не харесват градината (че и училището) и аз бях такова  Embarassed изобщо тези институции са ми доста омразни  Tired така че когато детето истински страда, ако има възможност, е добре да не се пуска и на градина.  Rolling Eyes

Пейпър, радвам се, че урината е чиста  Hug Камелия само на дупето, от зъбките явно, че е съчетано с неядене и течаш на моменти нос, рев, мрън и подобни  Crazy

ВГ, това забебо както го напишето, все го прочитам заебо и се връщам да видя какво пустосвате  hahaha

# 36
  • By the sea
  • Мнения: 127
Добро утро! Simple Smile
Добро утро, банда  Hug


ВГ, имам дружка Любов  Simple Smile Имах и съученик Елвис (няма да казвам фен на кого е майка му), изобщо откъм имена трудно мога да бъда изненадана - майка ми е Вихра, баща ми Наньо, а баба ми - Негритка  Joy 

Скрит текст:
А в общината съм имала посетител Хуйо Хуев  ooooh!


Joy rotfImao rotfImbo Браво на Ками, че си е пийнала млякото, детето  Flutter Зъби, ясно, уххх, да излизат вече Confused Hug
Вг, това все едно ММ го е казал, за фотосесията Joy То и при нас фотоапарати и обективи бол, ама ай ся да отворя студио ли? Crazy Има си тънкости в занаята, после дообработки и т.н. Плюс това такива красиви и подредени декори няма отде да намеря Crazy А това с бабата в парка, уууужас #Cussing out
За цикъла...Абе на мен тоя месец ми пропусна, предния дойде за сефте на 31-ви, ама сега като нямаше 31-ви, няма и цикъл  Mr. Green Нормално ли е това? Rolling Eyes Да идва вече, че много зла съм станала Close
Хубав ден на всички, ще бягам да се приготвям за бургаска срещичка yesyes  Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 482
Скрит текст:
А в общината съм имала посетител Хуйо Хуев  ooooh!
Е стига де! Joy Joy Joy

# 38
  • Мнения: 6 717
 Joy
Ще ме уморите тази сутрин с тия имена Joy ама Блонди обра точките с тоя Ху.о Х.ев Joy
Блонди малко късно се включвам ама снощи не можах.Разтвори й гранулките във малко водичка и с шишенце за водичка й го дай.Ако хомеопата не е казал друго, щото нашия иска по друг начин да ги разтваряме. Не е хаос хомеопатията, пък и това трябва да го знае лекаря, ти само даваш каквото ти изпишат.Камомилата я давах на Ивайлка за коликите и минаха много леко.Мажи и с гелчето Grinning Как е Ками днес Grinning, по-спокойна ли е ?

Фери, под очичките пъпките избледняват ама ги има, там няма как да ги лигави постоянно.Под устичката обаче като спрях Тридерма избиха с пълна сила, уж са от слюнката, която била богата на ензими и дразнила кожата.Ще видим Tired

И аз се стягам за срещата  Crazy

# 39
  • Мнения: X
Ох, с тия именаааа  hahaha hahaha
Аз знам една Ташонка  Mr. Green
Блонди, и аз вче чета това забебо по същия начин  Joy Joy
Биби, добре, че ти се е разминало  Joy
ВГ1..ела да поснимаш Анди малко  Mr. Green
И мен ми се струва, че кърмените деца по-трудно ще се откажат от цицката за сметка на млякото  Flutter
Пейпър, дано да дойде скоро  Hug
Миши, имам цели две тераси, ама количката не минава и трябва всеки път да свалям гумите и да ги слагам..как ли не  Stop
Много сладка Емма, както винаги  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 20
Добро утро,

вчера бяхме по разходи и ето на тя свършила предната тема.
Да се запиша набързо в нова и после ще се включа подробно, че сега пиша с една ръка, а с другата се гушкаме с малчо  Crazy
Днес имам и да чистя, готвя ....гадост, ама само мен чака тази работа  Close

До после  Laughing

# 41
  • Мнения: 7
Добро утро.. записче .. радвам се че си връщате чувството а хумор и умората избива  в смях ...  Връщам се да чета.

Четата за днешната среща е подготвена,нали! Ще пиша отсъствия  Wink

# 42
  • Варна
  • Мнения: 25 257
Блонди,
леле, как -15, замръзнах само като си го представих Crazy Тук е 8, обаче е облачно и след разгевезяващото слънце последните дни ми се струва студ Whistling Браво на Камито, дано е минал кофтият период.
И Бобчо спря да се буди през половин час през нощта, сега се буди 2-3 пъти максимум Mr. Green
Нашата количка също не минава през балконската врата  - трябва да я сгъвам, за да мине, пък нещо заяжда.
Пейпърче,
хах, голям майтап би било да ти идва само на 31-во число Joy Дано да дойде скоро (ако чакаш де).
За имената - имах приятелка, която следваше в УАСГ. Тя имаше колега Куршумов, който се явявал на изпит при доцент  Пушкаров. А преди няколко години в Клюкарника имаше тема за смешни имена, там някой беше разказвал как ходил в чужбина (някъде в Африка май) и се запознал с Ако или нещо такова. КАк да е преглътнал името, докато Ако не го запознал с приятелката си Кенза Joy

# 43
  • Мнения: 82
Само гол запис от мен, че Никол е болна с Т и се опитвам да ги разделям с Маги...едната на единия етаж-другата на другия и аз само тичам по стълбите и мия ръце;(((( сега я ровя за пъпки, че може да е Варицела, че е била в контакт... ooooh!за Никол искам да е шарка, но по възможност Маги да прескочи  Praynig
БЮТ-  bouquet за темичката

# 44
  • Мнения: 10 900
Чочко е с температура. Нощес беше 38, сега е 37.3/45. Надявам се да е от зъбите. Ако е от тях, нормално ли е да е малко по-спокоен от обикновено? Покашля от време на време. Ужас, ще гледам да стигна до лекар днес.

Аз съм с мей тай. Редувахме се с таткото при носенето, че иначе нямаше да издържа аз. Но маймунката държи  да спи в мен  Crazy
Скрит текст:
Vg1, аз съм свикнала вече с носенето, но и на тренировките гледам да наблягам на гърба и кръста.
упражнения за кръста
и за гръб

Общи условия

Активация на акаунт