Мицеларен разтвор

  • 128 553
  • 688
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
От поне две години използвам мицеларен разтвор на Биодерма. За мен той е един от незаменимите ми продукти. Но скоро попаднах и на други марки мицеларни разтвори. Искам да пробвам, но същевременно с това се разколебавам, защото разликата в цената на Биодерма и другия, примерно е 20 лв, грубо казано. Как е възможно, все пак е фрапиращо голяма разлика. Мислите ли, че е все едно колко струва един мицеларен разтвор и дали цената определя неговото качество.

# 1
  • Мнения: 213
Пробвала съм три мицеларни разтвора - на Биодерма, на Виши и на А-Дерма, като последната може би ми хареса най-много, докато тази на Виши не бих повторила. Не че съм и голям фен на мицеларните води де, в смисъл такъв, че не виждам голяма разлика с това как си почиствам лицето стига да го почиствам. Според мен са доста overrated, но ще се радвам, ако някой успее да ми сподели какъв точно благоприятен ефект наблюдава, който е непостижим с друг продукт.  Wink
По-малко вярвам единствено в термалните води, които вече са грандиозна глупост.  Laughing

# 2
  • Мнения: 2 161
Благодаря за отговора, очевидно няма да сменя марката. А що се отнася до разтвора, харесвам го защото: не ми щипе на очите, премахва без да остават следи дори и най-тежък грим, лицето ми после е много освежено и наистина почистено, хубаво ми е, че се почиствам просто с вода и не се налага да си измивам лицето след това.

# 3
  • Мнения: 159
Ползвала съм Биодерма, Виши(подарък)  и Евелин. Ами от последната имам вече 3-та опаковка, просто защото не виждам никава разлика, освен в цената!

# 4
  • Мнения: 37
 Ползвала съм на Биодерма(зеления) и на Авен. Доволна съм повече от Авен - не изсушава околоочния контур, премахва с едно минаване грима. Като цена не е много повече от Биодерма.

# 5
  • Мнения: 27
Аз съм ползвала само този на Eveline и не мисля, че има каквато и да е разлика с редовните remover-и за очен грим (лицето си почиствам направо с измиващ гел и тоник след това). Но съм си наумила да пробвам варианта на Bioderma, заглеждам се и по мицеларната вода на Bourjois.

# 6
  • Радомир
  • Мнения: 627
Ползвала съм на Биодерма(зеления) и на Авен. Доволна съм повече от Авен - не изсушава околоочния контур, премахва с едно минаване грима. Като цена не е много повече от Биодерма.

Зеления е за проблемна кожа и най-вероятно затова е изсушавал повече.
Иначе аз ползвам на Биодерма розовия и съм много доволна, но друга марка не съм ползвала, за да сравня.

# 7
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Ползвала съм Биодерма, Виши(подарък)  и Евелин. Ами от последната имам вече 3-та опаковка, просто защото не виждам никава разлика, освен в цената!


Може ли да покажеш точно коя вода на Евелин ползваш,защото май има доста видове?

# 8
# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Шанел,Биодерма сега пускат нов мицеларен разтвор сенсибио ар Peace
Аз съм много доволна от мицеларния разтвор на SVR PROVEGOL.

# 10
  • Мнения: 91
Използвам розовата мицеларна вода на Биодерма, но съм пробвала и мицеларния лосион на Авен. На Авен е една идея по-добър, още по-лесно сваля грима. Обаче и цената е по-висока (понякога се намира изгодно на промоция - аз се заредих при последната такава).

# 11
  • Мнения: 12
Аз също ползвам розовата на Биодерма сенсибио ар страшнодоволна съм точно заради това
харесвам го защото: не ми щипе на очите, премахва без да остават следи дори и най-тежък грим, лицето ми после е много освежено и наистина почистено, хубаво ми е, че се почиствам просто с вода и не се налага да си измивам лицето след това.
Peace Peace Peace
Пробвала съм разни други но в по-евтиния вариант определено се усеща разлика ...дори върху кожата ми.

промоция - аз се заредих при последната такава).
и аз Mr. Green

# 12
  • Мнения: 3 677
  Ползвала съм Биодерма, сега ползвам на Ла Рош,или както му е там името, моята кожа през зимните месеци се изсушава, неузнаваемо, и забелязах 4е след продукта на Ла Рош се 4увства много по-добре, отколкото след то3и на Биодерма- розовата бутилка.
Определено ще си остана на Ла Рош или поне пре3 студените месеци, ще видя как ще ми действа през лятото.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Аз използвам розовата на Биодерма,супер доволна съм от състоянието на кожа ми от както я имам.За съжаление не мога да направя сравнение  с друга вода защото имам само тази.При няколко  дни си взех още две в промо пакет,так че скоро не се очертава да я сменя.Когато я купувах видях ,че има и със син етикет който означавал че водата е хидратираща. Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 1 573
Използвам от години Биодерма, разнообразявала съм и с Виши. Смея да твърдя, че откакто смених млеката и мазните дегримьори, кожата ми е много по-чиста и здрава, а за тези две години и кусур, я са ми излезли общо 5-6 пъпки, я не.
Не робувам на марки, но когато оцеля нещо, което много ми харесва, изобщо не си правя експерименти да го сменям с друго, освен ако не съм чула невероятно добри отзиви, които да ме убедят да пробвам.

Общи условия

Активация на акаунт