Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 49 ~

  • 29 977
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 16 938
Какъв убавец само поствате страшен е.

# 61
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 515
    Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 62
  • Мнения: 6 105
Баръш Йоз: Целунете се отвътре(истински, от сърце), така сякаш, че ядете.  
Чаги: Не става батко.
Баръш Йоз: Ще стане, хайде ще стане, малко усилие.
Целуват се  
Човек от снимачния екип: Спряхме.
Чаги: Стана ли батко?
Баръш Йоз: Стана, стана, но чак толкова не казах..Направо се изядохте един друг

 Mr. Green


# 63
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
   Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Тази снимка е от РД на Чаги миналата година.
Оххххх, Ванина, мерси, че ми припомни инфото от сета.

# 64
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 515
      

# 65
  • Мнения: 0
Турция като страна не я познавам толкова добре но за Истанбул мога много да говоря от 92 г. търгувам с една фабрика в Истанбул правят ми чанти по поръчка и много често съм там градът го познавам все едно съм в родния си град . В частта където се намира Капъла черши виждаш старата история на Турция ,но в Азиятската части там където е един от най големите молове в Турция Истиние парк все едно се намираш в центъра на Европа особенно в Азиятската част там е толкова красиво с такива великолепни къщи по крайбрежието яхти и т.н все едно се намираш в Монако и хората и разберанията им са толко либерални. Анадола и там надолу вече е друга работа поне така сами разказвали мойте приятелил но уважението към религията го имат и млади и стари.

# 66
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 515
Скрит текст:
   Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Тази снимка е от РД на Чаги миналата година.
Оххххх, Ванина, мерси, че ми припомни инфото от сета.
  изядоха се не ми ,чак въздуха си спряха Joy Joy Joy

# 67
  • Мнения: 6 105
Наде  Hug И на мен ми стана приятно като го намерих  Laughing

Малко прекалиха,ама явно са били гладни  Grinning

# 68
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 515
     Cry Cry Cry             

# 69
  • Мнения: 149
Ми защо, който почне да превежда нещо не пуска ЛС на Рени да го добавя на 1стр., за да се знае кой какво прави. Айде моля ви се стегнете се малко серии останаха няма да се давате на финала!!!

# 70
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 515
        

# 71
  • Мнения: 12
Момичета,НадуФка,имам огромна молба,кажете ми къде да открия превод на серийте 28-40със субт.Видях ,че има преведена 29,30,а 28 къде  е?Малко съм объркана,къде и как да ги открия?Надуфка,можеш ли ако си ги превела да ги сложиш,където са другите преведени серии?И защо този 53 епизод е до 24.03?Имам възможност само събота или неделя да гледам.Само че как да изгледам 53 епизод,а аз съм стигнала едва до 27,пък и него не го виждам.Извинявайте,ако съм много нахална,но не се ориентирам.Сигурно е от възрастта ми Grinning

# 72
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 515
Ми защо, който почне да превежда нещо не пуска ЛС на Рени да го добавя на 1стр., за да се знае кой какво прави. Айде моля ви се стегнете се малко серии останаха няма да се давате на финала!!!
  напълно подкрепям това,да се стегнем за да може да става по бързо и да му се насладим Hug

# 73
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 515
Момичета,НадуФка,имам огромна молба,кажете ми къде да открия превод на серийте 28-40със субт.Видях ,че има преведена 29,30,а 28 къде  е?Малко съм объркана,къде и как да ги открия?Надуфка,можеш ли ако си ги превела да ги сложиш,където са другите преведени серии?И защо този 53 епизод е до 24.03?Имам възможност само събота или неделя да гледам.Само че как да изгледам 53 епизод,а аз съм стигнала едва до 27,пък и него не го виждам.Извинявайте,ако съм много нахална,но не се ориентирам.Сигурно е от възрастта ми Grinning
   каквото има на 1ва страница това е преведено друго няма,в момента се организираме за да ги направим и останалите Simple Smile

# 74
  • Мнения: 21 201
Забравих да Ви кажа, че тази къща пред, която са се снимали майката на Чаги със сестра си и племеничката й, казват, че е новия дом на семейството на Чаги или е неговата собствена къща.



https://www.facebook.com/photo.php?v=151364545028642&set=vb. … ype=3&theater

Общи условия

Активация на акаунт