Ще имам близнаци. Тема с продължение 27

  • 28 230
  • 747
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 765
Канари, стискам ви палци да постоят до след празниците, както заради неудобстовтоо да се влиза в болница по празници, така и заради неудобството извън утробата  Laughing.
Ако не е неудобно, защо не е препоръчително да се ражда нормално с херпес? Просто не знам, не ми е попадала нищо по въпроса, затова питам. А иначе ти нали и без това искаше естествено раждане, като гледам май и малката ти наследничка мисли като теб  Laughing.

GVN, браво наистина на твоята лекарка.

Zviara, добре дошла!   bouquet Те седмиците бързо се нижат, и аз като почнах да пиша си мислех, че съм едва в началото и всички освен мен ми се струваха пред раждане, но ето че и при нас понапреднаха нещата Simple Smile.

# 661
  • Мнения: 154
Zviara ако и третото се задържи и през ум не ми е минавало да го редуцирам Thinking просто даже не сме коментирали въпроса с мъжо. Единодушни сме че ще родя и 3 те. Сърце не ми дава просто, а и знам, че ще съжалявам след това. Успех на теб И дано е правилно решението ти Hug  bouquet

# 662
  • Мнения: 277
Ева, аз затова така и питах, разбира се, че всеки си избира и аз уважавам всеки избор Hug Каквото и да стане желая ти всичко да е наред до финала. Аз просто още при самия трансфер го бях решила, но лекарката настоя да върнем и трите, аз и имам пълно доверие, каза че едното ембрионче е с по бавно делене и уж функцията ще му е само да спомогне другите две да се задържат, и риска да се хванат и трите бил доста минимален, и ето на Simple Smile, развиват се супер и трите, напълно еднакви са по размер и няма изглед за естествено редуциране. Вярвам че са добри специалисти и всичко ще мине наред, но няма как да не съм притеснена...

# 663
  • София
  • Мнения: 1 998
Тралала,не знам дали ще го обясня адекватно,но виеусът на херпеса е много кофти и ако бебето се зарази при раждане,а той е силно заразен,може да доведе до увреждане на цнс и т н...ей такива гадости.това зависи от много неща и основно дали в момента вирусът е активен и какъв тип е. Моят лекар нали каза че няма смисъл обаче да го изследвам и затова съм кеко притеснена,ако наистина тръгнат естествено.
Аз се надявам,че ми е излязал заради кортикотерапията и само с тизи да си остана и да ми е вече ок имунитета-толкова плодове и зеленчуци блъскам,че би тр вс да е наред.

# 664
  • Мнения: 154
Да на нас ни казаха, че шанса да се хванат и трите е 1%  Mr. Green и за всеки случай да върнем и трите Laughing

# 665
  • Мнения: 165
Zviara познавам лично две мами на тризнаци.Да трудно е родиха се в 7-я и имаха доста проблеми в началото ,но ела сега да ги видиш нямат увреждания и търчат ли търчат.Има и доста добре завършили редукции.

# 666
  • Мнения: 1 989
звяра, радвам се да те видя тук  Hug все пак при коновалова ли се случи щастливата тройка? и да споделя, че на мойта кръстница й правиха редукция на 3-то ембрионче и всичко беше ок пак в щерев  Peace

аз вчера бях на ФМ и в крайна сметка наистина чочковците са две момиченца  Heart Eyes Heart Eyes притеснява ме малко факта, че разликата им е около 100гр. доки каза, че трябвало да ги следим как се развиват  Rolling Eyes иначе си отговарят на седмицата, което много ме успокоява. и също така, че едното било с повече води и ще правя обременяване с глюкоза за всеки случай.

канари, дано да няма изненади точно на празниците  Hug

# 667
  • София
  • Мнения: 1 998
Благодаря ви  Hug
Hut, аз мисля,ме разликата не е голяма,но за водите си иска следене.и мен в нач ускаха да ми следят глюкозата,ама в последствие решихае не е необходимо ( за моя радост,че тестът го ненавиждам).
Аз пак си кукувам...това неспане ме убива... ooooh! Tired

# 668
  • Мнения: 6 624
И аз кукувам от 5 часа Laughing

# 669
  • Мнения: 351
Добро утро дами и аз съм будна от рано .Днес времето пак е много хубаво и пак ще бъда на двора лежейки на люлката ;решавайки кръстословица. Hug

# 670
  • Мнения: 165
Добро утро и от мен.Днес ми е предпоследен ден на работа и ми е едно леко въпреки че на мемонте се чудя какво ще правя като си остана вкъщи.За кукването аз още успявам да спя и да ставам по веднъж на нощ а сутрин едвам отлепвам в 7,30.
Канари стискам палци да ти се разминат празниците и да дочакаш спокойно 20-ти.
hut честити ти момичета.
Усмихнат ден от мен.

# 671
  • София
  • Мнения: 1 998
Оффф...най-после се съмна...и аз съм от 5,Наде,а преди това на пресекулки...направо мъка. Мен сега ще ме метнат до мол сердика и понеже аз нали съм като в затвор,ще седна на някое кресълце там, и ще си блея по хората...ще пийна кафенце,ще изям един сладолед и ще си докупя остатъка от нещата за бебите от хиполенд. И после с едно такси пак в затвора  Tired

# 672
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
 Kanari, напомни ми как аз избрах комплектите за изписване. Не аз пазарувах като цяло разчитах на тандема мъжа ми, сестра ми и свекърва ми, но се запънах че искам сама да избера комплектите за изписване Crazy Един приятел с колата си, сестра ми и мъжа ми и аз   bowuu станахме цяла делегация в детския магазин. Избрах си комплектите и други неща набавих, че и контракции от бисерите на мъжа ми получих (като каза нашия че обувки не сме им избрали сякаш от болницата ще ги гоним до колата ми беше достатъчно да се сгъна на две  Joy ) С големите торби и големия корем успешно кацнах отново на дивана изморена сякаш съм изкачвала някой планински връх а реално се возих само  Laughing Тежък е финала, но пък си заслужава  Wink

# 673
  • Мнения: 6 624
Канари, аз и толкова не си позволявам. Твърдо и съвсем доброволно съм само в затвора. И тъй като не искам да ми пазаруват бабите за децата (защото мъжа ми не би издържал на такова пазаруване), поръчах всичко по нета и утре с камион ще ни ги доставят Mr. Green Mr. Green
Много ме блазни слънцето и пролетта и мириса на свобода навън, но съм решила да направя всичко, каквото зависи от мен, да бъда добър инкубатор и да успея да задържа бебоците до плануваното секцио Praynig Praynig

# 674
  • Мнения: 109
Добро утро , момичета. Тъкмо насмогнах да ви прочета и се притесних, защото и аз започнах кортикотерапия. Моята програма е по 2 ампули на 2 седмици, явно моят лекар използва други лекарства. Изрично го попитах за странични ефекти и ми каза , че няма, а сега чувам от вас за херпеси и др. подобни. Само това ми липсва сега на всичкото отгоре. А магнезий ми назначи не заради контракции, а защото ми изтръпват пръстите на ръцете. А как става това мерене на количество околоплодни води? На мен нищо не ми е казал, обаче и моят корем стана почти двоен за последната седмица до положение, че трудно издържам на работа вече. Ама и в къщи да съм, то не мога нито легнала, нито седнала, нито права.
А пък ме дразнят всички, дето ме видят с възклицанието -аууу ама много голяма си станала Mr. Green Ами то наиастина де , и с дрехите , които нося( имам напредвид, които ми стават май изглеждам и двойна) Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт