Китка ши закачам дет си знам, че Га е пролет кеф ми е гулям - 36

  • 29 435
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 972
 8-ма, 8-ма  sohappy

Първаааааааа!  newsm44 Тва Бобата вечи не я бруим, тя си върви със заглавната страница!  newsm48

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Бене, взимай от твоя човек болида...тренирай... и другия път дано ти върже изпреварването  Thinking Joy


Зузке, тенкю, много е готина темата newsm51

# 16
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
883-та. Mr. Green

Ето ви ноф мудел кукундрелски часовник.

# 17
  • BG
  • Мнения: 2 458

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Бене, взимай от твоя човек болида...тренирай... и другия път дано ти върже изпреварването  Thinking Joy


Каке, винага та послушах и изтърчах до Австралия за един болид! Ей ма - на, зех гу, малко ма наритаха в кокпита, ама риск пичели.... Crazy



Ей ма тука на първата свободна тренировка, аз съм таа на първия ред, втората от дясно, дет блей в сините лястовици и ша изпусне старта!



Убачи са представих дубре и глей моя чвяк как ми вика, че съм номре уан!  Flutter

# 18
  • Мнения: 7 118
гладна съм  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 11 843

е туй ли точно реши да ядеш  hahaha hahaha


Делте ко стана ма каке  hahaha hahaha


Цеце шалом  hahaha hahaha


Точе само така, няма да я оставаш да бездейства тъз кУлежка  hahaha hahaha

# 20
  • Мнения: 11 843

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Бене, взимай от твоя човек болида...тренирай... и другия път дано ти върже изпреварването  Thinking Joy


Каке, винага та послушах и изтърчах до Австралия за един болид! Ей ма - на, зех гу, малко ма наритаха в кокпита, ама риск пичели.... Crazy



Ей ма тука на първата свободна тренировка, аз съм таа на първия ред, втората от дясно, дет блей в сините лястовици и ша изпусне старта!



Убачи са представих дубре и глей моя чвяк как ми вика, че съм номре уан!  Flutter



Бено не си у ред да ти имам болида ooooh!  rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

# 21
  • BG
  • Мнения: 2 458

Е ти па ся...!!!  #Crazy Може ли да немаш нищо под бюроту?!  Naughty
Глей кака ти колко гий наредила: соленки със сусам, солени лучени кръгчета Тарали (мммм!), солетки, бамбонки от бумбунерата от РД-то още са намират, шикалат със захаросани бадемки, шикаладени бисквитки Кафе, кола, кафе и мисело кляко!  bowuu Ай нек съм гладна!!!  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 21
Зузи, щом мъ курдиса на 1-ва страница още с китката в ръка, много ши тъ обичам тая тема, да знаиш  hahaha hahaha Hug Hug
А Бобата, ко да кажа просто ни знам вечиии  Joy Joy Joy
Хич не е виновна, ши знаете  Crossing Arms

# 23
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Ши утгуварям тук на Точката!
ТочеееУт вас ги научихНи са стряскай, ни съм ут милициятаМа верну си ноу приумурена, зими си ина хомеопатия и 1 джигарка

# 24
  • Мнения: 21
Бената започна някога с тия надписи,
мисля да я глобя един шикалад на секундата  Joy Joy Joy

Цецуньо, ни съ впрягай толкоз мъри, моме убава  hahaha hahaha Hug

иначе гледам, чи и ти поработваш  hahaha hahaha

# 25
  • Мнения: 11 843
Бената започна някога с тия надписи,
мисля да я глобя един шикалад на секундата  Joy Joy Joy


не е вярно  Naughty тези надписи си ги имаме още преди Бенката да дойде пУказвам доказателствен матрИал http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=629790.0

днес не съм казвала и по скоро в тази тема  newsm78 - мързи мъ  Outta Joint

# 26
  • BG
  • Мнения: 2 458

Бената започна някога с тия надписи,
мисля да я глобя един шикалад на секундата  Joy Joy Joy


Дооообре, ве, дооообре! Нъл си мой чувек  newsm55! Ай на ти шикалат, при тва гулям!




Тука малку и за Скарлетка има течен.... badscale


# 27
  • BG
  • Мнения: 2 458
Бената започна някога с тия надписи,
мисля да я глобя един шикалад на секундата  Joy Joy Joy


не е вярно  Naughty тези надписи си ги имаме още преди Бенката да дойде пУказвам доказателствен матрИал http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=629790.0

днес не съм казвала и по скоро в тази тема  newsm78 - мързи мъ  Outta Joint

Да гу беши казАла по-ранку, каке, да не съ чуда отде да търса шикалад, при тва гулям, в края на работния ден!  smile3516

Ама пуне са успокоихми, че не винаги си била първа в новътъ темъ!  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 11 843
Бената започна някога с тия надписи,
мисля да я глобя един шикалад на секундата  Joy Joy Joy


не е вярно  Naughty тези надписи си ги имаме още преди Бенката да дойде пУказвам доказателствен матрИал http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=629790.0

днес не съм казвала и по скоро в тази тема  newsm78 - мързи мъ  Outta Joint


Да гу беши казАла по-ранку, каке, да не съ чуда отде да търса шикалад, при тва гулям, в края на работния ден!  smile3516

 Joy Joy Joy Joy нищо де тя Точето я няма ще си го хапнем ние  Hug

# 29
  • Мнения: 7 118
Бената започна някога с тия надписи,


не йе верно Mr. Green, преди Бената още ги имаше тез стряскащити Joy

Бено, ти квот си съ запасила, ш кажиш че нивга вече магазин няма да видиш, ма душа hahaha Дай малко от онез захаросанити, аз ш ти изпея песен  Blush   hahaha hahaha


Малеееее, Бобе, от де я изрови таз тема Joy Joy Joy Joy Направо ме досрамя, още щом надникнах на 1 страница hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт