Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 54~

  • 36 057
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11
bravo!Pu tai kato go spirat po tv -to pone nqkade da go ima Simple Smile

# 706
  • София
  • Мнения: 30 142
Дано Рени се забрави да сложи на първа страница линковете на сезон 1, които преди няколко страници бяха постнати от един потребител (забравих му името). Те са активни до началото на април и така всеки, който иска, може да ги изтегли. Предполагам, че по този начин ще намалеят и запитванията към вас  Peace

# 707
  • Мнения: 2 116
Здравейте!

Хубав ден е днес, повод за настроение от поредната среща за поредна година с един нов и пореден сезон...
пролетта! Grinning
Ново начало получава природата, чудесно е, че и ние имаме тази възможност-ново начало и за себе си, за нови мечти и нови надежди!
Пожелавам ви нови сили и ново вдъхновение! Hug






С историята и героите на сериала съм повече от 9 месеца, вече не си водя статистика  newsm78 Joy колко пъти го гледам и повтарям, определено интереса ми се засилва, удоволствието е по-голямо от всякога защото вече имам за себе си голяма част от отговорите на въпросите които си задавах при първите ми срещи със сюжета.  Rolling Eyes




От снощните 20 минути останаха няколко теми и герои на които ми се искаше да обърна внимание:
- Айсун и вторият й съпруг
- Нехир
- и разбира се Фериха, която показа нещо ново за мен, показа характер на който до момента не смееше да даде воля поради причини-част от нея/лични/ и част наложени от средата отвън.
Нещо по тях... по-късно. Peace

Ще ми бъде особено интересно и приятно да разбера какво мислите и вие?  Hug

Днес ще си имаме епизод почти 40 минути/плюс 2-3 минути/...до къде стигнахме ooooh! Crossing Arms да се радваме на подобна "новина"...ах, ах г-да и дами от БТВ, бива ли така!!! Mr. Green

И един поздрав за всички! Hug

Fly Project - Goodbye  http://youtu.be/SA_JaG3To_4


Хубава сряда, до после... thumbsup Smile

# 708
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
А Ренка спи ли няма нова тема  newsm78  Laughing

Скрит текст:

# 709
  • Мнения: 659

Честит Ден на щастието !!!  newsm51
Весели, с много пролетно настроение и много, много щастливи !!!  Hug  bouquet Hug
Рали 2

# 710
  • Мнения: 185
ЧЕСТИТА ПЪРВА ПРОЛЕТ И ЧЕСТИТ ДЕН НА ЩАСТИЕТО.
 БЪДЕТЕ МНОГО, МНОГО СТАТЛИВИ.


# 711
  • Мнения: 1 117
Здравейте.  wavey

Честита първа пролет! bouquet Днес бабата ни зарадва с прекрасно време. Heart Eyes Надявам се да сте му се насладили. Nature Sunny



И честит ден на щастието. Бъдете все така усмихнати и щастливи. Simple Smile





# 712
  • на вълнолома
  • Мнения: 165
Здравейте.  wavey

Честита първа пролет! bouquet Днес бабата ни зарадва с прекрасно време. Heart Eyes Надявам се да сте му се насладили. Nature Sunny



И честит ден на щастието. Бъдете все така усмихнати и щастливи. Simple Smile








привет на всички Simple Smile,честита първа пролет и от мен,ама къде това хубаво време,тука вятъра ни издуха бе,песък навсякъде влаза

# 713
  • Мнения: 1 117
ама къде това хубаво време,тука вятъра ни издуха бе,песък навсякъде влаза
При мен цял ден грее слънце (в София), само сега малко позадуха вятър, но пак си е добре.  Laughing

# 714
  • на вълнолома
  • Мнения: 165
ама къде това хубаво време,тука вятъра ни издуха бе,песък навсякъде влаза
При мен цял ден грее слънце (в София), само сега малко позадуха вятър, но пак си е добре.  Laughing



завиждам,завиждам...София си е София,аз вече пясъчник на терасата направих

# 715
# 716
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
При мен бабата донесе торба със сняг и вятър ужасно е ... така,че пролета при мен ще закъсне  Rolling Eyes

# 717
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Здравейте, момичета! Hug

Виждам, че сте спрели писането, но само да ви честитя настъпващата пролет. Бъдете винаги усмихнати и щастливи! Heart Eyes

# 718
  • Мнения: 16 938
Статията се отнася за двамата и че Хазал не искала да отговаря за някакви обвинения нещо от тоз род.

# 719
  • Мнения: 5 138
Дур  Stop с писането още един час за да дойде Надуфчето да пусне новата тема !!!

Общи условия

Активация на акаунт