Време ни е за промяна № 83

  • 12 794
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 128
Аз преди да запразня да шмръкна малко  newsm79 newsm79 newsm79

# 16
  • Мнения: 17 995
не е лесно да се ходи на работа. хем днеска бяхме само с началството, че другите бяха пуснати отпуск, щото са работили в събота. първо сутринта неприятно бях изненадана от рокадите в градски транспорт. единия рейс го закрили, другия минава през на Макчу пикчу царевичака, ама поне е почнал да спира на мойта спирка в люлин (това го разбрах чак като стигнах в работата от колегите) и накрая отидох с такси. влизам - няма никой, гледача се чуди кво правя там ooooh! ooooh! ooooh! и после като се почна.......... нема спирка, а какво ме чака.... не ми се говори

# 17
  • Мнения: 39 355
колежката слуша ли  newsm78
бамба ще ме убиеш  Laughing

# 18
  • Мнения: 472
 newsm79

.....другия минава през на Макчу пикчу царевичака...
Joy Joy Joy

# 19
  • Мнения: 17 995
третогъзие, само началството беше. колежката я нямаше

# 20
  • Мнения: 6 730
ох, едни картофки правя, ма така хубаво мирише, че ако и на вкус са хубави- ша си цунам ръцете Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 23 165
що  newsm78
с Михова се разбрах вече, само със Стаменов да видим как ще се спазарим  Crazy

# 22
  • Мнения: 971
Опуснах една тема с моето търчане до морето (почти г.з път да види)

Да смета малко ако сте оставили нещо де  Embarassed Embarassed newsm75 newsm75 newsm75

# 23
  • Мнения: 17 995
какви картофки. ся пюре ше джуркам и после на баба ни шницелите

бамби, абе ти и с цялата болница се разбери, ама вожда гледай да не се запъне

# 24
  • Мнения: 6 730
цели, нарязани напречно ма не докрай- намазах ги със соев сос, разбъркан с малко зехтин, мащерка и чесън. в тава ги наредих върху хартия за печене, покрих с фолио и ръгнах във фурната. ма мирише божествено... 

# 25
  • Мнения: 39 355
бамба щото требе да си попочакаш с това секцио.

аз чакам цуни гуни да видя тая вечер с какво ще купи мълчанието ми днес  Joy

# 26
  • Мнения: 17 995
слънчо верно много добре звучи. па да зема да нашибам и аз мащерка и чесън в пюрето  Thinking Thinking Thinking

# 27
  • Мнения: 6 730
ей ся а пробвах един- супер е. цунах са Crazy само картофи не бях правила със соев сос Crazy
ти ако сложиш- кажи после става ли, на пюре не съм слагала мащерка, ма едната ми щерка редовно слага чесън на прах в пюрето си

# 28
  • София
  • Мнения: 16 202
  Animal Snail

# 29
  • софия
  • Мнения: 9 590
айде пак се почна, и пак проточих лиги

Общи условия

Активация на акаунт