ВАКСИНИ - дискусия САМО за вредата от тях - тема 29

  • 36 361
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 245
Стелт, мисля че си несправедлива в последните си постове. Александър не ти е враг. По конкретните ти доводи няма да коментирам, защото за мен са абсурдни и не ми се и започва да обсъждам. Само коментирам маниера ти, който е необясним за мен в тази ситуация. С тоя агресивен хъс към съмишлениците ти не знам как мислиш, че допринасяш.

# 736
  • Мнения: 4 753
Не се и натискам да допринасям...  Flutter  Пукната стотинка не давам за преводи, а маниера ми е такъв не от днес...  Laughing  Всеки има право на лично мнение... Моето не се харесва на всички, но и не е нужно... Както и на други мнението не се харесва на всички (в конкретната ситуация на мен) и си го казват понякога...  Laughing  Ето, ти също си го каза, не ти харесва какво пиша...  Laughing  Сега се върни и прочети собствените си съвети малко по-рано...  Flutter  Ей такива неща...  Laughing


За разнообразие пускам    НОВАТА ТЕМА     Laughing

# 737
  • Мнения: 245
Това, че не си такава от днес не е хвалба. Който не допринася е паразит, и това и добре знаеш, но сега нали трябва да ми се сецнеш нещо и това измисли Laughing Нямам против мненията ти по темата, а агресията която влагаш към съюзници и разушителната енергия в това.

Мерси за новата тема.

# 738
  • Мнения: 4 753
Не се сецам, паразит съм щом казваш...  Laughing  Какво пък...  Laughing  А темата е отворена за всички, които са против задължителните ваксини, макар и паразити или хора с (почти) медицинско образование...   Flutter    Не е нужно да правиш преводи или да помагаш... Достатъчно е да уважаваш свободният избор на всеки родител (човек) да не ваксинира детето си или себе си...  Peace  А аз правя само това, което ми доставя удоволствие и в никакъв случай не претендирам да съм алтруист или да се мъча нещо за благото на някой си или да се пъна да "отварям" очите на всичко, което мърда...  Peace

# 739
  • Мнения: 2 660
Мога ли да откажа ваксинациите, които се правят веднага след раждане? Трябва ли да се опасявам, че ще го ваксинират въпреки несъгласието ми и без мое знание?

Общи условия

Активация на акаунт