Първа пролет се задава, АВГУСТовски бебета в коремчетата шават - 8

  • 23 495
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 3 261
Аз имах доста тежък ден днес - още не мога да се успокоя, въпреки че минава полунощ... Коремът ме боли ниско в ляво - сигурно в това има и доза самовнушение, защото аз се чувствам зле, но не мога да го преодолея. Не ми издържаха нервите - и аз като осемнайсетгодишните бремелинки ревах днес...

Розали, ако не си си правила тест за овулация, вероятно си заченала по-късно и затова резултата на алфафетопротеините е нисък. Наистина, иди при Врагалева или Марков - ако няма ехографски маркери за проблем, не бива да се притесняваш... а мисля, че има и други начини да се вземат клетки за диагностика на бебчо - за да си спокойна   bouquet Стискам палци, всичко ще е наред  Praynig

# 721
  • Мнения: 71
Добро утро момичета  как сте.искам да ви питам започнах те ли да пазарувате за малките човечета.

Последна редакция: пн, 08 апр 2013, 10:05 от radostka1983

# 722
  • В Рая - срещу облаците, вдясно на слънцето
  • Мнения: 25
Добро утро!
Аз си имам почти всичко от каката, но си купих нов тъмно лилав слинг, син шезлонг на Чико, к-кт шишета на Авент и 2 сини бодита Simple Smile Чакам и на втората ФМ да кажат пак момченце и ще купувам още, то ръцете ме сърбят  Laughing

# 723
  • Мнения: 4
Добро утро момичета  как сте.изкам да ви питам започнах те ли да пазарувате за малките човечета.

Нищо не съм купувала още, има време, не бързам. Повечето неща като количка, легло, шезлонги, помпи,стерилизатор, кантари и не знам си още какво ще ми ги дадат. Така, че за мен остават само дрехите, но като стане Май месец Юни тогава, ще купувам.

# 724
  • Мнения: 11
Кой лекар ти каза,че за предпочитане е секцио? Защото до колкото знам само офталмолога може да даде компетентно мнение. Понякога израждащите се застраховат с бърза диагноза секцио за да си " вържат гащите". Ако и специалиста потвърди,че е наложително нямаш избор. Както и други мами писаха при висок диоптър има риск от отлепване на ретината или най-малкото увеличаване на диоптъра допълнително.
e гинекологът.... Ок, задължително ще попитам офталмолога и тогава ще решавам!  Hug Hug Hug

# 725
  • Мнения: 11
Простете двойния пост. Любим ми е Чико, вече се разхождам наоколо, макар да не се престрашавам да купя нищо преди окончателно потвърждение на пола. Иначе да ви кажа - в квартал Иван Вазов, на ул. Янко Забунов, близо до стадион Раковски има един магазин за разни неща. малко по-скъпи са, но си струват, има много красиви неща. Препоръчвам да го посетите. не помня името за съжаление Sad

# 726
  • Мнения: 0
marisha7
 Не се притеснявай за болките. Аз също имам болки ниско в корема и то не рядко, но докторката ми каза че е нормално, даже ми изписа но шпа, като думите й бяха: Давам ти го, въпреки че няма много ефект!
Така че почивай повечко наляво и питай лекарят ти да ти изпише магнезий. Аз пия доста магнезий и нямам проблеми за сега Simple Smile

Относно купуването на дрешки.... толкова много искам да купя нещичко, но за сега се сдържам от суеверие. Иначе с мъжо обикаляме по магазини, даже съм си харесал количка на АБЦ Дизайн, но ще купувам след Великден Simple Smile

# 727
  • Мнения: 0
Ооо... аз съм бая напред с пазаруването вече, няма да дочакам август за мола. Започнах от стерилизатор и шишета, Mothercare имаха страхотна оферта и не устоях... Сега съм в размисъл, че ако кърмя много, много няма да са ми нужни тези неща, ама нищо, то ще си покаже. После напазарувах и основни дрешки - бодита, пижамки... Количката е избрана, ще я взема лятото, да не събира прах сега. Сега бистря концепция за мебелите в стаята, малко се престаравам мисля и знам, че трябва да намаля оборотите Simple Smile

# 728

Общи условия

Активация на акаунт