Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 56 ~

  • 40 580
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
тя Релскачето ме изпреварила Shocked Shocked Shocked

# 46
  • София
  • Мнения: 379
много странно Thinking незнам защо така, сега пак ще го дръпна и ще видя дали ще стане, ако не стане ще кажа  Mr. Green и ако може някой да ми ги прати ще съм много благодарна  Simple Smile

П.П. като гледам и аз ям и бъркам букви, моля да ме извините, ако нещо не ми се разбере  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 0
Здравейте компанията smile3525
Докато се обърна, цяла тема сте изписали и новата сте подкарали с пълна сила...
Не искам да ви натъжавам в тоя късен за вас  час, но не мога да не споделя с вас една малко по-различна гледна точка към магията Фемир...
И така.. на вашето внимание отново evergreen...годината на създаване е отново 1985..
                   Empty Rooms - Gary Moore



HugКрасотаааа newsm51 newsm51 newsm51

# 48
  • Мнения: 1 117
Здравейте компанията smile3525
Докато се обърна, цяла тема сте изписали и новата сте подкарали с пълна сила...
Не искам да ви натъжавам в тоя късен за вас  час, но не мога да не споделя с вас една малко по-различна гледна точка към магията Фемир...
И така.. на вашето внимание отново evergreen...годината на създаване е отново 1985..
                   Empty Rooms - Gary Moore



HugКрасотаааа newsm51 newsm51 newsm51
Peace Mного е красиво, браво!  Heart Eyes

# 49
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503

Хаха, правете си проверка преди да публикувате, че току виж са ви открили правописна грешка (не дай Боже изтървана запетая)  Joy  Joy
Направо са минали с метлата през темата Mr. Green
   ще потанцува така за наказание Mr. Green

# 50
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
Здравейте компанията smile3525
Докато се обърна, цяла тема сте изписали и новата сте подкарали с пълна сила...
Не искам да ви натъжавам в тоя късен за вас  час, но не мога да не споделя с вас една малко по-различна гледна точка към магията Фемир...
И така.. на вашето внимание отново evergreen...годината на създаване е отново 1985..
                   Empty Rooms - Gary Moore



HugКрасотаааа newsm51 newsm51 newsm51
  тъжен и красив клип smile3501

# 51
# 52
  • Мнения: 16 938

Чаги целуна детето и то взе да танцува.

Санем 1 и Санем 2

Корай нещо не му се получава.

Ханде никога не пада на глава ама ся нещо не е на нейната.

# 53
  • Мнения: 5 138
Ренка пропуснах честитката  Hug Heart Eyes
Ренка към теб
Скрит текст:
какво ще кажеш за тази двойка на мен ми бе много любима също, младия Рамиз беше уникален образ , влюбен, силен, незачитащ никого и до гроб отдаден , изпълваше ме просто

# 54
  • Мнения: 466
Благодаря Адашче, Ирка   love001

Моля ви се, не ми намирайте кусури, че такъв клип ще ви измайсторя...да ви се прииска чак....
Joy Joy Joy Joy

# 55
  • Мнения: 16 938

Джансу полудя като разбра че Емир не я иска.

# 56
  • Мнения: 0
Ренка пропуснах честитката  Hug Heart Eyes
Ренка към теб
Скрит текст:
какво ще кажеш за тази двойка на мен ми бе много любима също, младия Рамиз беше уникален образ , влюбен, силен, незачитащ никого и до гроб отдаден , изпълваше ме просто

Аз точно тези ги минавах с мишката Rolling Eyesза мен беше пълнеж Rolling Eyes

Адашче кусури йок Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 0
Сега показах на  Нериман / дъщерята на моите приятели тя е на 23 г. и е фенка на Чаги/едно видео което беше публикувано в предните теми и се чудихме старо ли е ново ли е където оня Джан караше колата на Чаги - та тя каза че този репортаж е след като са ги  пуснали от полицията и че Чаги продължавал да дружи с Джан - / тои е бил съдръжник с един приятел на баща й  но незнам как да го питам че ще ме помисли за луда и  ще има да върти очи като се сетя как и се смея сама
Ама утре сме на вечеря и ще гледам покрай Нериман да завъртя темата и да поразпитам Embarassed Embarassed

# 58
  • Мнения: 10
КЛОДИ,браво





Привет,сладурки!!!Прибрах се преди малко мокра до...Така вали,а нямах чадър...бррр...
Скрит текст:
Супер сте!Снощи ви заварих в нова тема,а и днес...същото.За жалост няма да успея да ви прочета.Нещо новоПВиждам,че купона е на макс... smile3508А Халил точи мераци по Фери...
Скрит текст:
[/b]

# 59
  • Мнения: 11 820
Ренате, Hug хубав е клипа ,ама аз искам с Халил на хубава романтик песен  Peace

Общи условия

Активация на акаунт