Дюкан ме връща на ниво със салати и месо - 269

  • 37 305
  • 703
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 9
Правих си теста на Дюкан и получих емайл, но е на испански...Някой може ли да ми го преведе. Не виждам цифра за кг-ми. Иначе разбрах че индекса на телесна маса ми е 24,27. Но ми се иска да разбера всичко написано...


Здравей anedi .Можеш ли да ми дадеш линка за този тест и аз да го направя,моля.А иначе спокойно можеш да си го преведеш с гугъл-преводача Simple Smile само правиш копи-пеист и е готово  Laughing

# 676
  • Мнения: 12
http://www.dukandiet.co.uk/en/350-subscribe.html deni_vesi  Аз  го правих този тест. Може да си избереш езика . Просто кликни на англ версия на сайта .

# 677
  • Испания
  • Мнения: 37 503
smileys изглеждаш много добре   bouquet

Благодаря. Благодарение на режима, от 5 години изглеждам така. Преди беше  Sick картинката.

А ти защо гладуваш? В нашия режим се яде, за да се отслабне.  Simple Smile http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=589897.msg22878338#msg22878338

                ...               и хуквам, така че... русенкиии, стягайте редиците  Peace
...

Лек път, приятно изкарване и да разказваш после.  Hug

...Някой може ли да ми го преведе...

Копирай ми го в ЛС. Ще ти го преведа.


Здравей anedi .Можеш ли да ми дадеш линка за този тест и аз да го направя,моля.

Не съм anedi  Wink, но заповядай: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=589897.msg24117093#msg24117093

# 678
  • Мнения: 9
 Embarassed oops моля за извинение!!! Нещо май не съм разбрала правилно......   bouquet

# 679
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Нахълтвам отново, за да кажа, че много се разочаровах от официалния дюкански сайт. Тръгнах да превеждам мейла, изпратен до anedi. Обикновен стандартен мейл, написан от системата. Дотук добре.

Но... в цялата тази история нито дума да теглото, което може най-лесно да задържи, колко да трае 1 фаза, колко кг би могла да свали през отделните фази... Само реклама на индивидуалната програма с цена 1 евро на седмица.

Всичко това не намалява положителния принос на Дюкан със създаване на режима му, огромния принос на първата книга, но за мен лично този мейл е огромно разочарование.  Cry

# 680
  • Мнения: 42
smileys  bouquet Hug
Дааа,вероятно след като започнеш да си плащаш по 1 евро седмично,ще получиш и онази схема на
етапите,която сме получавали преди... newsm78
Вероятно кризата си казва думата и при Дюки Mr. Green

# 681
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 737
smileys, mimensita благодаря ви за отговорите за джанките. Аз всъщност сама и разбрах като имах днес сутринта едни +800  Tired.
Официално от ден започнах и спорта. Преди малко изтанцувах една Зумба /произволна от youtube/ и след това малко коремни преси. На около 1,5-2кг. съм от това което ми прати д-ра като препоръчителни кг. Бих казала, че и сега съм доволна горе-долу, но искам да се и стегна, а не само да се любувам на кантара. Има едно висящо двойно шкембе и тресящи се баджаци  Twisted Evil Rolling Eyes

Аз също имам един прекрасен мейл отпреди 10месеца с продължителност на всеки етап, препоръчително тегло и много подробности за режима.

# 682
  • Испания
  • Мнения: 37 503
smileys  bouquet Hug
Дааа,вероятно след като започнеш да си плащаш по 1 евро седмично,ще получиш и онази схема на
етапите,която сме получавали преди... newsm78
Вероятно кризата си казва думата и при Дюки Mr. Green

...или апетитът идва с яденето. Но... пак не мога да се изкажа негативно за Дюкан. Обичам го този човек.

Влизам пак, обаче, за друго. Сетих се нещо и опитах. Когато се регистрирах преди много време в сайта /вече отдавна бях в четвърта фаза/ имах никнейм и парола. Ако сте се регистрирали, пробвайте да влезете в сайта. Веднага след това ви се появява въпросната графика с дните за всяка фаза, датите и килограмите.

Anedi, опитай!

# 683
  • Мнения: 182
Ще се пробвам, ама може ли да не е на испански, с английския се справям сравнително.

# 684
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Добър ден, че утрото вече замина.  Wink

Като замина Мимсчето, кафе няма ли да се пие?  newsm78



УсмИХнат режимен ден!

# 685
  • Мнения: 71
Здравейте на всички ,нещо ден два не мога да вляза в сайта ,но днес успях ,и въпреки че не бях с Вас съм си режимна ,което все повече взема да си ме радва ,защото доказва ,че човек когато иска нещо го постига ,а ако ли не си намира оправдание.Моите 54 килограма явно лесно  няма да станат ,но пък ме устройва така със салатки и протеинчета ,дори и зверският апетит за сладко вече го няма ,а дали да не мина в трета и да задържа тези  55кг .Вие какво бихте ме посъветвали  newsm78
Добър ден, че утрото вече замина.  Wink

Като замина Мимсчето, кафе няма ли да се пие?  newsm78



УсмИХнат режимен ден!
Благодая за кафенцето Усмихнат ден от мен   bouquet

# 686
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
Здравейте на всички ,нещо ден два не мога да вляза в сайта ,но днес успях ,и въпреки че не бях с Вас съм си режимна ,което все повече взема да си ме радва ,защото доказва ,че човек когато иска нещо го постига ,а ако ли не си намира оправдание.Моите 54 килограма явно лесно  няма да станат ,но пък ме устройва така със салатки и протеинчета ,дори и зверският апетит за сладко вече го няма ,а дали да не мина в трета и да задържа тези  55кг .Вие какво бихте ме посъветвали  newsm78

При ръст 168 см лично аз смятам, че килограмите може да  са повече дори и от 55. Всъщност не намирам и логика при този ръст да се отслабва от 57кг, още по-малко и за 10 дни ударна фаза, но едва ли някой ще приеме мнението ми за правилно.

# 687
  • Мнения: 71
Здравейте на всички ,нещо ден два не мога да вляза в сайта ,но днес успях ,и въпреки че не бях с Вас съм си режимна ,което все повече взема да си ме радва ,защото доказва ,че човек когато иска нещо го постига ,а ако ли не си намира оправдание.Моите 54 килограма явно лесно  няма да станат ,но пък ме устройва така със салатки и протеинчета ,дори и зверският апетит за сладко вече го няма ,а дали да не мина в трета и да задържа тези  55кг .Вие какво бихте ме посъветвали  newsm78

При ръст 168 см лично аз смятам, че килограмите може да  са повече дори и от 55. Всъщност не намирам и логика при този ръст да се отслабва от 57кг, още по-малко и за 10 дни ударна фаза, но едва ли някой ще приеме мнението ми за правилно.
Твоето мнение си е абсолютно вярно и правилно ,продиктувано от опит ,но да си призная ,10 станаха неусетно ,по калкулатор трябваше да са 2 ,по моя преценка да са 5 ,но......станаха 10  Embarassed а колкото до килограмите ,това е въпрос на усещане ,и на възприемане ,някой биха казали че е болестно състояние ,но на мен ми харесва как изглеждам с тези 55 54 килограма ,не знам как да го обясня ,надявам се че не звуча объркващо ,.Благодаря ти за мнението ЗлаВещица ,вие и вашите съвети и мнение сте опората на всички нас ,които тепърва вървим по вашите стъпки ,нали така  newsm51

# 688
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
привет, влизам само за секунда да ви се похваля какви ги сътворих днес, тъй като мъжо е рожденик си знаех че няма да издържа на тортеното изкушение, вчера като ходих да пазаря се направих на леко разсеяна и забравих да купя торта, вечерта уж се сетих, че съм забравила, но магазина беше затворен, направих една от тортите на smileys (най странното е че протеини с вкус на шоколад не забравих да купя), стана страхотна, всеки ме пита как съм я направила и какво съм слагала вътре (направих малко модификации и сложих трици в блата), направо вкуснотия
та така удържах на тортеното изкушение с две парчета супер режимна торта
освен това изкарахме деня в един маймунски парк, бях си взела само режимни храни, мъжо само ме питаше какво толкова има в тази раница, че така тежи, ами какво да има трима души сме, за тримата различна храна...
добре дошли на новите дюканки, момичета преди да се хвърлите стремглаво в свалянето на килограми си помислете добре, това е дълъг процес, осмислете идеята, че не е диета, а хранителен режим и ако не сте стриктни и не спазите всички фази рискувате йо-йо ефект (за това има и такива като мен на поправка)

# 689
  • Мнения: 0
Добър вечер момичета не съм писала много отдавна но ме сполетяха здравословни проблеми иначе съм напълно режимна само дето днес ме приеха в болница и не знам от утре дали ще успея да съм режимна с тая болнична храна
Искам да подчертая че здравословните ми проблеми нямат нищо общо със спазването на режима  Naughty
Виждам че има много нови попълнения та затова го пояснявам
Добре дошли на новите и успех с режима    Peace
Аз изкарах вместо 4 дни ПЗ 6 но нямаше как имам + от 400гр. Но сега това не мога да го мисля като всичко отмине се залавям отново да съм супер стриктна дано само не ме натъпкат с много глюкози тук #2gunfire Sick
 Hug за всички и лека и режимна нощ от мен

Общи условия

Активация на акаунт