Разваляне на Магии

  • 477 843
  • 994
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 12
Здравейте ,моля ако знаете някой да разваля магии от Велико Търново ?

# 691
  • Sofia
  • Мнения: 26 524
Когато правихме погача на 40-ия ден на дъщеря ми,кумата си взела една дрешка от подаръците...съвсем случайно след 3-4 год.,като им бяхме на гости,видях дрехата,докато тя търсеше нещо по шкафовете...видимо се притесни,но аз не реагирах,нищо не казах,само затвърдих съмненията които имах за нея,бях 99%убедена,че тя е взела...,но защо,за какво може да и е нужна нова дрешка,неносена?

# 692
  • Мнения: X
Кумата има ли  дете?
Не знам какво ще кажат по-вещите, но смятам, че ако е било за лошо на теб и семейството ти, или на хората, подарили дрешката, нямаше да е на показ. По-скоро е за нещо свързано с нея самата - да има дете, може би...

# 693
  • Sofia
  • Мнения: 26 524
Имаше 2 дъщери тогава

# 694
  • Мнения: 109
Здравейте ! Някой може ли да препоръча някоя добра  гледачка от Варна за  гледане и разваляне ?

# 695
  • Мнения: 23
Във Варна е Божидар Караджов.  Поне го хвалят, че ги разбирал нещата, незнам....

# 696
  • Мнения: 299
Здравейте,видях печатите на Венера за който говорите ,но има поне 4 на брой,кой точно мога да принтирам и да го нося със себе си,какво да направя за да подпомогна малко нещата да се случат ,за любов и .....,ходих по гледачки ,но нищо не се случва,искам нещо сама да направя,нещо колкото и елементарно да е,поне ще ме крепи надеждата от него

# 697
  • Мнения: 109
Божидар Караджов има ли такса ?

# 698
  • Мнения: 10 781
Един бърз въпрос: За да се получи кръвотечение, като следствие от негативно въздействие, къде трябва да се търси първоизточника. За момента с такива неща съм се сблъсквал при цигански изпълнения и се чудя дали при исляма има подобни неща. И как може бързо да се провери от къде идва и да се пресече. 

# 699
  • Мнения: 23
40 лв. За гледане, но за друго незнам.

# 700
  • Плевен
  • Мнения: 125
Какво точно имаш предвид под "кръвотечение" ?

# 701
  • Мнения: 10 781
Буквално текване на кръв от носа. Говоря за здрав човек с заключение от лекар , че е здрав и нищо му няма. Няма кръвно, няма слънчев удар няма нищо.

# 702
  • Плевен
  • Мнения: 125
Аз лично не съм попадал на такива случаи,но на мен са ми излизали рани по тялото от магия,без физическо нараняване и причина,буквално до кръв.

# 703
  • Мнения: 10 781
    Протичането на кръв от нос,уши,очи,..... е следствие. Едната причина е ефект от чистене, когато негатива е нанесен по кръвна линия, тялото почва да се опитва да се самоизчисти. Другата причина е направено нещо, но там е сложно - трябва да може да определиш какво е и от къде идва. Работата е там, че ако си се чистил, трябва да мине малко време.Но ако през този период те "ударят" не се знае кръвта от кое от двете неща е. Не може да ползваш свещи за диагностика ежедневно - огъна е нож с две остриета и затова се ползва 1 - 2 пъти максумум на седмица. За яйцата трябва време - минимум 12 часа. За карти - ако непрекъснато питаш колодата започва да мълчи. Ако ползваш радиестезия - трябва поне 3 дни за да изчистиш инструментите. Леенето на восък - също има период, както и оловото.

# 704
  • Мнения: 127
и аз искам да следя темата   bouquet
http://magiqzalubov.com/ този ходжа пише , че предлагал разваляне на магии

Ми той много "хубаво" пише, но който може тва наистина да го прави, няма да си направи сайт, в който тва да го напише. И истинските такива - те са скрити и не парадират и много трудно се намират.

Общи условия

Активация на акаунт