Отговори
# 30
  • Мнения: 1 512
Хайде и аз да се цопна в новата хубава темичка!
Алексче страхотна е, благодаря ти много.  smile3525
Прити и Бенито много се радвам, че се завърнахте.  Hug
Дано и в новата темичка оптимистичния дух да не ни напуска, въпреки обратите на съдбата.
Моя последен цикъл беше на 10.03. Тези дни се надявам да имам овулация. Имам рожден ден на 06.04. Как си мечтая и аз като Пепитка да си подаря положително тестче за рождения ден. Ех мечти, мечти. А дано, ама надали. smile3503

# 31
  • Мнения: 1 846
Пърпълче благодаря ти, как си? Hug
magnet_for_happiness "Лично на мен, Начев при ТСХ 3.63 ми забрани бебеправене докато не вкараме хормона в норма за бебе.  
Сега от м.юли 2012г пак ми беше 3 и нещо,чак сега февруари падна на 1.23"- не знаех, че не трябвало! На мен никой не ми е казвал такова нещо, може би защото хормона падна и сеа даже е прекалено нисък и коригирахме дозата.
rosenna А  най- вероятно и аз ще пия Л-тироксин,той може ли да се комбинира с дуфастона?- Не знам дали може, но на мен барабар с тироксина ми даваха и дуфастон. Peace
 Прегръдки за всички момичета в темата  Hug

@Daniella@, lindi4ka79  Hug Hug

Алексче, благодаря за темичката. Heart Eyes

Последна редакция: чт, 21 мар 2013, 16:59 от Съншайн

# 32
  • Мнения: 2 003
На самите дати /01. и 02.12.2013г./ има хиксче в календара /долния десен ъгъл/. Като изтриеш бележките от там, би трябвало да се оправи Simple Smile
Еми не е от там бе  newsm78 изтрих данните и нищо ...  newsm78

# 33
  • Мнения: 425
Оставихте ли ми малко прашец по ъглите  newsm75 newsm75 newsm75 newsm79,да взема малко да се събера и аз.Алексче темата е страхотна   bouquet
lindi4ka79 добре дошла,дано при нас ти е по- леко и скоро към отчетните Peace.Много е неприятно с тази варицела и ние я изкарахме лятото и жалко ,че се е наложило да направиш аборт.
Pretty Kitty   Hands Thumbsup
Бенито радвам се ,че и ти се появи и започна отново да пишеш.
Съншайн точно за ей такъв пич се боря.Мацката която я пусна снощи си я имам тук до мен и  между другото много прилича на тази от снимката,че има и снимка с подобни очила Laughing
Днес ходих на ехограф на ЩЖ и лекаря ме пита по какъв повод съм ходила на ендокринолог и аз му казах по повод не забременяването ми,а той"А, това ТСХ не е високо,просто е на горна граница  най-много да се наложи еднократен прием на лекарства да го свалите до към 5,иначе си е нармdлно" bambam.Май искам не искам ще се наложи да отскоча до Софията,тук в Бургас няма много специалисти

# 34
  • Мнения: 431
lenivik аз винаги съм ви следяла.Реших да се включвам и аз от време на време Simple Smile

# 35
  • Мнения: 2 003
Милички, как сте тази вечер!
Аз днес не мога да се вдигна от болки в корема и повръщане - егати и цикъла, направо ми се взе акъла. Поне се обадих да запазя час и понеделник сме на преглед и фоликулометрия. Само не уточних, че няма да съм на 3ти, а на 5ти ден, но мисля, че не е грешка.
Бенито  Hug
Линдичка - добре дошла и дано скоро отново се изнесеш от тук, с хубави новини!

# 36
  • София
  • Мнения: 10 704
toito пий нещо за болките,но-шпа например-помага.
А понятието фоликлуметрия се прилага от 9-10 ден нататък....в началото на кървене при МЦ се броят Антралните фоликули-това не е фоликулуметрия...

# 37
  • Мнения: 718
Lindi4ka добре дошла и от мен и по бързо към отчетните LaughingТоито отсега съм стиснала палци да знаеш LaughingВерно голям кавалер е това момченце Laughing

# 38
  • Мнения: 2 003
Магнет - възможно е! Не знам, но предния път ме извика на 3ти ден, може това да е имал предвид. А всъщност какво е това?
Но пъкако трябва пак ще ходим, разбира се, то така или иначе ще се наложи няколко пъти да се ходи, дори и да се започне фоликулометрия Simple Smile

# 39
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Че за пациентката каква е разликата дали точния термин е фоликуметрия,броене на Антралните фоликули или броене на мантралните фоликули  Laughing .Важното е да се явява на деня определен от лекаря,а и лекарят да знае разликата между горните две неща,че и той ако не е наясно е лоша работа  Joy
Тоито,избрала си точния лекар.Помогнал е на много двойки.

# 40
  • София
  • Мнения: 10 704
Milena___ виж,ако ти пречи нормалното уточнение на нещата които правя- защото написани иначе са грешно изказани-кажи,а не ми прави постоянно забележки на репликите!
Това,че не си наясно с нещата ок, но не знаех че искаш да продължиш да не си наясно- визирам теб,защото само ти не спираш да се заяждаш с мен!А и изобщо това,което пиша не  касае ТЕБ.

Това не ти е за първи път към мой пост.  Peace Дразни те кое-истината и това че вие/тоест ти/ не я знаете?!

Тук сме да споделяме мнение и изказваме опит-нали така?! Когато нещо е написано не както трябва едно уточнение какво е всъщност не пречи-или само на теб пречи!

На мен ми дреме каква е разликата и затова и уточнявам!  А тя е ОГРОМНА.
Но щом те дразни, няма да обяснявам каква е,споко.

Доста грозно се държиш и то за нещо/неща/,което/които/ ТЕБ изобщо не те засяга/т/!

Гледай си другите мнения,зарежи моите.
Това,че пиша към реплика на Тоито НЕ означва, че тя е невежа и не знае какво всъщност е фоликулуметрия, пиша за да е ясно за какво иде реч всъщност, тя досега не е казала,че не иска да знае това. Пиша с цел да ПОМОГНА. Не е нужно да си й адвокат без нужда-тя и сама може да пише!Спри да нападаш мен без нужда,постоянно! Никъде НЕ казвам,че не е избрала точния лекар!
Не мислех,че и в тази тема ще има драки,но явно има. Сигурно те кефи да дразниш.

Към твое мнение не съм се изказвала никога,не ме и интересуваш. Направи същото към мен.
Със здраве!


Ако в тази тема се използват само розови очила-не знаех- че дори когато имаш лоши резултати, ще получиш- нищо ти няма, всичко е наред,гуш,цун,успокой се,не го мисли  и бебето ще дойде...Hug

Е,вече го разбрах. Повече няма да ви досаждам  Simple Smile      bouquet

Успех момичета,наистина няма неосъществени мечти,желая ви бебета по-скоро Hug

Последна редакция: чт, 21 мар 2013, 21:52 от magnet_for_happiness

# 41
  • Мнения: 517
Ауууу момичетаа колко сте изписали ,цели 3 страници .
Хайде и аз да се цамбурна в новата темичка.Суперска е,пожелавам на всички все положителни тестчета   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Оп да си взема и аз от прашеца  newsm79 newsm79 newsm79 newsm28 newsm75 newsm79 newsm28

# 42
  • Мнения: 1 846
Съншайн точно за ей такъв пич се боря.Мацката която я пусна снощи си я имам тук до мен и  между другото много прилича на тази от снимката,че има и снимка с подобни очила Laughing
Днес ходих на ехограф на ЩЖ и лекаря ме пита по какъв повод съм ходила на ендокринолог и аз му казах по повод не забременяването ми,а той"А, това ТСХ не е високо,просто е на горна граница  най-много да се наложи еднократен прием на лекарства да го свалите до към 5,иначе си е нармdлно" bambam.Май искам не искам ще се наложи да отскоча до Софията,тук в Бургас няма много специалисти
Сега колко ти е тсх? И кой ти гледа щитовидната?!
За пича, значи ти пожелавам скоро да го имаш. Peace
А аз си мечтая за момиченце, макар че и момченце да е няма да му се радвам по-малко!

Pretty Kitty как си? Hug

toito Hug дано болките бързо отминат.

Milena___ , nelkamilano, magnet_for_happiness, dikssi89 Hug  bouquet

# 43
  • Мнения: 2 003
Магнет и Миленка - недейте така!
Миленка - благодаря ти, знаам, че Д-р Даскалов е добър и ще ми помогне
Магнет - наистина искам да знам разликата между двете неща ...  newsm78 ще ми кажеш ли ?
Не се заяждайте, не бива :0 в крайна сметка сме всички тук за едно .. да си помагаме, подкрепяме и обесняваме нещата, на кои каквото не му е ясно ... а на мен лично, никога не съм се срамувала да казвам, че не ми е и да искам да си разесня ...

# 44
  • Мнения: 431

Съншайн
добре съм,благодаря,че попита.Тъкмо преди малко получих смс от моя мъж!Наближава България,след ден два най-вероятно ще си е тук Simple Smile Ако не се обърка нещо,разбира се.И малко се вълнувам,защото ако се върне навреме за първи път ще опитваме в така наречените фертилни дни.Не знам има ли яйце,няма ли.Ама дано все пак да има Simple Smile
Главата страшно много ме боли,но тази вечер едва ли ще се наспя.Аз като знам,че скоро ще се прибере и не мога да спя,вълнувам се  Crazy luvbed newsm76 Two Hearts  loveuuu hug

Общи условия

Активация на акаунт