Дядо Коледа на прага чака, ФЕВРУАРЧЕ с подарък да зарадва!

  • 56 212
  • 560
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 721

добър ви ден

# 511
  • Мнения: 7
Да сменим заглавието, и аз съм ЗА!
Но кой може да го направи?! newsm78
Дано с коледното заглавие се включат повече майки, празнично настроени!!!

# 512
  • София
  • Мнения: 231
Здравейте момичета,

пожелавам весели празници на всички! Нека новата година да е по-успешна и здрава!

Днес е нашият празник в яслата, да видим после като я взема дали ще е доволна!

# 513
  • Пловдив
  • Мнения: 64
Здравейте и Весела Коледа на всички.Ако може и аз да се включа като ново попълнение  Laughing
моят син е Ивайло роден на 12.02.2011г.   ylinfant

# 514
  • Мнения: 991
Ехееее, аз съвсем ви изпуснах тук, но гледам, че има ново попълнение, Марина, добре си дошла!   bouquet Разкажи ни откъде сте, що сте, ще ни бъде интересно.

Аз тук като че ли съм отвикнала да се отчитам, но днес пък беше интересен ден, пак нагушках бебоците, батко им така се залепи за количката, че през цялото време настояваше да ги бута и само ни се завираше в краката. Много са сладинки тези бебки, как да не ти се прииска още едничко!  Heart Eyes

Изчезвам!  Hug

# 515
  • София
  • Мнения: 796
Ееее, изпуснала съм...! Добре дошла, Марина! Peace
Честита Коледа, момичета!! santa2 И весело посрещане на Новата Година утре!! Sunglasses  bigdance2

# 516
  • Мнения: 426
Честита Нова Година! Бъдете здрави, щастливи и обичани!  Hug

# 517
  • Мнения: 103


За много години милички  Hug

Добре дошла и на новата мама  Hug

Янче, къде се губите, как е Явката?

Лори, и за вас с Бобчето  Hug Hug Hug

# 518
  • София
  • Мнения: 796
И от мен ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!! И всичко най-най за тази година и винаги! Пожелавам промяна на България и на всички ни! И дано падне сняг и се оправи климатът! Wink

# 519
  • София
  • Мнения: 721
За много годинш момичета! Да сме живи и здрави@

# 520
  • Мнения: 7
Да ни е честита Новата година! Нека живота ни с мъничко поне се подобри, да са ни щастливи семействата, изпълнени с любов и разбирателство, да са ни здрави дечицата и близките хора!!!
А ние сме добре, свърши ваканцията - от утре всички с нови сили стартираме годината. Е, аз работих и миналата седмица 2 дни, даже доста добре си поработих, но за децата старта е утре. Дано да мине успешно всичко, за Явката де, каката е ясна, но дано той да не плаче...
А къде са другите? Видях, че Лори се показа...
Наде, как е Бубата?
Съвсем си зарязахме форума май...

# 521
  • Мнения: 186
Хоп троп  Sunglasses Има ли някой тук? Хайде, някой рожденик да сложи и тук тортичка, както в доброто старо време  Grinning Grinning

Добре дошла на новата мама, но хващаш слаб за форума момент, пишем в ФБ повечето ...

# 522
  • Мнения: 7
Миленче, ако не друг, тия дни вие с Надето може да се отчетете с по тортичка, а седмица след вас - и аз! Heart Eyes
Много е тъжно наистина, че зарязахме форума... Sad

# 523
  • Мнения: 186
ОО, ще почерпя и тук, разбира се, все пак тук беше началото на всичко Heart Eyes

# 524
  • София
  • Мнения: 721
Здравейте! Влизам да почерпя с третия рожден ден на Криско!

Общи условия

Активация на акаунт