Безчувствени, дръзки и секси вампири - TVD тема 36

  • 21 164
  • 724
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 42
Съгласна. Само да добавя - Стефан не е виновен за нищо, за всичко е виновен Дамян  Mr. Green

Не съм гледала,ама да се присъединя  Mr. Green Joy Joy Joy

asukar що не криеш писаното  Crossing Arms Спойлирах се сега Tired ooooh!

 Embarassed Embarassed Embarassed чисто техническа грешка за която се извинявам, уж сложих в скрит текст....ма така е като съм на работа, а мисълта ми на друго място
  bouquet  very sorry

# 676
  • Мнения: 1 163
Да гледам или няма нужда?

Само ако си фен на актьорската игра на Нина. Инак нищо кой знае какво. Мога да ти го разкажа в 3 изречения.

# 677
  • Мнения: 2
На мен епизодът много ми хареса  Heart Eyes Не знам как винаги му намирате кусури  #Cussing out От всичко по много има и пак не доволни

Скрит текст:
Много Клаус, много Деймън, много Катрин, много Илайджа!  newsm18 newsm18 newsm18 Всичко ми хареса нямам забележки. Нина е УНИКАЛНА актриса!  Heart Eyes Цеувката беше като удар с мокър парцал  ooooh! но ми хареса!

 Mr. Green

Скрит текст:

Драги ми, хейтърки, какво толкова пък не ви хареса? newsm78

Аз съм очарована от епизода. Като се има предвид, че последните няколко ги гледам през сила.
Скрит текст:
Имаше толкова много Илайджа, че дори и да нямаше нищо друго в епизода, пак бих му дала 10 от 10! Като го видях с костюма и акцента! smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 Толкова ми харесва! Искам и историята му с Катрин да е една истинска любовна история. Нина е толкова добра актриса! Джоузеф също! Елена е 100000 пъти по-готина като безчувствена кучка. Карълайн и Клаус Heart Eyes Страхотни сцени. Красив и пре-пре-пре-красив Бог. Пълно отсъствие на Бони и Шейн? Е, как да не ви хареса?


Напълно заставам зад поста ти   bouquet

Последна редакция: пт, 29 мар 2013, 14:37 от the_vampire_diaries

# 678
  • Мнения: 21 295
И аз го свалям  newsm44

# 679
  • Мнения: 1 336
Драги ми, хейтърки, какво толкова пък не ви хареса? newsm78

Аз съм очарована от епизода. Като се има предвид, че последните няколко ги гледам през сила.
Скрит текст:
Имаше толкова много Илайджа, че дори и да нямаше нищо друго в епизода, пак бих му дала 10 от 10! Като го видях с костюма и акцента! smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 smile3544 Толкова ми харесва! Искам и историята му с Катрин да е една истинска любовна история. Нина е толкова добра актриса! Джоузеф също! Елена е 100000 пъти по-готина като безчувствена кучка. Карълайн и Клаус Heart Eyes Страхотни сцени. Красив и пре-пре-пре-красив Бог. Пълно отсъствие на Бони и Шейн? Е, как да не ви хареса?

# 680
  • Мнения: 1 163
Ей, ако акцента правеше сериала, Мейбли още щеше да е на екран... Мечти  Heart Eyes

# 681
  • София
  • Мнения: 6 219
Ей, ако акцента правеше сериала, Мейбли още щеше да е на екран... Мечти  Heart Eyes


е, а дано! в един идеален свят.



Всъщност наличието на Клаус и Илайджа позабърса от тъпотията, Силвето е права. Поне не превъртах като миналия път оная с голямата отворена уста... Нищо неочаквано не се случи обаче.

# 682
  • Мнения: 1 163
Скрит текст:
Само връзката между Катрин и Илайджа беше неочаквано. Каква изненада от двамата непредсказуеми герои! Хвала на Джула за гения. Друго какво се случи - задявки между Кар и Клаус, двамата братя и Елена в празни приказки за безсмъртието й и да вземе ли лека, Ребека изиграна за пореден път и това е. Все едни забиващи изненади. Не е до хейтърство, до гледане е.

И на мен ми е кеф да гледам Джо по плочки, ако може и Стефан, ама това не прави епизод. Пак давам светъл пример с Мейбли - акцент, талант и тяло на поразия, но... тъпи сюжети  Mr. Green

Иначе да- Бона я нямаше. Поне това  Whistling

# 683
  • Мнения: 33 428
Скрит текст:
Хареса ми епизода.
Деймън, прекрасен както винаги. Като каза на Катрин "злодейче" умрях от смях  Joy
Мрънкането на Стефан почти не се усещаше.
Клаус и Керълайн са ми любимци още от първата им обща сцена. Много яко, че станаха приятели. Джула явно си остави отворена врата за техните отношения. Много ми е сладък Клаус влюбен Crazy Джоузеф направо обра точките. Много секси  Crazy Crazy Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Катрин и Илайджа беше изненада и за мен, но Катрин ми се стори искрена с него. Може би си е дала сметка за нещата. Много ми е готин Илайджа особено подстриган  Mr. Green Mr. Green

Нина  Heart Eyes е уникална. То бива талант, ама чак пък толкова.. Направо ми взе акъла в този епизод. Страхотна! Катрин, Елена, и Елена, която се прави на Катрин в един епизод. БЕЗЦЕННО!  Heart Eyes Heart Eyes

# 684
  • Мнения: 3 736
Прежалих се, след такива добри думи.  hahaha

Е, значително по-динамичен от последните не-знам-вече-колко, чудесна Нина, чудесен Джоузеф, другото беше обичайната плява.

# 685
  • Мнения: 21 295
Скрит текст:
Ох,и аз изгледах , много ми хареса епизода , завръщането на Илайджа,малко ми е жал за Ребека,че не й се получи,но ...
Клаус ,страшен ,Кералайн и тя  Heart Eyes

Деймън утрепа пак с думите към Катрин  hahaha

Страшен епизод , аз много харесал  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 686
  • Мнения: 2
 Изгледах:
 
Скрит текст:
Деймън как можа да се хване, че кюра е в аквариума, все едно не познава Катрин  hahaha,хубаво, че Катеринчето го топна дано да му просветне малко, че само глупости прави напоследък.
   Нина отново сложи в джоб всички с играта си  Heart Eyes
    Хубаво беше, че Джулата се е усетила да ни даде малко Керълай и Клаус, обаче очаквах поне една прегръдка, и Кер не се спря с тоя Тайлър, само един Таълър и е в устата. Онея говорят за кюра тая пък за Тайлър, ми ние ще ги сънуваме вече.
  Епизода като цяло, обаче беше тъп, особено като се има предвид, че това е епизод преди почивка.

# 687
  • Мнения: 9 095
Прежалих се, след такива добри думи.  hahaha

Е, значително по-динамичен от последните не-знам-вече-колко, чудесна Нина, чудесен Джоузеф, другото беше обичайната плява.


 Rolling Eyes псулютну съгласен Rolling Eyes

# 688
  • Мнения: 2
  Като гледах епизода се замислих за сериала за Древните, и че не искам да го дават.
  Кол няма да е там.
  Хейлата ще е главен герой.
  Няма шанс за Кер и Клаус, ако преместят Клаус там.
  Дневниците няма да е кой знае колко интересен без древни. (не че сега е нещо кой знае какво)

# 689
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
  Като гледах епизода се замислих за сериала за Древните, и че не искам да го дават.
  Кол няма да е там.
  Хейлата ще е главен герой.
  Няма шанс за Кер и Клаус, ако преместят Клаус там.
  Дневниците няма да е кой знае колко интересен без древни. (не че сега е нещо кой знае какво)

Точно това си мислех и аз, просто съм много за Каралайна и Клаус и не мога да приема, че няма да се цунат барем. Епизодът гледах дополовина, че семейни ангажименти разни, ама като тръшна децата ще довърша.

Общи условия

Активация на акаунт