Разваляне на Магии

  • 478 813
  • 994
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 10 889
Като гледам на въпросният "ходжа" последните коментари в сайта му са от 2013 . Най-новия коментар и единствен в последните 5 години е на човек поръчал муска, като ефекта е - нещата вървят още по на зле! Дамм ... правете си изводите !

# 706
  • Мнения: 127
Малко грешно съм се изразил т.е. преди много време ми беше казано да търся "светъл ходжа", с това рус грешката е моя. Simple Smile

Мисля,че всички търсим бял, светъл , добър - едно и също е. Казано на кратко - читав ходжа или някой, който ги разбира тези неща и да помага и да е от Бялата ложа. От черната ложа има твърде много.

# 707
  • Мнения: 5
Аз имам един въпрос някой видял ли е,свидетел бил ли е ,на магия която се връща на този който я е поръчал????

# 708
  • Мнения: 127
Отдавна не съм писала тук. Даже си бях забравила паролата.
Да, връща се всичко, но тва не е толкова важно. Важното е магиите да не се правят постоянно, защото ако е така тва значи, че или този, който уж разваля - всъщност нищо не разваля или просто няма достатъчно сила, а такива са повечето за съжаление.
Аз сега също търся силен бял ходжа или изобщо някой, който хем е достатъчно силен, хем е бял. А такива е почти невъзможно да бъдат намерени. В моя случай става въпрос за много тежък здравословен проблем предизвикан от тежка магия за унищожение на много близък човек.
Ако някой има информация за такъв човек, моля да споделите. Благодаря предварително!

# 709
  • Мнения: 10 889
   Няма такова нещо като бял, черен или пембян ходжа! Образно си представете магията която тече като една река, а тези които правят добро вземат вода от единия бряг, а тези които правят лошо - от другия. Това не означава, че един който взема от единия бряг не може да отиде на другия.
Цитат
Да, връща се всичко, но тва не е толкова важно. Важното е магиите да не се правят постоянно, защото ако е така тва значи, че или този, който уж разваля - всъщност нищо не разваля или просто няма достатъчно сила, а такива са повечето за съжаление.
   Това не е вярно ! Този който е развалил нещо направено си е свършил работата. Ако след това отново са направили нещо, човека който предния път го е изчистин няма никакво касателство с новия негатив и не може да бъде обвиняван, че нищо не е развалил или не е силен. Още повече, при разваляне, направеното се връща при извършителя и той почва да страда. Единствения начин да се спаси от това е да направи нещо ново и по този начин да "свали" от себе си негативното.

# 710
  • Мнения: 127
Вие имате Вашата представа за нещата, аз имам своята и нямам намерение с никой да споря.
М достатъчно бой съм яла от такива истории, за да съм изградила за себе си доста сериозна яснота по въпроса.
Това, което обаче за всички мисля, че е ясно е , че такива енергийни вмешателства разсипват човешки животи. Буквално! И ако няма кой да ги неотрализира и то НАВРЕМЕ - те погубват живота на хората. И то буквално!

# 711
  • Мнения: 5
   Няма такова нещо като бял, черен или пембян ходжа! Образно си представете магията която тече като една река, а тези които правят добро вземат вода от единия бряг, а тези които правят лошо - от другия. Това не означава, че един който взема от единия бряг не може да отиде на другия.
Цитат
Да, връща се всичко, но тва не е толкова важно. Важното е магиите да не се правят постоянно, защото ако е така тва значи, че или този, който уж разваля - всъщност нищо не разваля или просто няма достатъчно сила, а такива са повечето за съжаление.
   Това не е вярно ! Този който е развалил нещо направено си е свършил работата. Ако след това отново са направили нещо, човека който предния път го е изчистин няма никакво касателство с новия негатив и не може да бъде обвиняван, че нищо не е развалил или не е силен. Още повече, при разваляне, направеното се връща при извършителя и той почва да страда. Единствения начин да се спаси от това е да направи нещо ново и по този начин да "свали" от себе си негативното.
То какво излиза.юТози който прави на някой друг,ако не иска да му се връща,по -добре е да продължи да си прави мръсотия след мръсотия и ще бъде незасегнат.Поне Аз така го разбрах

# 712
  • Мнения: 127
Не. За друго ставаше въпрос.
Тези, които правят обикновено много трудно спират да правят. И трябва да им се случи нещо наистина гадно , за да спрат. Просто веднъж вече като се мине от тъмната страна - връщането обратно и разкайването много трудно се случва.

# 713
  • Мнения: 23
Тогава какво трябва да стане, за да спре всичко? Да се разболее от смъртоносна болест или моментална смърт? Такива хора въобще не осъзнават, че всичко им се връща чрез болест например заради тяхните деяния.....

# 714
  • Мнения: 127
Те всичко осъзнават, но не спират защото имат "договор" с определени сили, които им "помагат" в техните мръсни деяния. И в този и подобни случаи става става дума за т.н. договор с дявола. Всички сме чували за този договор. И когато по няква причина някой мине от тъмната страна - реално той "сключва този договор".  Тъмните сили " дават" и изпълняват услугите, които те му изпълняват. . Но решили някой да приключи с тях, този някой нищо добро не го чака. М според мен тук може и за обсебване да става въпрос, защото до някъде служенето на тези тъмни сили е вид обсебване.

# 715
  • Мнения: 23
Наистина не разбирам как болна жена в последен стадий на рак не спира да прави мръсно на сина си. А в същото време за дъщеря си прави и невъзможното. ... Разбиха семейство и три живота (включително и на дете). И всичко това , заради имоти.  Направо ми се повръща от такива....

# 716
  • Sofia
  • Мнения: 26 660
Моята баба/майка на баща ми/постоянно ни кълнеше,мен,майка ми и сестра ми...такава омраза и жлъч,как е възможно?!

# 717
  • Мнения: 95
Възможно е за съжаление. Толкова злобни хора и около мен. Ако можеха с поглед биха ме убили. Не разбрах защо ме мразят от  малко дете

# 718
  • Sofia
  • Мнения: 26 660
Преди години сестра ми беше ходила на гледачка и носеше снимката ми,жената и казала,че възрастна жена роднина ми е направила някакво заклинание с храна,но аз бях доста злояда като малка и поради това не ме е "хванала" съвсем клетвата...

# 719
  • Мнения: 5
Аз имам един въпрос:Как може или не/може човек да спре да се занимава с магии???
Има ли начин или не??
Защото за мен не е нормално,ама като прочетох по-напред написаното то явно си е болест това.
Пък дали се връща към поръчителя,пак го заявявам, май е точно обратното още по-добре им се устройват нещата

Общи условия

Активация на акаунт