БЪРЗИ ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ-хранене и захранване-26

  • 21 872
  • 798
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 1 446
Не знам дали навсякъде го има.Може би трябва да се пита.Изглежда така http://www.bioslunceluna.com/shop/mlechni/sirena-i-kashkaval/ovc … e-suedinenie.html

# 76
  • Мнения: 3 114
Аз купувам сирене Елена, ЕлБи или Домлян.

# 77
  • Мнения: 7 995
Ако няма от това на Зоров и аз купувам Елена.

# 78
  • Мнения: 263
Аз пак с моите странни въпроси Grinning биволското мляко ,което е 7%,биволско сирене,козе мляко и кашкавал-трябва ли да захраня с тях или мога директно да дам?

# 79
  • Мнения: 15 379
Зузу, захранваш постепенно, тъй като белтъкът е различен от този на кравата.
Особено внимателна бъди с биволските млечни - мазни са, белтъкът е различен.

# 80
  • Мнения: 263
ок,мерси захранване в рамките на 5дена първо с козе после с биволско

# 81
  • Мнения: 15 379
Да, така е добре.

# 82
  • Мнения: 817
Здравейте, може ли да давам 150 мл. вода с 3 лъжички Фризо ХА и 2 лъжички Хумана NH, защото имаме разстройство?

# 83
  • Русе
  • Мнения: 179
Здравейте, може ли да давам 150 мл. вода с 3 лъжички Фризо ХА и 2 лъжички Хумана NH, защото имаме разстройство?

Rosefromstars, ако имате разстройство е най-правилно да се обадиш на педиатъра ! Едно разстройство е притеснително и при голям човек,камо ли при бебе !

# 84
  • Мнения: 15 379
Да, лекар е нужен. Макар че какво значи разстройство?
Нормално е бебето да се изхожда след всяко хранене и акото да е по-течно, но да не попива като жълта вода в пелената.

# 85
  • Мнения: 817
Точно жълта водичка си е вече трети ден като е по 3 пъти на ден. Пием антибиотик след усложнения след ваксинация. Сега се свързах най-накрая с доки (от 4 дни насам, пък аз днес сутринта купих вече Хуманата, че вече се бях притеснила, нищо може да я ползваме по-нататък) и каза да спрем утре антибиотика и да даваме Биогая. Да не смесвам млякото с нищо друго, освен с оризовата каша. Благодаря ви за вниманието и бързите отговори!  Hug   bouquet
Да ви питам - колко време издържа пакетът на Хуманата, когато е отворен и присипан в кутия от Фризото?

Последна редакция: вт, 26 мар 2013, 14:55 от rosefromstars

# 86
  • Мнения: 15 379
Роза, обади се на педиатъра или заведи детето - нека изпише пробиотик, който бебето да приема наравно с антибиотика, който вероятно е Аугментин или пеницилин под друго наименование.
За годността на Хуманата - на кутията й пише колко време след отварянето е ок, мисля че беше 3 седмици, но не мога да съм напълно сигурна.

# 87
  • Русе
  • Мнения: 179
Точно жълта водичка си е вече трети ден като е по 3 пъти на ден. Пием антибиотик след усложнения след ваксинация. Сега се свързах най-накрая с доки (от 4 дни насам, пък аз днес сутринта купих вече Хуманата, нищо може да я ползваме по-нататък) и каза да спрем утре антибиотика и да даваме Биогая. Да не смесвам млякото с нищо друго, освен с оризовата каша. Благодаря ви за вниманието и бързите отговори!  Hug   bouquet Да ви питам - колко време издържа пакетът на Хуманата, когато е отворен и присипан в кутия от Фризото?
Rosefromstars, добре е ,че си се свързала с педиатъра, наистина пробиотиците са полезни след прием на антибиотици ( те унищожават както вредните така и полезните бактерии ), оризовата каша е за затягане, а за хуманата - разгледай опаковката, редно е да пише. Пиши като се оправите.

# 88
  • Мнения: 15 379
наистина пробиотиците са полезни след прием на антибиотици...

И по време на лечение с антибиотици е от особено значение да се приема пробиотик, а не след, когато диарията и стомашните неразположения обикновено вече са факт.

# 89
  • Мнения: 1 110
Скоро бяхме на антибиотик, бяха ни предписани и прахчета пробиотик, които се дават 1 час след антибиотика.

Общи условия

Активация на акаунт