Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 52~

  • 36 155
  • 755
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 57
Много благодаря за епизодите ,който са приведени на бъл .сега свалям 57 еп.та горе -долу ги вързвам нещата .
Едно голямо БЛАГОДАРЯ ЗА ТРУДА НА МОМИЧЕТАТА !!!  bouquet
И едно питане защо не се карат по ред на епизодите или аз не съм нещо на ясно  newsm78
Дано да не звуча глупаво  Embarassed
Или не искам да обидя някой  Praynig

Тези епизоди момичетата си ги имаха преведени. Сега се работи върху тези, които липсват и постепенно ще се добавят.  Simple Smile

# 331
  • Мнения: 16 938
Аз харесвам груб Емир тъй че няма нужда да го удряте моля ви ще вземе да стане много нежен.Нека бъде груб.

# 332
  • Мнения: 727



гледам 5еп. на ПЕ  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

с тези снимки ми се увеличи слюноотделянето като кучето на Павлов съм ooooh! ooooh! ooooh!

поне да казваме че е от храната  Blush

# 333
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 508
    ееее мерси мила обожавам го тоя глас и всичките му песни,Не тръгвам ако заедно не тръгнем,ще остана тук цяла вечер пред вратата ти  Hug Hug Hugвелик е тоя певец направо Crazy Crazy Crazy

# 334
  • Мнения: 16 938
А снимките не са виновни виновен е този на тях.

# 335
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 508
Ирка, може би и това ще ти хареса...Янис Плутархос




как няма да ми харесат такива изпълнители Янис,Матропанос,Карас  еее класика направо душата ти докосват Hug Hug Hug

# 336
  • Мнения: 21 201
Имате много поздрави от Гела, Мара и Камшик Тодора...пардон...последната снима... 55 55 55

Скрит текст:

 smile3506Нищо не ми говорят, кои са!?
Вяра, честит нов подпис с ядосан Емко.

# 337
  • Мнения: 298
ей напихте се всички и изполягахте пенсии,а иначе за Чаги се точат,вие ко ще го правите приспивни песни ли ще му пеете,аз бях малко на софра и докато дойда те си изпели песентта Mr. Green Mr. Green Mr. GreenРенка а така добре че си тук да гледаш някой да не докопа Халидулко Hug Hug Hug а за това с преводите спрете да питате и да настоявате,всички се опитваме колкото се може по бързо да става ама не е толкова лесно,аз 10 часа съм си играла днес да довърша 31еп. за да може Данито в Понеделник като се прибере да почне да работи по него,пак ви повтарям на нетърпеливите 20 мин. превод ми отнемат 2 часа а серията е 1 час и 40 мин. а представете си после и момичетата които редят субовете колко време им трябва,ама спрете вече и лични да ми пишете не мога по бързо,извинявам се на останалите момичета ама вече почвам се нервя #Cussing out #Cussing out #Cussing out


Ирка  Hug  между субовете викам чакай да хвърла едно оче и ти си се появила, не се ядосвай, кво толкова е един превод и едни реденици на субове, нищо работа. Колкото и да бързам повече от 4 диалога за около 2 часа не мога да наредя, то е ставане да пържа картофи, че болната шушка иска, то е мами компютъра ми не иска да тръгне да играе игри, аде пак отивай и така, межди субове и субове. И утре на работа до вечерта. Аде потапям се отново.

  Зверче същата работа и аз,и на работа взимам лаптопа за да не изоставам и до 4 сутринта се бутам,много е пипкаво,гледаш уж едно няма нищо а пък страшна е играчка,ама съм доволна от себе си защото свърших с превода newsm44 newsm44 newsm44

 smile3501 smile3501 smile3501 на работните пчелички.

Момичета, аз съм на финалната права с моята серийка.

Ако мога да помогна с реденето на субове на някоя друга серия казвайте, че болничния ми е към края си и после няма да съм ви много полезна.

Направи ми впечатление, че за 52 епизод има доста субс на англ. Дали го е превеждал някой досега  newsm78

# 338
  • Мнения: 3 118
Здравейте мацки, дали има вече 43 или 44 серия преведени. Не мога да ви смогна, сега се записвам в тази тема. Благодарности на всички за положения труд  bouquet

# 339
  • Мнения: 466
Имате много поздрави от Гела, Мара и Камшик Тодора...пардон...последната снима... 55 55 55

Скрит текст:

 smile3506Нищо не ми говорят, кои са!?

Наде Hug, излизам от прикритие - Аз и Дъщеря ми ви поздравяваме..

Последна редакция: пн, 18 мар 2013, 00:17 от Renate60

# 340
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Пак сте го подпукали Чаги... Mr. Green горкия...няма почивка и денем и нощем... Joy

Имате любими моменти от ПЕ... #Crazy #Crazy #Crazy

Ренате, Hug благодаря за ФЕмирските клипчета с гръцки песни - всичките са ми любимци!  bouquet  bouquet  bouquet

Наде, Hug

# 341
  • Мнения: 21 201
Имате много поздрави от Гела, Мара и Камшик Тодора...пардон...последната снима... 55 55 55

Скрит текст:

 smile3506Нищо не ми говорят, кои са!?

Наде Hug, излизам от прикритие - Аз и Дъщеря ми ви поздравяваме..
Аха, ясно, разбрах.
Звездичкееееее, HugФЕмирското кафенеце те чака, знам, че много го обичате с Киара.

# 342
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 508
Имате много поздрави от Гела, Мара и Камшик Тодора...пардон...последната снима... 55 55 55

Скрит текст:

 smile3506Нищо не ми говорят, кои са!?

Наде Hug, излизам от прикритие - Аз и Дъщеря ми ви поздравяваме..
  Ренате тя щерката голяма сладурана,или викаш на майка си мяза,и как обичам такива нахилени снимки да гледам

# 343
  • Мнения: 466
Ренате, Hug благодаря за ФЕмирските клипчета с гръцки песни - всичките са ми любимци!  bouquet  bouquet  bouquet

Илди Hug Hug Hug, удоволствието е изцяло мое...

# 344
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Наденцеее,   love001 много ти благодаря за следобедното ФЕмирско кафенце... newsm51 newsm51 newsm51...много го обичам това кафенце.... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyesвръща ме назад във времето и ми става едно хубаво...  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт