Тренировки в домашния условия: Тема 30

  • 27 022
  • 734
  •   2
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 776
Merida, хехе да, това е големия проблем, единствения начин да издържам е като гледам филми на компа  Hug

# 721
  • Мнения: 6
Fantasy, аз ходя на тай-бо два пъти седмично, но видях, че Били Бланкс има и други видове упражнения. При вас ефективни ли са?

Кажи какво ти е храненето Simple Smile Simple Smile Simple Smile Simple SmileТова е най-важното.

# 722
  • Мнения: 0
Ами сутрин винаги си правя закуска, обикновено филийки с кашкавал или масло, след това някакъв плод, наобяд обядвам нещо готвено, гледам да не използвам полуготови продукти, следобед може нещо леко, ако не издържа до вечеря, и вечерята е не по-късно от 6-6 и 30 - или салата, или мляко с мюсли, или някоя супа. Плодове ям много. Шоколад хапвах до миналата седмица доста, ако не е шоколад - тортичка. Понеже уча и ми е много натоварено, изпитвам нужда от него. Сега го спрях, да видим.. И вода ми се ще да пия повече, сега пия по литър и нещо на ден, знам, че е малко.

# 723
  • Мнения: 6
Ами сутрин винаги си правя закуска, обикновено филийки с кашкавал или масло, след това някакъв плод, наобяд обядвам нещо готвено, гледам да не използвам полуготови продукти, следобед може нещо леко, ако не издържа до вечеря, и вечерята е не по-късно от 6-6 и 30 - или салата, или мляко с мюсли, или някоя супа. Плодове ям много. Шоколад хапвах до миналата седмица доста, ако не е шоколад - тортичка. Понеже уча и ми е много натоварено, изпитвам нужда от него. Сега го спрях, да видим.. И вода ми се ще да пия повече, сега пия по литър и нещо на ден, знам, че е малко.

Пробвай да ограничиш плодовете,както и хляба . Каквото и да махнеш/изрежеш от режима,ще имаш резултат,защото ще "изненадаш" тялото си. Вечеряй,когато ти е удобно,дори и в 23 часа,но ,по възможност нека да са по-белтъчни храни.
Мюслите са кофти,по-добре ги замени с овесени ядки .Сурови ядки също си хапвай,като междинни /не повече от шепа/
Тренирай на гладно,ако не ти прилошава. Пробвай ХИйт за сутрешна тренировка ,Табата.
Махни олиото,наблегни на масло,зехтин,яйца,меса,млека /аз,защото съм на НВ  Laughing и ти гарантирам,че дава резултат /
Тренирането е супер-зареждащо,но ,ако не се храниш ,както трябва,усилията ти отиват на вятъра.

# 724
  • Мнения: 0
Как в 23 часа  newsm09, аз ако знаех, че може.. Все съм гледала да вечерям рано, пък като заспивам, стомахът стърже  Laughing Много ти благодаря, ще видим какво ще се получи  Hug

# 725
  • Мнения: 6
Как в 23 часа  newsm09, аз ако знаех, че може.. Все съм гледала да вечерям рано, пък като заспивам, стомахът стърже  Laughing Много ти благодаря, ще видим какво ще се получи  Hug

Е,защо да не може Simple Smile Simple SmileАз допреди малко си хапвах...Не се поставай в такива часови ограничения.Всъщност,важно е какво вечеряш...

# 726
  • Мнения: 5 405
Как в 23 часа  newsm09, аз ако знаех, че може.. Все съм гледала да вечерям рано, пък като заспивам, стомахът стърже  Laughing Много ти благодаря, ще видим какво ще се получи  Hug

Е,защо да не може Simple Smile Simple SmileАз допреди малко си хапвах...Не се поставай в такива часови ограничения.Всъщност,важно е какво вечеряш...
И аз си хапнах, хич не простих на Зоновите си вкусотийки!  Laughing

# 727
  • Мнения: 0
А би ли ми дала идеи за белтъчни храни, или такива, които мога да ям вечер?

# 728
  • Мнения: 5 405
Можеш да си хапваш чисто месце, без мазнини; яйца, прясно, кисело мляко, сирене, извара... храна да искаш  Laughing Ако можеш да намериш и истински такива, какво по-хубаво от това! В смисъл да са домашно произведени Simple Smile
Зеленчуци всякакви.. на салата, задушени, варени. Simple Smile

# 729
  • Мнения: 0
Ох колко ме зарадвахте  Hug Аз с това старание да вечерям рано се бях лишила от удоволствието да си хапвам я пред компютъра, я между другото  Laughing

# 730
  • Мнения: 8 163
Ани, наистина не е разумно да лягаш гладна. Едно, че сънят ти е неспокоен и второ, че се събуждаш озверяла от глад.

Както ти е казала Мери, всякакви източници на чисти белтъчини в комбинация с фибри (примерно печени пилешки гърди с 1-2 стръка сурова целина) или чаша протеинов шейк (чаша мляко, 2 с.л. протеинов прах, шепа спанак - в блендера) ще ти дадат само полезни вещества, които са със супер нисък гликемичен индекс.

***

За днес до момента не мога да отчета нищичко, освен седяне в конференция и правилно хранене. За закуска имах кефир с боровинки, за обяд - риба (sea bass) с аспержи и салата от киноа, ечемик и тиквички. Дано успея да се прибера преди 20:30, за да сложа децата да спят и да имам време за един Джо Дилън поне... Ох, липсват ми обедните тренировки!

# 731
  • Мнения: 5 405
Ако ви кажа, че съм будна от 5 и половина... няма да ми повярвате  Laughing И такава нова тема съм започнала да ви глася, че стана 7  ooooh!
Купих си магнезий, ама нъцки. За сега нищо. Онзи ден легнах в 2, не знам кога заспах, но станах в 8 и половина  Shocked Сега легнах към 12, станах в 5... почвам да се плаша  Confused

Сега се разрових назад и видях, че Фея ми е препоръчала да пия мелатонин... днес ще попитам в аптеката. Помня, че някой ми поръча нещо, ама не помнех кой и какво  Laughing Аз още не съм запомнила кой кой е, какво тренира и т.н. Прекалено сте много. Не знам вие как се ориентирате  Crazy

Едит: Прозявам се като олигофрен и като легна - НИЩО! Едно голямо нищо. Никъв сън  ooooh!
Отивам да си направя чай от лайка и да пробвам да спя.. макар че стана време за ставане  Joy

Една приятелка ми каза да се измарям повече през деня, че вечер да ми се доспи, да съм изморена и да заспя лесно... С по две тренировки съм на ден. Де я тая умора, не знам. Няма я, не съществува  Laughing

# 732
  • Мнения: 3 342
Мери, а дали не прекаляваш именно с тренировките - аз съм имала проблеми със съня, именно когато съм била твърде изморена.
Да не говорим за психическото напрежение... първо ми се отразява точно на съня. Помисли си какви промени е имало в ежедневието ти в периода, преди да започнат проблемите със съня ти.
Ако има такива, просто си запиши на едно листче всичко - колкото и маловажно да ти се струва и помисли кое може да има връзка. Говоря за период дори месец-два преди това до момента, в който проблемите са започнали.

Желая ти този проблем съвсем скоро да отшуми Hug

# 733
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
Merida, миналата година и аз докато правех БР, не отбелязвай кой знае какви намаления на кг и см. Но пък се стегнах и оформих.  Wink А като я спрях - свалих два кг за десет дена!  ooooh! Не знам защо така се получи...Сега съм почти към края на първия месец, броя калории и съм свалила един кг и един см на бедра. Но пък се постегнах и там където преди се подрусваше, вече не се!!!  Mr. Green Имам още мазнинки да чистя, но последните знам, че са най-трудни...

# 734
  • Мнения: 5 405
Ами Тони... като се замисля и друг път в продължение на доста време съм тренирала двуразово и съм нямала такива проблеми.
Днес така или иначе ми е почивка, няма да тренирам, макар че по програма мога да направя нискоинтензивно кардио, но и него ще го  прескоча. Ще почивам по два пъти в седмицата, пък да видим.

Хайде скачайте в НОВА ТЕМА  Hug

Общи условия

Активация на акаунт