Отговори
# 45
  • Мнения: 27
Добро утро! Запис

Бюти благодаря за темата Hug, а на Месечинка за заглавието.

Браво на Камито, че  е пропила млекце.
 Да минават пъпките при Тайра, Блонди и Кашпи
Иглуб, дано не е нещо сериозно, а да е от зъбките Hug

Сами , браво на голямото Сами Simple Smile
Честити нови зъбчета на бебоците и честити месечинки!

# 46
  • Мнения: 41
да питам какво да въвеждам сега като зеленчук? До момента съм въвела: оризова каша, пащърнак (има алергия), картоф, морков, тиква, ябълка, тиквичка. Сега не знам какво ново да му дам - броколи, карфиол, спанак, чушки или да карам на познатите зеленчуци и да му давам плодове - круша, банан, сливи, боровинки, манго? С плодовете сме доста назад с мат'риала...  Rolling Eyes

тринити Sad да се оправи бързо малката бонбонка...

иглуб много готин сайт, и упражненията не изглеждат трудни ще ги пробвам Simple Smile

# 47
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Vg1,
аз съм въвела горе-долу същите неща без моркова, а вместо ябълка круша. Мисля следващите ми плодове да са ябълка и слива - ще ги въведа сега с ориза и просото, а след тях броколи, морков и евентуално чушка Confused
иглуб,
може да е някое вирусче Confused Т от зъби според мен няма, има паднал имунитет и оттам податливост на настинки. Идете на док да го види за всеки случай Hug

# 48
  • Мнения: 76
Записвам се с отчет от вчера Simple Smile
Ходихме на консултация тежим 7,700 и сме 70 см. дълги  Laughing гърлото му е вече чисто и не се чува шум от никъде Simple Smile за сметка на това аз съм болна Sad
Моето дете е станало мнооого лошо, не ще да спи по цял ден само на цица заспива и иска да стои на нея само мрънка и гледа какви бели да сътвори иска на ръце, щипе, драска, скубе и прави мостове назад като не му се угоди.

# 49
  • Мнения: 541
Ако аз пия желязо на таблетки, дали и той ще получава някакво количество с кърмата? Някой запознат ли е?
Не преминава  Peace Бях питала Хедра за този вариант на вдигане на желязо.
Софи не се кахъри за яденето  Hug И Алекса не яде, но има време. Аз в зеленчуковите пюрета слагам банан, само така хапва 4-5 лъжички  Crazy
Аз ви се чудя какви нерви хабите за това ядене/неядене.Кой какво въвел, ама графика на захранването се развалил.Спокойно, мацки, всичко ще проядът, има време.Ако за тези неща чупите нерви, после, когато влязат в бебешкия пубертет какво ще правите? Когато на всичко се казва "Не!" и "Няма"  Mr. Green Или когато легне на земята на средата на центъра, защото искала 2 неща да й купя, не само 1. Или защото иска хем да я нося, хем да й държа слънчото. Е, не ме разбра, продължи да се тръшка, но когато метнах слънчото в кофата разбра, че няма бъзици при мен  Twisted Evil Ееех, сладките 2 години  Crazy Това да си създадеш собствено Аз не е лесно  Mr. Green
Искам да ви питам за ехографа. Нашия педи ми даде направление, изчаках малко да разбере къде, аджаба трябва да ходя, и се оказа, че в село Русе нямаме такъв специалист  ooooh! Crazy Да съм мятала направлението в кофата  newsm78
bi_bi бързо да ги пребориш тези гадове, че съм вила в тази ситуация  Sick
Скрит текст:
А в общината съм имала посетител Хуйо Хуев  ooooh!
Joy Crazy
Много хубаво, че е започнала Ками да яде мляко, дано не ги прави скоро тезо гладни стачки  Crazy А стихчето е уникум  Joy
Пейпърче, нормално е МЦ да не е редовен в началото  Hug
За връзката захранване/кърмене, мисля че е индивидуално, каката също беше изключително кърмено бебе, но ядеше, овне, овне, но си хапваше, а това лъвче  Crazy
иглуб сигурно от Т е по-спокоен, дано педи ви успокои, че е от зъби  Confused Hug
Аз ям пред Алекса без срам и жал, защото съм чела, че трябва да ни наблюдават, докато ядем, за да се учат, хубаво е да го има този навик всички на масата
Мрежичка за плодове от къде вземате? Има ли в Хиполенд?
dioni Алекса яде само картоф, тиква, ябълка, банан и от 2 дни круша.Въвеждай си по-неалергизиращи храни спокойно, но внимателно, давай по няколко дни и имай предвид, че някои правят реакция със закъснение  Peace Аз и жълтък ще започна да давам, дано няма проблем и дано Мустаков не ме  #2gunfire на прегледа  Tired

# 50
  • Мнения: 27 524
да питам какво да въвеждам сега като зеленчук? До момента съм въвела: оризова каша, пащърнак (има алергия), картоф, морков, тиква, ябълка, тиквичка. Сега не знам какво ново да му дам - броколи, карфиол, спанак, чушки или да карам на познатите зеленчуци и да му давам плодове - круша, банан, сливи, боровинки, манго?

Спанак и карфиол бих отложила до 10-ти месец някъде. Броколите също е добре да поизчакат или ако държиш на тях, да е по съвсем мъничко към друг зеленчук.
Аз съм за зелен фасул, може и батат да вземеш.
От плодовете - за боровинки е рано, със сливата си имам едно наум, на Криско се завърнаха коликите с пълна сила. Въвела съм праскова и манго (пюре), крушата и банан са си ок  Simple Smile
Редувай, нов зеленчук, после плод и така  Hug

# 51
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Блонди,
прасковата кога я въведе? Много ми се искаше тя да е следващия плод (на пюре де), понеже искам да е разхлабващ, но все чета, че е рано и се двоумя. На всичко отгоре като съм купувала хипски плодови хич не съм чела етикетите - освен, че са наблъскани с ориз, който вече въведох и не ми е чак такъв кахър снощи прочетох етикета на прасковата и се облещих - че тя половината е ябълков сок Shocked Щях да въведа 2 в 1 Twisted Evil Сега ще търся чиста праскова, май на Слънчо има, също има и круша+праскова. На Гербер си харесах ябълка+круша и някакви сушени сливи. Ще им се... и на хипските пюрета, иде ми аз да ги подхвана, така се ядосах. Ама който не чете така е - сЪрпрайЗ Mr. Green Излиза, че слънчовци-млънчовци са по-чисти от "марковия" Хипп.
Имам на Сънвал едно круша+манго, дали да не дам него?
Този зелен фасул много ми се щеше да го въведа, но на Балев нямаше миналата седмица, а не знам къде другаде да търся Confused

# 52
  • Мнения: 76
Ани в Доналд дък има мрежички за плодове Wink

# 53
  • Мнения: 0
Здравейте! Запис на четвърта страница.
Бюти, мерси за темичката. Месечинка, ама и ти си имала скрити заложби на поет   bouquet

Блонди, какво направи това време при вас! И в пресата чета, че там е страшна работа. А аз в я бях отписала зимата. Браво на Камито, че е пила мляко. А пъпчиците може да са от зъби и скоро да минат.

Миши, супер за снимките. После да покажеш, за да видим какъв майстор е Софи.

Сами, браво на Самуил - голямо момче.

За смешните имена - сега кандидатът за държавен глава на Венецуела се казва Мадуро  Laughing .

Честито нови зъбчета!

Всички болни да оздравяват!

Да Ви се похваля - с два дни закъснение си получих подаръка за рождения ден - Nokia Lumia 900 и вчера даже Ви прочетох през телефона.  Laughing . Бях решила, че ще мина без подарък, а вчера ММ ме изненада. Цяла седмица тичал напред-назад докато му го доставят, защото аз точно този телефон си бях харесала.

Ставам, че отиваме да нападаме пюрето feeding

# 54
  • До морето
  • Мнения: 7 042
Ох, ние каква нощ изкарахме не е истина  Sad Към 4 се събуди да яде и като почнда се напъва, точно както каза Муки "до лилаво", напъва се и плаче милото и протяга ръчички да го гушна. Взимам го в мене, той веднага търси да суче, почне да суче, айде пак почва да се свива  Sad Накрая с 300 зора се изака - пак една топка, колкото юмрук  Shocked Вчера на обяд яде тиква+картоф, а следобяд каша+ половин бурканче ябълково пюре. Май, май е от ябълката и сега ще я спирам, ама то мога ли само круша да давам?

Биби, мерси, че се сети- развълнува се много, да! Поплакала си е, обади ми се подсмърчаща  Simple Smile Аз и го пратих с цветя и куриер до работата, защото тя работи тук, а живеят в Провадия и нямаше как да го пратя до тях. Та,  показала съм се пред колежките  Grinning и вече съм любимата снаха  Laughing Ти, викаш, за една бройка, да почнеш пак фолиевата, а?

Иглу6, Тринити, да оздравяват дечицата  Praynig

Пепърче, много се радвам, че урината ви е чиста  Wink А за Стокетата, може да поспорим - и във Варна всяка втора е със Стоке  Laughing

ВТД, честит ти подарък, със здраве да си го ползваш!

ВГ1
,
Скрит текст:
не, не си разбрала точно. Като бях на 19 ми откриха ракови клетки по време на един профилактичен преглед и около 2 години ги лекувах  Confused Слава Богу се оправих, даже и Самито си имам, но продължавам да се следя редовно, защото не е шега работа!
Затова няма да се уморя да повтарям, че цитонамазката може да спаси живот и трябва да се прави редовно!!!!

# 55
  • София
  • Мнения: 35
Привет мацки  Hug
Пъпките на Емма изчезнаха до една,НО излезна една единствена нова на коремчето.Дали е алергия към храна или нещо я хапе  newsm78 Ако е алергия просто не ми идва наум от какво може да е  Tired Ще изчакам да видя като се събуди дали още я има пъпката.
Блонди радвам се,че малката си хапна млякото  Hug
Болничките да оздравяват по-бързо.
Да ви почерпя по случай рождения ден на зълва ми  Hug Днес става на 28 години.
Скрит текст:

# 56
  • Варна
  • Мнения: 25 236
СамиМами,
окончателно ме отказа от ябълката. Бобо досега не се е запичал, случвало се е да не ака 3 дни, но накрая си излиза пастообразно. Сега този ориз и без това е затягащ, ябълката съвсем може да оплеска нещата. Ще давам праскова явно, само да намеря чиста.
Тайра,
единични пъпки не ми звучат като алергия Confused ЧРД на зълва ти Simple Smile

# 57
  • Мнения: 27 524
Вчера на обяд яде тиква+картоф, а следобяд каша+ половин бурканче ябълково пюре.

Сами, картофът запича, а тиквата се оказа, че не действа разхлабващо. Според мен проблемът е от картофа и от кашата съчетани. Мен круша никога не ме е разхлабвала  Wink

# 58
  • До морето
  • Мнения: 7 042
Вчера на обяд яде тиква+картоф, а следобяд каша+ половин бурканче ябълково пюре.

Сами, картофът запича, а тиквата се оказа, че не действа разхлабващо. Според мен проблемът е от картофа и от кашата съчетани. Мен круша никога не ме е разхлабвала  Wink


Блонди, Самуил тиквата и картофа досега не са го запичали, той предимно това яде  Laughing А преди 10 дни когато се запече за първи път тъкмо бях въвела ябълката. От тогава не бях давала и вчера като дадох, пак същата работа. Почти съм сигурна, че е от нея.

Месечинке, не е задължително и при вас да действа така, виж, че няма единодушно мнение за нещо  Simple Smile

# 59
  • Мнения: 28
Здравейте, момичета  Hug
Бюти и Месечинке, супер темичка сте спретнали   bouquet
Блонди, това стихче за колко време го измисли Simple Smile Дано скоро се оправи Камито, както и времето и при вас.
По повод имената, хм, аз пък да кажа, че малкият е кръстен на мъжа ми, знаете аз как се казвам, та познайте колко сме именниците на Коледа.
Марли, аз знам, че желязото в кърмата не се влияе от това какво ядем (пием).  Според книжката "Азбука на кърменето" - "Нито един вид мляко - нито животинското, нито човешкото, не съдържа много желязо."
Васето, и ние си дърпаме пишката, когато му се отдаде възможност. Не знам как не го боли  Crazy
Би би, почти ти честитих Simple Smile
PaperMonster, много се радвам за чистата ви урина. Дано и следващата да е такава!
Vg1, и аз съм въвела горе долу тези храни. Аз въведох и броколите. Въобще не ги прие, да не говорим, че пюрето на Хип с броколи мирише  Sick Днес му смесих малко броколи с моркови и си изяде всичко.
VikTanDeya, честит ти телефон. Само добри новини да получаваш (четеш) през него  Peace
Тук пекна слънчице, май ще се пробваме за разходка. Хубав ден на всички  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт