Ще имам близнаци. Тема с продължение 27

  • 26 028
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 765
Айде и аз да се оплача веднъж  Laughing
Днес се затичах да си хвана градския транспорт, а то при нас се вижда отдалеч, та му дръпнах един доста дълъг спринт. Е, не само че си изпуснах влакчето  ooooh!, ами и сега не мога да ходя направо. Едвам се доклатих до работа.

# 31
  • София
  • Мнения: 12 228
  Нали нямате против да се включа в темичката  Simple Smile
  По въпроса за коремчето и височината, аз съм 161 см и 45 см, с близначките качих около 20 кг. Родиха се по 2,5 кг малко след 37 гс. Освен повръщането в началото бих казала, че нямах пробеми. Към края не си спомням да ми е пречело на храненето големият корем, но имаше период в които искрено се чудех къде точно е стомахът ми в този момент  Simple Smile

Последна редакция: пт, 22 мар 2013, 18:05 от Aila

# 32
  • София
  • Мнения: 1 713
tralala81, внимавай моля ти се със спринтовете...да не си прищипеш нещо.
Аз отдавна съм имам проблеми с гастрит, към 20 г.с. започна по-сериозно, а преди 2 седмици изкарах някаква криза с горенето на хранопровода. Аз съм много висока. ама явно пак си притиска. При всеки е индивидуално и за съжаление няма оправяне.
И аз нямам идея къде ми е стомаха Grinning нищо нямам идея къде ми е, освен пикочния мехур, по който малките ритат,за да ми го покажат,явно.

# 33
  • Мнения: 351
хахаха мойте сладурчета крачетата са им горе та още не ме ритат в пикочния мехур. Simple Smile

# 34
  • Мнения: 765
Канари, аз си мислех, че още може.... ама не можело  Mr. Green.

А иначе аз бих обобщила така - стомахът ми е никъде, пикочния мехур - навсякъде. Т.е. място за храна има съвсем малко, а ми се пишка постоянно. Като ям, ми става тежко; като съм гладна, ми се гади. Тази нощ се будих да повръщам. Около 13-та седмица имах кървене. Взимам желязо и витамини. И на това му викам безпроблемна бременност  Laughing Laughing.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 713
tralala81, ти поне имаш опит Simple Smile Ама сега ще ти тежи повечко и затова- повече тичане- не. Макар че в 17г.с. и аз тичах- ходех си и на работа и не се спирах много много. Зависи как си го чувстваш. Въпросът е наистина да не вземеш да тупнеш. Аз съм голяма сакатлийка- но не съм падала засега- за сметка на това се скъсах да троша- не знам какво значи, но откак съм бременна имам счупени 3 чаши, 2 чинии и най-лошото телефонът ми, който пазя като очите си от 3 год.насам и не съм го изпускала дори на леглото. Работи,но предното стъкло е на паяжина и за подмяната ми искат 400 лв (за да ми го сменят направо с нов,ама баш сега....) ,та затова някой път като пиша,е пълно с грешки,просто не виждам какво изписвам на дисплея, за да се поправя Joy

# 36
  • Мнения: 302
Аз съм 167см, започнах от 55кг, като до 20-та седмица бях +5кг. След това трябваше да лежа и сега съм вече +17кг Simple Smile
Надявам се да имам време да стигна до +20кг hahaha
Иначе, първите 3 месеца и повина повръщах, гадеше ми се, припадах от обезводняване, но не смъкнах нито килограм Hug Гърдите ми станаха двойни, а бях размер С ooooh! Не съм подута, даже ако не ми види някой корема, не се разбира, че съм бременна. Стомаха ми от 17-18 г. с. не го знам въобще къде е, не ям много, ама никак. Всеки организъм е различен и килограмите, за всеки са нещо различно. Майка ми е качила с брат ми 27кг и като се прибрала на 3-я ден вкъщи е била колкото, когато е забременяла, а после направо е изчезнала. Така, че нека сега бебетата са големи, живи и здрави, а моите килограми са най-малкия проблем  Hug

# 37
  • Мнения: 19
Запис и от мен : )  Hug

# 38
  • Мнения: 165
Айде и аз да се включа тука ако ме приемете.

# 39
  • Мнения: 1 988
gvn, добре дошла  Hug

на мен още никой не ми притиска корема и хапвам като за световно  Blush

# 40
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
И аз тук  Wink Миша определено ми притискаше стомаха, на втората хапка ми ставаше тежко и спирах да ям още гладна, това след периода на голямото повръщане някъде от 7-ми месец нататък. Валя ми притискаше черния дроб, по лекари мислех да тръгвам да видя откъде аджеба е тази нетърпима болка. На един ехограф по време на такава "криза" (добре че беше само на моменти) лекарката я видя как се протяга опънала крачета а като мръдна болката спря  Rolling Eyes Едно само не разбрах какво е да ти притискат пикочния мехур, до него така и не опряха. Та си ходех нормално до тоалетна. Дори веднъж изумих една лаборантка аз в 9-ти месец вече имах пуснати кръв и урина изследвания предния ден. Да ама нали знаете колко са разсеяни бременните забравих да си купя шишенце стерилно и не взех в къщи сутринта с мисълта да дам на място. От 8 сутринта стартирах "даването", към 11 се отказах да гравитирам около лабораторията че стана бая горещо (август месец). Въпреки насила изпитите над 2 л. вода за да стане по-бързо едва вкъщи се изходих и изпроводих сестра ми обратно да я носи  Whistling И като бременна не можах да дам "по-поръчка" и още не знам какво е това  Laughing

# 41
  • Мнения: 302
desitoo, на мен пък мъжа ми все ми се кара колко много вода пия Crossing Arms Аз два литра за нищо ги нямам, до обяд съм ги изпила само Embarassed На ден 4 литра не ми мърдат, а за тоалетната ooooh! няма да разправям на колко минути ходя, аз й викам "моята стаичка" hahaha
Ама какво да правя, като пия вода и 5 чаши да изпия, все като жадна ги пия, водата ми е по-сладка от храната. Хората си носеха едно време по изпити половин литър, аз с 1,5л и не ми стигаше, от край време съм си такава Mr. Green Отделно пия безалкохолни, сокове, чай, супи. Не знам дали има нещо вредно в това, ама ако някой ми каже да намаля водата - умирам Sad

# 42
  • Мнения: 7 803
при мен тони си играеше футбол с апендисата ми и направо изперквах. теди да не останее по-назад си пъхаше крака под ребрата  Rolling Eyes иначе не можех да лежа по гръб, че ми притискаха вена кавиа, но това бяха последните 2 месеца

# 43
  • Мнения: 148
 Момичета,правила ли е някоя от вас ФМ при Павлова в Марковс или при Maзнейкова?За ранната ФМ не успях да се запиша при Марков,нямал часове и ми дадоха за Павлова.Споделете мнение моля!

# 44
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
В началато на бременността ми, исках и второ мнение от някой добър специалист в Бг. Отидох при Мазнейкова, и останах с много лоши впечатления от нея като човек, не ми се показа като специалист. Приемаше пациентките сами, пред мен на една бъдеща мама дошла за ФМ и заявиха (мисля че сестрата) "Какво като таткото е с теб, да не се е разхождал ще гледа диска да заминава долу във фоайето ти влизай сама". Там пратиха и мъжа ми, прегледа трая 10 мин от които 2-3 гледа бебетата без да ми обяснява какво вижда (говореше си със сестрата други неща), през останалото време с арогантен тон ми заяви да отивам на комисия която да реши кога да ми е аборта нищо че бебетата сега били добре ама не се знаело до кога ще ги износя и нямало смисъл да опитвам (с две думи, не ми каза нищо за бебетата а само повтори неща които сама и бях казала, бях решила да поема този риск) само това разбрах и запомних. Избухнах в сълзи щом излязох от там и изплаших мъжо, той не знаеше защо плача. Това са моите лични впечатления от тази лекарка, останах с усещането че бях преценена по по-скромната визия затова получих това отношение. Докато чаках (не се спазваха точно часовете) една жена се намърда в кабинета с огромен букет и подаръци, лекарката с мазно отношение я изпрати на вратата явно доволна от ласкателството. В София повече не се върнах бременна, ФМ си правих само втората във Варна при лекар препоръчан ми от АГ-то. Това са моите лични впечатления от Мазнейкова.

Общи условия

Активация на акаунт