Лидл ::25::

  • 59 937
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 813
Звънче   bouquet 
И аз ще взема от Персила другата седмица.
Виж Рекс не съм пробвала, все си мисля че препарати от тоя род не перат добре, но пък не пречи да опитам.

# 16
  • Мнения: 2 169
Звънче, прекрасно оформена първа страница,както винаги ! Благодаря !  bouquet
Плешката е хубава,купих и айсберг/1.29/ и най-накрая мляко в бутилка !

# 17
  • София
  • Мнения: 2 811
Аз шетам вкъщи, но мъжа ми отиде да пазарува и ще се отчета по-късно. Заплюла съм си някои неща от топ марките, които са от понеделник, но не знам по кое време ще се добера до магазина и не знам дали ще успея да се докопам до нещо.

# 18
  • Мнения: 4 864
И аз идвам, че съм изпуснала темата Simple Smile В понеделник ще видя коя Топ Марка ще ме впечатли Simple Smile Мисля да взема от безжичният звънец. Някой купувал ли си го е?

# 19
  • Варна
  • Мнения: 320
връщам се от лидл, купих кайма стара планина /уж/ на 3.33. имаше два вида - едната ей тъй изпльоскана в тарелката, и надпис стара планина, другата на "спагети", както е излязла от машината, без надпис СП. и двете производство Ловеч, 60/40, по 500гр., каква беше разликата, не разбрах. в смисъл защо едната по стандарт, пък другата не, от един и същи производител, намалена уж еднакво, а на каса цените бяха 3.33/3.39...шантава работа, ама не ми се разпитваше и занимаваше
взех за пръв път и от това мляко в бутилките, дано ми хареса. и айсберг, и кашкавал, и памперси, и ...пак 60 лева сметка Rolling Eyes ама ми свършиха талоните от Шел, пак ще ходя да зареждам, 5 лева отстъпка кой ти ги дава Mr. Green

п.п. за пръв път нищо да не ми хареса от брошурата Shocked другата седмица май няма да ходя

# 20
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
..... в Лидъл намалиха ли зелената салатка или още е 1 лев
Ох, още ме е страх да ги купувам тия зелени салати.... На пазара са по 0.80 лв. и изглеждат много свежи - сигурно заради разни "подхранвания" на почвата....  Sad

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 603
И аз идвам, че съм изпуснала темата Simple Smile В понеделник ще видя коя Топ Марка ще ме впечатли Simple Smile Мисля да взема от безжичният звънец. Някой купувал ли си го е?

Това съм планирала да купя другата седмица, дано се окаже добра покупка. Мъжът ми твърди, че подобни звънци има навсякъде, че и цената е 13-15 лв  Simple Smile Ама да не ми чупел хатъра, да съм го вземела от там  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 6 935
Защо на някои стоки от "Топ Марка" не е написано до коя дата важи промоцията? Това означава ли, че тя е само за 18.03. ?
Аз съм доволна и от течния Рекс и от капсулите Персил за бяло пране. Сега ще си ги купя изгодно (дано да не свършат, докато се набутам да отида).

# 23
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
И аз ще се наредя за Персил-а в понеделник Simple Smile

# 24
  • Варна
  • Мнения: 913
Аз пък се нареждам за Нутелата.  Laughing И Персила ме блазни, ама миналата седмица се запасих с прах за пране.  Flutter
Мерси за темата!   bouquet

# 25
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 317
Запис с редовна покупка на фини овесени ядки, сигурно това купувам най-редовно от откриването на веригата тук.

Вече се заричам това сирене на Топ Милк да не го купувам. Не е една партида, поне два-три пъти му давам шанс и все вътре има едни неща като хрущящи зрънца.
Явно не съм единствена, която се сблъсква с това :

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=604500.0

Край с него и се връщам на сирене Елена от друг магазин.

# 26
  • Мнения: 527
В понеделник ще се ходи за шоколад.

# 27
# 28
  • Мнения: 3
Айсберга хич не беше лош, за нутелата и аз на опашка, е айде може и перзил  Simple Smile

благодаря за новата темичка, много ни е красива  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 035
аз в понеделник ще си пазаря Пепси, дъвките Орбит, Нескуик за детето, Вениш.
а вие кой Персил хвалите, течния или праха?

Общи условия

Активация на акаунт