Разваляне на Магии

  • 478 403
  • 994
  •   2
Отговори
# 150
  • бургас
  • Мнения: 149
Искам да питам как се правеше това нещо с яйцето, за да разбереш да ли имаш магия?

пълни глупости това с яйце,пробвала съм,това е нормална химическа реакция

# 151
  • бургас
  • Мнения: 149
MARTIN ZAHAREEV 0881342182 MNOGO E DOBUR
за развалене ли добър?

# 152
  • Мнения: 34
Дарина Стойчева: Войната между врачките загрубя до кръв!
www.blitz.bg/article/36707

# 153
  • Мнения: 2
И аз така мисля .. Но се надявам да може и ясновидка .. Два пъти ходя при една  няма никаква разлика .. Трябва принципно уж 3 пъти но самата ясновидка каза е че мн силно .. Незнам какво да мисля Sad тя не каза че не може но няма разлика нз Sad
    Не е работа на ясновидката да ти разваля магия ,може с някакви ритуали съвсем да ти оплеска нещата . А може и никаква магия да си нямала и да ти прибере пари4ките така да ти е казала .Много от тях така правят !

Когато човек има това се чувства! Аз също виждам че има за съжаление.. Лесно се правят мръсотии но явно трудно се оправят ! Sad

# 154
  • Мнения: 27
  newsm10   tedkaa,
Познавам човек който да ти помогне защото съм виждала резултатите при хора с подобни проблеми.
Дори и здравословните проблеми "ако имаш такива" ще ти разреши
Пиши ми на л.с.

# 155
  • Мнения: 27
За да не отговарям на всеки поотделно а ще си позволя тук а дам тел.  0890 190 469
Доколкото зная по празниците няма да приема.

# 156
  • бургас
  • Мнения: 149
За да не отговарям на всеки поотделно а ще си позволя тук а дам тел.  0890 190 469
Доколкото зная по празниците няма да приема.

мерси много   Simple Smile

# 157
  • Мнения: 29
За да не отговарям на всеки поотделно а ще си позволя тук а дам тел.  0890 190 469
Доколкото зная по празниците няма да приема.

Може ли да напишете името.

# 158
  • бургас
  • Мнения: 149
За да не отговарям на всеки поотделно а ще си позволя тук а дам тел.  0890 190 469
Доколкото зная по празниците няма да приема.

Може ли да напишете името.
[/quote

ако не греша май става въпрос за Валя от Ямбол,abc и преди беше писала за тази жена

# 159
  • По света и у нас
  • Мнения: 189
Здравейте, момичета! Преди малко попаднах на един интересен сайт и смятам, че за някои от вас може да бъде полезна информацията. Става дума за ходжите и магиите.
http://arabskamagia.blogspot.it/2012/09/blog-post_3248.html
      Весело посрещане на Новата година! Simple Smile

# 160
  • бургас
  • Мнения: 149
Здравейте, момичета! Преди малко попаднах на един интересен сайт и смятам, че за някои от вас може да бъде полезна информацията. Става дума за ходжите и магиите.
http://arabskamagia.blogspot.it/2012/09/blog-post_3248.html
      Весело посрещане на Новата година! Simple Smile

и аз бях го чела преди месец някъде,даже писах на автора,да питам дали познава тези които развалят и изчистват магии.отговора беше- не познавам такива,не съм чувал.хммм доста странно  newsm78 при  положение,че толкова проучил и запознат с тази тематика....как всички познават тези които правят гадости и почерняват живота на хората,но никой не чувал и незнае тези които помагат,такива са изведнъж са неоткриваеми като АТЛАНТИДА,ама че парадокс  newsm78 Thinking Thinking

Весели празница,щастлива и по-добра Нова година на всички и всеки да открие "Атлантида" която да му помогне Simple Smile Simple Smile

# 161
  • Мнения: 107
това с яйцето не е да ти покаже дали имаш магия а да я развали но не трябва да се пипа след процедурата защото магията преди да се върне на този който я е направил се намира в яйцето и водата от личен опит говоря

в стъклен съд внимавате да не е пукнат наливате до към половината вода от чешмата счупвате едно яйце и да се пукне жълтъка не е проблем и си го слагате под или до леглото лягате и може и да усетите как нещо излиза от вас бързо става за към половин час е може при някои и за повече после би трябвало да се излее в течаща вода аз процедирам в тоалетната пускаш поне 5 пъти водата и изчакваш преди да ходиш проблемът е че може да се лепне на някой съсед буркана отвътре също не трябва да се пипа

може яйцето да се счупи и директно в тоалетната

ходжите нямат изгода от този метод затова говорят че е само да покаже и няма значение дали сте намерили предметите те може и да не са у вас

# 162
  • бургас
  • Мнения: 149
това с яйцето не е да ти покаже дали имаш магия а да я развали но не трябва да се пипа след процедурата защото магията преди да се върне на този който я е направил се намира в яйцето и водата от личен опит говоря

в стъклен съд внимавате да не е пукнат наливате до към половината вода от чешмата счупвате едно яйце и да се пукне жълтъка не е проблем и си го слагате под или до леглото лягате и може и да усетите как нещо излиза от вас бързо става за към половин час е може при някои и за повече после би трябвало да се излее в течаща вода аз процедирам в тоалетната пускаш поне 5 пъти водата и изчакваш преди да ходиш проблемът е че може да се лепне на някой съсед буркана отвътре също не трябва да се пипа

може яйцето да се счупи и директно в тоалетната

ходжите нямат изгода от този метод затова говорят че е само да покаже и няма значение дали сте намерили предметите те може и да не са у вас


пълни глупости и измислици това с яйцата,правила и аз съм това стотици пъти,никакво яйце няма да развали магията Naughty Naughty

# 163
  • Мнения: 107
това с яйцето не е да ти покаже дали имаш магия а да я развали но не трябва да се пипа след процедурата защото магията преди да се върне на този който я е направил се намира в яйцето и водата от личен опит говоря

в стъклен съд внимавате да не е пукнат наливате до към половината вода от чешмата счупвате едно яйце и да се пукне жълтъка не е проблем и си го слагате под или до леглото лягате и може и да усетите как нещо излиза от вас бързо става за към половин час е може при някои и за повече после би трябвало да се излее в течаща вода аз процедирам в тоалетната пускаш поне 5 пъти водата и изчакваш преди да ходиш проблемът е че може да се лепне на някой съсед буркана отвътре също не трябва да се пипа

може яйцето да се счупи и директно в тоалетната

ходжите нямат изгода от този метод затова говорят че е само да покаже и няма значение дали сте намерили предметите те може и да не са у вас


пълни глупости и измислици това с яйцата,правила и аз съм това стотици пъти,никакво яйце няма да развали магията Naughty Naughty

говоря от личен опит даже се чудя дали ясновидците и ходжите я развалят или я затапват с друга магия така ще е по изгодно за тях ако на един човек му се върнат 10 магии черни най вероятно мисля че и в това е разликата между черни и бели той ще умре инфаркт инсулт рак

ходжите нямат изгода от мъртви клиенти

друг начин четох го в някаква руска книга не го правете докато шофирате

седнете удобно вкъщи сами отворете прозорец затворете си очите и си представете как черни змии и разни слузести като сополи същества излизат през отворения прозорец или от вашето тяло и отиват далеч навън

# 164
  • Мнения: 107
http://news.yahoo.com/group-unveils-satan-statue-design-oklahoma-224102124.html

тия американци май бая магийки си въртят студ и сняг и в арабските държави също

Общи условия

Активация на акаунт